Imperia Online България  
Март 19, 2024, 10:15:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спрени атаки  (Прочетена 8278 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #15 -: Ноември 28, 2013, 12:47:10 »

Компенсациите са в диаманти, армия не се връща, защото е технически неизпълнимо. В този ред на мисли, ако сте загубили битка в атака или в защита, ще получите компенсация, ако не сте, няма да получите.
Добре де нека са в диаманти. Ама   въпроса ми е ако съм занулил даден играч т.е. моите всички атаки са печеливши.  След като на него ще му бъде компесирана целата армия  моите загуби каде отиват? Надявам се да вникнеш във въпроса ми.
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
pAsparty
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #16 -: Ноември 28, 2013, 12:52:15 »

човек ти си изключително глупав или поне въпроса ти  Grin след като си бил наясно и си го сметнал там всичките си атаки че ше го биеш и ше имаш загуби за кви компенсации говориш  Grin въпроса ти няма ама никав смисъл  Grin
Активен
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #17 -: Ноември 28, 2013, 12:54:34 »

човек ти си изключително глупав или поне въпроса ти  Grin след като си бил наясно и си го сметнал там всичките си атаки че ше го биеш и ше имаш загуби за кви компенсации говориш  Grin въпроса ти няма ама никав смисъл  Grin
Абе незнам кой е глупав. След като  той ще бъде вастановен моите загуби които са над  100м в ресурс каде отиват ? Като неможе да мислиш не се опитвай даже
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
pAsparty
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #18 -: Ноември 28, 2013, 12:57:05 »

абе  Grin Grin Grin ти прост ли си или се правиш  Grin не че те обиждам ама .. разликата е че той евентуално може би не е могъл си влезне в ацц-то а ти през цялото време си бил ОН с ясната идея че ше имаш загуби .. ходи прай нов профил на жена си че и тоя ти е за бан  Grin
Активен
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #19 -: Ноември 28, 2013, 13:01:00 »

Теб определено те удря тока честно. Помисли малко ако неможеш да се опитам да ти го обясня като на 2 годишно дете бавно и полека на ЛС или да ти го обясня тук.
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #20 -: Ноември 28, 2013, 13:03:01 »

Разбира се.Как ще се тревожим.Всички в 12.00 трябва да сме на линия.На кой му пука кой каква работа има и удобно ли му е 12.00 часа.Ще кажете мод нали? А ако не искам да загубя 48 часа?
Крайно време е при такива проблеми да въведете опция,от която играча да може да въвежда 5-10 часов толеранс и сам да нагласи времето си за пускане на акаунта.Безумие ще кажете,казали сте 12.00 и ние сме длъжни вечно с вашите проблеми да се съобразяваме,нашите...на кой му пука. Sad
Напълно е достатъчно в такива случаи опцията "поход" да не се заключва и проблема е решен. Ако има за какво да помага тая нова придобивка, то може би е това, защото с тези независими градове вече няма проблем при ссейф
Активен

Ама иначе любезни бе..
pAsparty
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #21 -: Ноември 28, 2013, 13:04:49 »

абе възмутенАТА ходи разходи се малко да ти вземе дупето вятър  Grin на другите спрени атаки пак ши уревеш орталъка за ФЪНДЪК диаманти ... ай и да храниш кучето  Grin
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #22 -: Ноември 28, 2013, 13:53:23 »

Добре де нека са в диаманти. Ама   въпроса ми е ако съм занулил даден играч т.е. моите всички атаки са печеливши.  След като на него ще му бъде компесирана целата армия  моите загуби каде отиват? Надявам се да вникнеш във въпроса ми.

Отговорили са Ви много добре. Компенсациите се дават в случай на загуба, а не в случай на победа. Загубилият евентуално не е могъл да влезе в играта и да спаси армията си или да отвърне на удара. Но Вие като атакуващ, сте видели с каква армия разполага противникът, сметнали сте, че можете да го победите, имали сте достъп и сте наредили атака, с ясната идея, че ще претърпите някакви загуби. Къде в този сценарий се вмества затрудненият достъп до играта?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #23 -: Ноември 28, 2013, 14:09:27 »

