Imperia Online България  
Април 16, 2024, 16:21:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бета1 vs Бета2  (Прочетена 2231 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zlostur
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил
« -: Ноември 28, 2013, 15:19:48 »

Ок, имах удоволствието да поиграя и 2-те за по 1-2 седмици и май ще е по-добре интерфейсът на играта да е Бета2.

Готиното на Бета1 е, че може да си местиш зградите, но ако стигнем до едно по-сериозно зазвиване на провинциите, просто мястото на екрана може да не стигне. В момента в който направя по 15 ниво на казармите половината екран ще бъде зает, да не говорим за ферми, къщи, мини, площади, згради и тук там някя декорация.

Браво! Идеята за отворен интерфейс беше много готина, но е непрактична. Също така е една идея по-лесно да се играе когато зградите са статични и не се чудиш "каде се дяна тази зграда". Мисля, че решението ви играта да продълви да се развива със "заключен интерфейс" е правилно.

Обаче нещо много алчни сте станали. Разбирам, че искате да се купуват диаманти, ама до сега по голям ъпсурд не бях вивдал- ДА МОЖЕШ ДА СИ ПЛАТИШ, ЗА ДА ТИ СТАНЕ АРМИЯТА ВЕДНАГА! Вие луди ли сте?

Представете си следният сценарии- нападам някой, този същият го следя от да речм 4 дни. 1 минута преди да го ударя той изведнъж вади някаква армия и ме спира. Вашият аргумент ще да е следният "Да така е, но армията струва ресурс, който не може да се купи". До тук добре, но когато се прави една игра, има един мого важен фактор който прави играта.. ами игра- нарича се баланс.

В сегашният си облик ИО няма 1 капка баланс. Само с първите диаманти, който получаваш безплатно, ако си от 1-вите регистрирани в някой свят, можеш да направи една приятно прилична армия с която да откажеш няколко човека. Вие осъзнавате ли, че с достатъчно диаманти и няколко дни събиране на ресурс е възможно да се обърне цялото население в армия и да няма 1 цивилен?

Това ви го казвам напълно безплатно, защото играта ми беше любима преди известно време, но нещо сте изпуснали правинлият път. Имате нужда от много спешно преразглеждане на диамантената система, и по-конкретно на това какво може и какво НЕ може да се прави с диаманти.

Мир
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #1 -: Ноември 28, 2013, 15:56:33 »

Ок, имах удоволствието да поиграя и 2-те за по 1-2 седмици и май ще е по-добре интерфейсът на играта да е Бета2.

Готиното на Бета1 е, че може да си местиш зградите, но ако стигнем до едно по-сериозно зазвиване на провинциите, просто мястото на екрана може да не стигне. В момента в който направя по 15 ниво на казармите половината екран ще бъде зает, да не говорим за ферми, къщи, мини, площади, згради и тук там някя декорация.

Браво! Идеята за отворен интерфейс беше много готина, но е непрактична. Също така е една идея по-лесно да се играе когато зградите са статични и не се чудиш "каде се дяна тази зграда". Мисля, че решението ви играта да продълви да се развива със "заключен интерфейс" е правилно.

Обаче нещо много алчни сте станали. Разбирам, че искате да се купуват диаманти, ама до сега по голям ъпсурд не бях вивдал- ДА МОЖЕШ ДА СИ ПЛАТИШ, ЗА ДА ТИ СТАНЕ АРМИЯТА ВЕДНАГА! Вие луди ли сте?

Представете си следният сценарии- нападам някой, този същият го следя от да речм 4 дни. 1 минута преди да го ударя той изведнъж вади някаква армия и ме спира. Вашият аргумент ще да е следният "Да така е, но армията струва ресурс, който не може да се купи". До тук добре, но когато се прави една игра, има един мого важен фактор който прави играта.. ами игра- нарича се баланс.

