Imperia Online България  
Април 20, 2024, 03:36:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение  (Прочетена 1081 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zlostur
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил
« -: Ноември 26, 2013, 18:01:32 »

Така и така сте тръгнали да пресъздавате старовремските военни модели и култура, та се зачудих, защо не добавите нещо което би било доста интересно.

Както може би знете в старовремските битки когато се плени царя/генерала битката свършва. Може да направите така, че когато някои се разбие, генерала му да бъде пленен от защитника и нападателя да трябва да плати откуп за него, равняващ се на някаква част от нетната стоиност на загубите на защитника.

Това би било един доста интересен дипломатически подход. Също така може плененият генерал да бъде освобождаван при следващо разграбване от страна на нападателя.

Просто идея..
Активен
bubble
Сержант
**

Karma: +5/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 26, 2013, 22:01:45 »

Аз мисля, че е страхотен факта, че има хора, които имат идеи за подобряване на играта..и тази на мен лично ми харесва..въпроса е че не виждам да се прилагат принципно предложенията  *pardon*
Активен
zlostur
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 26, 2013, 22:37:31 »

Аз лично ако си загубя генерала, който съм развивал 2-3 месеца, ще ми е доста тъпо и бих платил определена сума ресурс, за да си го върна.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 26, 2013, 22:46:42 »

Няма да се приеме и няма да го направят. Обаче ако предложите връщането, тоест откупа да струва диаманти, виж тогава вече е примамливо.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
dupnica
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #4 -: Декември 05, 2013, 21:03:12 »

Няма да се приеме и няма да го направят. Обаче ако предложите връщането, тоест откупа да струва диаманти, виж тогава вече е примамливо.
Grin:D:D
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!