Imperia Online България  
Март 19, 2024, 09:13:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спрени атаки  (Прочетена 8277 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
foxy_lady
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« -: Ноември 28, 2013, 08:34:35 »

Интернет доставчикът ни има сериозен проблем, поради което част от клиентите ни не могат да влизат в играта.

Не се тревожете за акаунта си - атаките са спрени до утре, 28.11, в 12:00ч, така че няма как да бъдете нападнати.

Правим всичко по силите си, за да се справим с проблема, колкото се може по-скоро.Това добре а как става номера на мой съюзник през това време да му бутнат 3 колонии  Shocked*stop* *freak* побърквате ни вече *xxx*
Активен
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 28, 2013, 08:59:30 »

 Пиши на support_bg@imperialsupport.org обясни за проблема в кой свят се е случило  акаунт и очаквай отговор . По точно вашия съюзник
Активен
foxy_lady
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 28, 2013, 09:20:02 »

Пиши на support_bg@imperialsupport.org обясни за проблема в кой свят се е случило  акаунт и очаквай отговор . По точно вашия съюзник
  Ok мерси
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 28, 2013, 10:01:09 »

Интернет доставчикът ни има сериозен проблем, поради което част от клиентите ни не могат да влизат в играта.

Не се тревожете за акаунта си - атаките са спрени до утре, 28.11, в 12:00ч, така че няма как да бъдете нападнати.


Разбира се.Как ще се тревожим.Всички в 12.00 трябва да сме на линия.На кой му пука кой каква работа има и удобно ли му е 12.00 часа.Ще кажете мод нали? А ако не искам да загубя 48 часа?
Крайно време е при такива проблеми да въведете опция,от която играча да може да въвежда 5-10 часов толеранс и сам да нагласи времето си за пускане на акаунта.Безумие ще кажете,казали сте 12.00 и ние сме длъжни вечно с вашите проблеми да се съобразяваме,нашите...на кой му пука. Sad
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 28, 2013, 10:30:20 »

В промеждутъкът от 02:17:016 и 03:48:32    са разбити и унищожени 3 от колониите ми!
Любопитно как по същото време един от моите наглеждачи ( мога да дам и неговият ник ) се е опитвал да влезе в неговият акаунт и от там в мотя но е получавал съобщение:
@web page not available@

Свят:  Beta v6 161
Акаунт:  didqwert
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 28, 2013, 10:31:09 »

Мислих да грабя сутринта , но глупавите проблеми в играта не ми позволяват ... Добре атаките са забранени , а защо и шпионирането е забранено?Huh?Huh??? Sad Sad
Активен
MopkoBaT
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 28, 2013, 10:34:29 »

E защо някой хора си крият армията , а в момента не могат да я мръднат, следователно ще я видиш цялата колко е Smiley. Що се отнася за часа за пускането на атаките , 12 найстина е мнооого некоректен час. Няма универсален час  в който всички да могат да имат достъп до играта но все пак трябва да се разрешат в час в който максимално много хора ще имат възможност да са на линия. В друга игра започнаха да пускат уникални предмети с ограничено количество след 19:00 часа , вместо в 14. В този учениците би трявало вече да са се прибрали от училище работещите редовнa също, тези който са нощна да не са тръгна ли и т.н . С 2 думи 12 не е коректния час и може да се направи много по умно решение.
« Последна редакция: Ноември 28, 2013, 10:38:58 от MopkoBaT » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 28, 2013, 10:42:48 »

Съжаляваме за причиненото неудобство. Атаките са спрени в 5ч сутринта, имате съобщение за това в меню Атакуване. Моля, ако има потърпевши, загубили армия в периода между 1ч и 5ч, да ми пишат лично, като посочат име на акаунт, свят, име на противника и час на битката.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
MG88
Гост
« Отговор #8 -: Ноември 28, 2013, 11:41:37 »

утре, 28.11, в 12:00ч


Да ви пратя ли 1 календар за спомен ?
Активен
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 28, 2013, 12:00:18 »

Интернет доставчикът ни има сериозен проблем, поради което част от клиентите ни не могат да влизат в играта.

Не се тревожете за акаунта си - атаките са спрени до утре, 28.11, в 12:00ч, така че няма как да бъдете нападнати.

Правим всичко по силите си, за да се справим с проблема, колкото се може по-скоро.   Защо е написано утре 28 след като днес  е 28 ? 
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 28, 2013, 12:04:20 »

Това ли е най-големият Ви проблем? Още 2-3 страници да изпишете за тази подробност дали можете? Тази грешка не причинява никому никаква вреда, а само дава повод на хора, които си нямат по-важна работа, да пълнят темите със спам.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
MG88
Гост
« Отговор #11 -: Ноември 28, 2013, 12:07:44 »

Напротив, имам по -важна работа и влязах да си ре-сейвам армията, но....
Така че не виждам смисъл за такива нападки  Wink

Дано си оправите проблемите и ги пуснете 12, че обедната почивка ще свърши  *rose*
Активен
CrystalSky
Редник
*

Karma: +1/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« Отговор #12 -: Ноември 28, 2013, 12:10:11 »

Това ли е най-големият Ви проблем? Още 2-3 страници да изпишете за тази подробност дали можете? Тази грешка не причинява никому никаква вреда, а само дава повод на хора, които си нямат по-важна работа, да пълнят темите със спам.

Да, не е е най-големия проблем наистина, но аз не разбрах в крайна сметка до утре 29ти ли са спрени битките или до днес 28ми.
Моля да уточните!
Активен
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #13 -: Ноември 28, 2013, 12:12:05 »

Съжаляваме за причиненото неудобство. Атаките са спрени в 5ч сутринта, имате съобщение за това в меню Атакуване. Моля, ако има потърпевши, загубили армия в периода между 1ч и 5ч, да ми пишат лично, като посочат име на акаунт, свят, име на противника и час на битката.
Здравей Ваня. Аз имам един въпрос понеже наглеждам един акаунт. Въпроса ми е следния:
Ако съм потърпевш и съм загубил армията си предполагам, че  ще ми я въстановите или компесирате с диаманти което правите, но аз искам да знам ако аз съм атакауващия през този период и сам занулил даден човек  и след като предполагам ще му въстановите армията  ако пиша на ЛС моите загуби ще ги въстановители от битките  с него?
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #14 -: Ноември 28, 2013, 12:37:00 »

Компенсациите са в диаманти, армия не се връща, защото е технически неизпълнимо. В този ред на мисли, ако сте загубили битка в атака или в защита, ще получите компенсация, ако не сте, няма да получите.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!