Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:59:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спрени атаки  (Прочетена 8321 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MG88
Гост
« Отговор #30 -: Ноември 28, 2013, 15:27:37 »

По този въпрос, във версия 5, свят 10, вчера 5 часа играч не е могъл да влезе, защото не му е зареждало.
Не е от интернета, че си писахме по алтернативни методи, та бутнаха му колония и какво следва ?

Да пие една студена вода, нали ?
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #31 -: Ноември 28, 2013, 15:48:08 »

в момента атакувам и си немам на идея ще ме посреща ли некой или няма. Аз си ценя армията която я правя без диаманти и ми е ценна мнооого. Ти ако си касичка или тъп диамантаджия  и не ти дреме на мен ми дреме. Нямам пари за диаманти да си я искарвам от сандъци.
И къде прекалявам загубих близо 1м армия  сега и остъналото да загубя а? И то не по моя вина..

А да не би да е по наша вина?  *xxx*
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #32 -: Ноември 28, 2013, 15:56:39 »

Vyzmutena изчисти си кеша след това презареди страницата .
Активен
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #33 -: Ноември 28, 2013, 16:00:34 »

Съгласен съм , че армията на възмутена  трябва да бъде възстановена .   
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #34 -: Ноември 28, 2013, 18:16:56 »

Естествено че Михайлов е прав.Равнопоставеност трябва да има.Дали следя някой,дали случайно съм го думнал,дали си спя и някой се е разбил в мен-аз печеля.И какво после? Загубилия компенсиран,победителя не.Защо?Аз откъде да знам че опонента ми има проблеми с влизането по ВАША вина.Едно време връщахте,сега по-лесно-в диаманти.Само че.Хем вината е във ВАС,хем после раздавате правосъдие по ВАШЕ усмотрение.Пълна лудница. *xxx*
« Последна редакция: Ноември 28, 2013, 18:18:28 от HSinclair » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
acitezal
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #35 -: Ноември 29, 2013, 13:35:40 »

puskame voina ,pravim armii i sega 3dni  bez igra bez ikonomika bez aneksi,vsichki se razvivat  nie samo gubim tova kak shte go opravite,i sega si jarcha diamntite za nishto samo i samo da ne izgubia bonus sandacite
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #36 -: Ноември 29, 2013, 13:40:19 »

puskame voina ,pravim armii i sega 3dni  bez igra bez ikonomika bez aneksi,vsichki se razvivat  nie samo gubim tova kak shte go opravite,i sega si jarcha diamntite za nishto samo i samo da ne izgubia bonus sandacite
ами атакувайте замъците.Атаките по съюзни владения си тръгват без проблем Grin
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
acitezal
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #37 -: Ноември 29, 2013, 13:52:58 »

v nachaloto na erata sme,az za tova se iadosvam,no mislia che vsichki igrachi triabva da poluchat obeshtetenie zaradi tozi problem
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #38 -: Ноември 29, 2013, 14:38:08 »

Аз 3 дни няма да се развивам заради вашите глупави технически проблеми така ли ? като забранявате атаките или ще компенсирате или всички играчи ще са като във мод няма скапаните диаманаджии да дърпат напред а ние да чакаме да си оправите проблеми изберете едно решение . Още малко и ще се откажа от тази игра колко време търпим вашите проблеми или компенсирате или спирате достъпа на играчите . Един отговор не може да получим защо ? защото мълчите като мишки и не взимате правилни решения . 3 дни ще чакаме да оправите проблемите си тези който ви плащат заплатите се издигат нагоре а кажете нещо бе администратори не мълчете ! вашето мълчение е дразнещо и почти ме отказахте от глупавата игра . ИСКАМЕ ОТГОВОР ОТ ВАС!

Какво мълчание - не разбирам - аз съм писала във 100теми вчера и днес, какво искате, какъв отговор, какво нещо да Ви кажа?  Кой е въпросът, чийто отговор искате да чуете? Дали ще Ви компенсираме - не няма да Ви компенсираме затова, защото нямате реални загуби.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #39 -: Ноември 29, 2013, 14:39:37 »

http://prntscr.com/27f9cq  - това е класирането  в  мегаблица  Grin . реално  за 12 часа  игра   вече  са  с цв 10  и елит  а ние още събираме камък   за  6 ци. до утре  ще са  по  2-3 М  нетни .  аиде  господа  админи обяснете ми за  какво да  играя  Huh? да ставам  каса Huh? къде е оня  където дава само интервюта ? да  ми каже как да играя  до края  на ерата Huh??
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #40 -: Ноември 29, 2013, 14:47:25 »

е как да няма   загуби бе  ваня ? имам цв  3 и 4  а не  мога да анексирам  - като не анексирам  дохода ми е малък - като ми е малък дохода  - каква армия да наема????не ви искам компенсациите - по добре  рестартираите ерата .
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #41 -: Ноември 29, 2013, 14:50:46 »

W51aHBFu - този Ви акаунт блокирах, но нали не смятате, че не знам, че Balgaria е другият Ви акаунт. Мерете си приказките, защото ще блокирам и него.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
acitezal
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #42 -: Ноември 29, 2013, 15:13:11 »

abe momcheta shtom vania kaji che nima kompensacii znachi niama,tova e polojenieto ako vi se igrai igraite ako li ne zdrave da e,mnogo moi priateli se otkazaja ot igrata tochno zaradi takova otnoshenie mai i moito vreme idva
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #43 -: Ноември 29, 2013, 16:36:31 »

Тема също ,която не е в раздела за версия5  ....следва разчистване от модератор ...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!