Imperia Online България  
Март 29, 2024, 08:04:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дискриминация  (Прочетена 1757 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« -: Декември 10, 2013, 00:31:24 »

Здравейте. Искам да докладвам за един изключително сериозен проблем, който има в моята империя. Незнайно защо при мен няма връзка за директен чат с представител на ИО, както има при други колеги. Та въпроса ми е дали това е недоглеждане или просто съм 2-ра категория и не съм достоен да разговарям с "великите сили"? След кратко проучване се оказа, че не съм единствения лишен от правото на директна връзка със силите свише, което пък поражда въпроса има ли дискриминация в "безплатната" онлайн игра империя онлайн или проблема е технически и се работи по отстраняването му? Изхождайки от методиката за решаване на проблеми за които се пише тук, очаквам да ме попитат за акаунт и свят в който играя (това разбира се в кръга на шегата), но пък от друга страна според правилата, които съм приел с регистрация на акаунта си нямам правото да докладвам повече от 2 акаунта наведнъж. От чисто морална гледна точка пък ще изпитам известен дискомфорт, ако пропусна да спомена нечий акаунт. С оглед нестандартната ситуация ще помоля Ваня в полето "докладващ" да напише "поредният идиот". Благодаря за вниманието на всички, които ще отделят от времето си за да прочетат този пост. Благодаря и на Ванчето, че ще ми заключи темата или направо ще я изтрие. Благодаря и на всички нейни колеги, че ще се изкажат мило за близките ми роднини (най - вече тия от женски пол).
Активен
Katy
Гост
« Отговор #1 -: Декември 10, 2013, 10:25:29 »

Добро утро  Smiley Дори и на малките деца в ИО отдавна вече е ясно, че играта в този й вид няма за цел да създаде комфорт и равни възможности за всички. Поредното нововъведение,което така ти "липсва", Бро, си е още едно доказателство за неравностойното ни третиране като потребители. Нито на теб, нито на мен този ВИП чат ни е нужен. 'Щото няма да го използваме. К' во да си пишем там Wink Но пък въпросът е принципен. И същината му се състои в това - по какви критерии бяха предпочетени едни непознати за "великите сили" пред други непознати за тях ?
Като народ ние мрънкаме за всичко - за футбола,времето,политиците, за... каквото се сетите още. И ще има хора,които ще кажат, че ставаме банални с мрънкането и въпросите си. Да,така е. Но и невъзможността да се играе нормално също стана банална. Някои групи играчи се толерират прекалено.
Различията уж били нещо красиво. Е да, ама не. И на ентусиастите,които са убедени, че играта се прави не от диамантите, а от собствените ни стратегия и тактика...препоръчвам двойно кафе, за отрезвяване  *coffee* *coffee*
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #2 -: Декември 10, 2013, 17:29:42 »

И на ентусиастите,които са убедени, че играта се прави не от диамантите, а от собствените ни стратегия и тактика...препоръчвам двойно кафе, за отрезвяване  *coffee* *coffee*
Диамантите(многото) помагат на зомбираните и тези,които не играят за кеф,а за его.Имаш варианти,бях ти предложил един. *rose*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!