В сегашният си облик ИО няма 1 капка баланс. Само с първите диаманти, който получаваш безплатно, ако си от 1-вите регистрирани в някой свят, можеш да направи една приятно прилична армия с която да откажеш няколко човека. Вие осъзнавате ли, че с достатъчно диаманти и няколко дни събиране на ресурс е възможно да се обърне цялото население в армия и да няма 1 цивилен?

Това ви го казвам напълно безплатно, защото играта ми беше любима преди известно време, но нещо сте изпуснали правинлият път. Имате нужда от много спешно преразглеждане на диамантената система, и по-конкретно на това какво може и какво НЕ може да се прави с диаманти.

Мир
Червеничко: Опцията мигновено обучение се заключва под атака, освен ако няма голяма разлика в нетните точки на войскатан а атакуващия и на защитника.


Синичко: Това е възможно още от версия1
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 28, 2013, 16:02:49 »

Колко да се претрупа провката от сгради Smiley ... ето изглед от столицата ми и изобщо не изглежда претрупана и не подредена .... на мен си ми харесваше бета1 като версия...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
MG88
Гост
« Отговор #3 -: Ноември 28, 2013, 16:10:11 »

http://prntscr.com/277jwk

Групирайте ги по 4 в 1, за да ви е по -лесно и красиво. Мисля, че е много по -удобно, а не да се чудите кое къде е  [:-}
Активен
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 28, 2013, 16:18:21 »

Всъщност Бета 1 е много по подредена и удобна от Бета 2 та дори и в.5.
Стига да отделиш по 15м на провинция.
Всичките ми провинции изглеждат така и на мен лично ми е адски удобно и ми допада много повече от Бета 2 където ми се налагаша да пусна строеж на ново ниво на сграда за да мога да видя къде точно се намира след всички тези дървета и храсти.

http://prntscr.com/277kzn

За мен лично Бета 2 е абсолютна деградация след Бета 1 и то не само от към изглед.

А това , че изгледът е променен заради оплакване от играчи пък беше върхът на сладоледът Smiley

Как така почти нищо друго не се променя след хиляди оплаквания.....но точно за това има не повече от 2 теми във форумът и екипът реши тотално да преобрази играта ........ахахахахах
.

хайде поне да бъдем честни един към друг , че на нас играчите и без това в последно време ни се насъбра малко повече негативна емоция и не е ясно кога и как ще Избухнем Wink

Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #5 -: Ноември 28, 2013, 19:05:29 »

Хане окрупни си пазара Grin Мн сложни думи в тази игра вече.Изгледи,музики,цветя,храсти-луда работа
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 28, 2013, 19:36:06 »

eeee ...нека има малки пазарчета ..... не ми понасят моловете Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
watermate
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 28, 2013, 19:59:10 »

Групирайте ги по 4 в 1, за да ви е по -лесно и красиво. Мисля, че е много по -удобно, а не да се чудите кое къде е  [:-}
hi
и как точно става това групиране че нещо не мога да схвана как става. слагаш сградите в каре и къде се появява иконата за групиране?
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #8 -: Ноември 28, 2013, 20:02:18 »

hi
и как точно става това групиране че нещо не мога да схвана как става. слагаш сградите в каре и къде се появява иконата за групиране?
7ца трябва да имаш минимум в провката,в която ще окрупняваш Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #9 -: Декември 01, 2013, 22:05:49 »

Дам бета 2 е много по-зле. ако бяха махнали просто тази дивотия със дублиращите сгради нямаше да има грешка.
Активен

България над всичко
watermate
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #10 -: Декември 02, 2013, 02:33:18 »

Дам бета 2 е много по-зле. ако бяха махнали просто тази дивотия със дублиращите сгради нямаше да има грешка.

да. или поне като окрупниш да ставаха 3х3 квадрата вместо пак 4х4 (4х4 вместо 6х6). и може да си пооправят изгледа на крепостта без ров.
:]]
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!