Imperia Online България  
Март 29, 2024, 11:47:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо няма никакво отношение  (Прочетена 5257 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
em2000
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« -: Ноември 27, 2013, 15:23:15 »

В свят 13 всички почти се отказаха защото властелините използват скрипта за колонии и само някой да вдигне и тя е гътната,вечер не можеш да ги хванеш един човек включва скрипта за нападение отваря 5-6 профила и те си спят по крепостите спокойно и си лихвят.Не казвам ,че са слаби момчетата даже са много добри но има и други добри които не могат да и се противопоставят на тази автоматизация на играта.Не ви пука ли или какво, много хора са дали и там пари и са се отказали.Знам ,че може би няма да имам смислен  отговор но поне да си изкажа мнението. тука е кат пред парламента и 3г. да висят там на онези вътре не им пука.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 27, 2013, 15:26:26 »

Работим по поправка, която ще направи скрипта неизползваем, но поправката все още не е качена.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
em2000
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 27, 2013, 15:30:34 »

Идеално де ама познавам 3 човека които в началото се заредиха за 60-70лв. диаманти играха,играха и се отказаха е тях как ще ги компенсирате.Е ми те имат и скрипта за пунктовете каква реалма ще има там си представете.Значи една група се ебава със всичките там за какво играят другите за подигравка
Активен
em2000
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 27, 2013, 15:31:49 »

Докато се направи поправката всичко ще свърши там безнаказано, как ще компенсирате ощетените играчи или въобще не сте помислили за тях.
Активен
em2000
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 27, 2013, 15:34:59 »

Дори и сега да поправите играта никой вече не може да се бори там за реалма защото са били ощетявани още от началото на ерата.Просто безмисленна ера е там, по добре я закрийте а не после да и дадете и медали на скриптажиите
Активен
em2000
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 28, 2013, 00:16:43 »

Да не говорим ,че аз вложих около 1000 диаманта,почти през целият ден съм в играта а и като стана нощем хвърлям поглед, да не говорим за изхабени нерви.Но разберете и това не е нищо в сравнение с това ,че пренебрегвах и ощетявах семейството си заради някаква игра която видиш ли от 4 месеца работят по проблема и нищо.Е ми господа тогава Ви питам защо нещо като е повредено го продавате за здраво.Спрете оправете я и пак я пуснете,или раздайте скриптове на всички играчи, поне в това отношение да са равни.Ей в сбъркана държавица живеем.Моля ви се напишете нещо но не и това ,че работите по въпроса.
Активен
venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #6 -: Декември 01, 2013, 00:37:12 »

ммммхм, ти им казваш , те тяхното си знаят.въпреки темата  , оня пак нагло нагло си   продължава !!!! 
Активен
macks
Редник
*

Karma: +9/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил WWW
« Отговор #7 -: Декември 01, 2013, 19:43:00 »

Млък ве смешник момчето си е право от ( Makc )
Активен
venelin
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #8 -: Декември 02, 2013, 00:50:51 »

 не  си ме разбрал.  визирах  оня капут от властелините , ботаджията!!!!да им е честита победата на ботовете, скриптовете и всички незаконни програми включили се  в епичната битка за  властелин на реалма . играчите от властелините реално погледнато почти не играха, не се знае  и колко от тях са и мултаци , ама все пак и на тях да им е честита победата
« Последна редакция: Декември 02, 2013, 00:59:12 от venelin » Активен
em2000
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #9 -: Декември 02, 2013, 16:03:08 »

Екипа на ИО работи по проблема затова нищо не предприема.А бе те Властелините ги майни ,че са станали ботове ама ИО екипа що ни прави нас на шматки, аз съм купувал диаманти да играя ИО по правилата дето са написани а в последствие тези правила не се спазват и вие работите по проблема, а ми кажете ми какво да направя за да си върна парите от закупените диаманти щото вие сте ме излъгали ,че ако си купя диаманти ще играя една игра а се оказва друга.Все едно ,че седите пред вратата на един бърдак и ми викате давай 100лв. и влизай вътре е пълно с мацки аз плащам и влизам и вътре си изберете вие какво има ....(мацки ама с пи....и).
Активен
em2000
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #10 -: Декември 03, 2013, 10:47:29 »

ИО се извинява но има проблем с доставчика , стойте вътре при тези мацки с пи...и, до няколко месеца ще оправим проблема.
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #11 -: Декември 03, 2013, 14:35:50 »

Добре драги "админи" след като знаете,че се използват такива скриптове и Ви се докладва защо не наказвате съответните играчи Huh?Huh?
Защото са имали пари да си го купят тоя скрипт ще имат и за диаманти ли ? Не ми се вярва да е толкова западнала играта в последно време ...
Аз и моя бивш съюз все още чакама п*д*р*счетата от ESCORPIONES свят 140 (мегаблиц) или по-точно играч RAZCAMAN да си поемат последствията ... !
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #12 -: Декември 03, 2013, 14:50:45 »

http://prntscr.com/28dwh4- това е отпреди 5 мин   - сдин  няма наказан - и нас ни тормозеха предната ера  Smiley
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #13 -: Декември 03, 2013, 14:55:51 »

http://prntscr.com/28dwh4- това е отпреди 5 мин   - сдин  няма наказан - и нас ни тормозеха предната ера  Smiley
Тормоза го остави това си е част от играта.Въпросния играч ни разби акаунтите,докладвахме,върнаха ни армиите,които разпусна и остана безнаказан.А това,че аз 3 дни правех само мечове и конни стрели да ги паля и вдигнах картата(с мисълта,че няма да ми върнат нищо) и като ми я върнаха аз какво да я правя ? с 2:20ч сейф 2 пъти ми хващат армията ... разби ми се играта - какво да се прави не ми дреме,но тези трябва да си понесат последствията
Активен
svetljo73
Сержант
**

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #14 -: Декември 03, 2013, 15:04:00 »

не говоря за тормоз  - че са ни нападали   , а   беше  влизано и в нашите акаунти  за  щастие  армията  ми беше  на сеиф , заем бях изтеглил вече а диаманти  нямах  Smiley
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!