Ваня  това са пални глупости. А аз откъде да съм сигурен че армията не му с е прибрала от сейф, а той е заспал. И откъдее да съм сигурен че той е имал проблеми с влизането може да нее имал а просто да е заспал.  И как аз след като сам го занулил и се кефя и прежалвам загубите си които са половината войска  и е = на стотици милиони в ресурс с идеята че той е на 0 и следващотото време той ще получи можеби хиляди диаманти обещетение и ще си наеме  същата войска от сандъци и какво става след това? Аз го занулявам и 1 ден по късно той има повече войска от мене. Значи моята войска  да върви по дяволите защото  ви са скапани доставчиците на нета. Това затруднение на играта влияе и на мен. Него ли осъзнаваш? Загубих много армия за нищо. Неви искам диамантите а ми въстановете армията
И измислете начин да въстановявате армиите а не да давате диаманти. Ерата в елитния блиц свършва до 10 дена  на него не му дреме  че му е избита армията безтова няма какво да я прави нито замък ще види  и най вече няма да си я препрати за другата ера ама да речем 4е му дадете 1-2к диаманти  за другата ера  той  е цар. Каква равнопоставеност  ще има между играчите? Некаква касичка занулена по ваша вина става диамантаджиа  бах ти майтапа
« Последна редакция: Ноември 28, 2013, 14:16:35 от Vuzmutena » Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
pmp1
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #24 -: Ноември 28, 2013, 14:23:18 »

ваня писах ти на лично относно проблема с атаките но не сам сигурен дали всичко е написано подробно снимка с дата час на атака име на моя и на вражеския никнейм и в последствие кои свят нещо друго трябва ли да ти предоставя ? атаката е по Мен
със загуба за мен
« Последна редакция: Ноември 28, 2013, 14:26:48 от pmp1 » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #25 -: Ноември 28, 2013, 14:25:25 »

Ваня  това са пални глупости. А аз откъде да съм сигурен че армията не му с е прибрала от сейф, а той е заспал. И откъдее да съм сигурен че той е имал проблеми с влизането може да нее имал а просто да е заспал.  И как аз след като сам го занулил и се кефя и прежалвам загубите си които са половината войска  и е = на стотици милиони в ресурс с идеята че той е на 0 и следващотото време той ще получи можеби хиляди диаманти обещетение и ще си наеме  същата войска от сандъци и какво става след това? Аз го занулявам и 1 ден по късно той има повече войска от мене. Значи моята войска  да върви по дяволите защото  ви са скапани доставчиците на нета. Това затруднение на играта влияе и на мен. Него ли осъзнаваш? Загубих много армия за нищо. Неви искам диамантите а ми въстановете армията
И измислете начин да въстановявате армиите а не да давате диаманти. Ерата в елитния блиц свършва до 10 дена  на него не му дреме  че му е избита армията безтова няма какво да я прави нито замък ще види  и най вече няма да си я препрати за другата ера ама да речем 4е му дадете 1-2к диаманти  за другата ера  той  е цар. Каква равнопоставеност  ще има между играчите? Некаква касичка занулена по ваша вина става диамантаджиа  бах ти майтапа
Като не сте искали да имате загуби, да сте върнали атаката.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
bubble
Сержант
**

Karma: +5/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #26 -: Ноември 28, 2013, 14:41:24 »

Ама тия проблеми на тоя доставчик доста зачестиха сякаш  *pardon* струва ми се, че вместо тия обезщетения можеше да намерите алтернатива за решение на проблема с интернет доставчика или се лъжа  *pardon*
Активен
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #27 -: Ноември 28, 2013, 15:05:59 »

http://clip2net.com/s/6gRWRj
========
предполагам отново имате проблеми с доставчика . Повече от 5 мин неможе да ми зареди ИО по точно немога се логна нито в 56 нито в мегата.
п.с. http://clip2net.com/s/6gS0Sw   това  е след 10 мин въртене. толкова успя да ми зареди в мегата  в елитния още не ме пуска
sweet_man2  mega blic
emo-milanov   eliten blic
« Последна редакция: Ноември 28, 2013, 15:09:45 от Vuzmutena » Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #28 -: Ноември 28, 2013, 15:19:35 »


 в момента атакувам и си немам на идея ще ме посреща ли некой или няма. Аз си ценя армията която я правя без диаманти и ми е ценна мнооого. Ти ако си касичка или тъп диамантаджия  и не ти дреме на мен ми дреме. Нямам пари за диаманти да си я искарвам от сандъци.
И къде прекалявам загубих близо 1м армия  сега и остъналото да загубя а? И то не по моя вина..
« Последна редакция: Ноември 28, 2013, 15:44:42 от Vania » Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #29 -: Ноември 28, 2013, 15:23:38 »

   Vuzmutena e напълно прав. И само хора които никога не са играли тая игра може да не разбират защо загубите му биха били оправдани ако е занулил някой, но са неоправдани ако на този някой му върнат армията (независимо дали като армия или диаманти). Тъй като виждам че няма разбиране по въпроса ще дам пример: Имам съсед с който се нападаме, целта ми е да го зануля за да не може да ме напада, а аз да си го нападам без даже да пращам шпиони. Прежалвам армията която губя за да го пребия и това има смисъл защото той вече не може да ме напада а аз него мога да го бия и с част от армията си. Само че цялата тази стратегия се обезсмисля когато на него му компенсират загубите, защото след загубите които имам аз и не са компенсирани вече той може да ме бие.
  
 
Активен

Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!