Imperia Online България  
Март 29, 2024, 01:47:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вие нормални ли сте?  (Прочетена 2201 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mar4elka
Гост
« -: Ноември 28, 2013, 16:04:20 »

Не ме интересува дали е по темата, не ме интересува и къде ще местите темата след това!!! Но вие нормални ли сте? То бива, ама взехте да прекалявате вече! Малко неудобство не чувствате ли? През колко часа ще спирате и ще пускате атаките? Защо си играете така с хората? Оправете си проблемите веднъж завинаги, пък ако трябва и седмица да са спрени атаките!!!!!!!!!!!
Активен
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 28, 2013, 16:34:19 »

Аз ще се оплача за този проблем който засяга не само мен , но и съюзниците ми .  Ние ли сме виновни , че имате проблеми с играта ? е като спирате атаките ще компенсирате играчите с някаква определена сума диаманти . Не ми пука дали ви е разрешено искам компенсация вие решавате каква ще е компенсацията  . Щях да взема много ресурс от грабежи , но не мога сега си искам компенсацията . Губя огромно количество ресурс което щях да взема . Не може да забранявате атаките и да не компенсирате .
Активен
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 28, 2013, 16:38:52 »

Очаквам вашия отговор администратори . Ще компенсирате ли играчите ? Бавите не само моето развитие , но и на другите  . Ако не отговорите на въпроса ми само ще докажете , че за вас потребителите не са важни .
Активен
mar4elka
Гост
« Отговор #3 -: Ноември 28, 2013, 16:57:58 »

Очаквам вашия отговор администратори . Ще компенсирате ли играчите ? Бавите не само моето развитие , но и на другите  . Ако не отговорите на въпроса ми само ще докажете , че за вас потребителите не са важни .

Как да не са важни? Важни са, ама само тези, които наливат по 2 бона на месец за диаманти Smiley До преди малко четох случая с международния 140, 3-4 дни отлагат реалма заради някакво турче дето излязло в мод, хахахахахах пълна пародия. Ама то си е нормално за нас, от българина по-алчен няма!
Активен
bubble
Сержант
**

Karma: +5/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 28, 2013, 20:34:30 »

Прекрасно коледно настроение създават тези спирания на играта   *pardon* за мен беше изненада да науча, че на чужденците им е писнало също (наистина мислех, че са слепи и глухи за тия проблеми) и си пишат в описанията да си я играем играта ние (българите)  *pardon* ми то отива натам, че и ние няма да я играем   Cool
Активен
mar4elka
Гост
« Отговор #5 -: Ноември 29, 2013, 13:15:22 »

Е, това е приказка вече. Поздравления! Имате напредък Smiley
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!