Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:09:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Реалм ?  (Прочетена 9260 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Gramatikov
Сержант
**

Karma: +5/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Профил
« Отговор #30 -: Ноември 27, 2013, 11:48:43 »

И аз няма да видя паладините, но съм съгласен да се свършва с ерата. По-добре да минем на новата бета версия и да се намерят по-бързо бъговете и проблемите в нея, за да може да се поправят. И на мен ми се пообъркаха плановете, защото съм яко фермер, но няма как. Ако успее някой съюз да вземе ерата - евала, ако пък всичко допре до някакви точки - какво да се прави, все пак е бета. Би трябвало повечето хора да знаят с какво се захващат като я играят.
Активен
Gramatikov
Сержант
**

Karma: +5/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Профил
« Отговор #31 -: Ноември 27, 2013, 11:49:36 »

Никой нямаше и думичка да обели, ако диамантите не бяха платените, а бяха генерирани от системата. Щом като е бета и се работи, защо това не беше направено?!?!? Айде сега може да си спестим спора около това безплатна ли е или не играта

А относно това вече хората могат да негодуват и би било редно да има някакви компенсации за играчите които са закупили диаманти.
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #32 -: Ноември 27, 2013, 12:04:04 »

И аз няма да видя паладините, но съм съгласен да се свършва с ерата. По-добре да минем на новата бета версия и да се намерят по-бързо бъговете и проблемите в нея, за да може да се поправят. И на мен ми се пообъркаха плановете, защото съм яко фермер, но няма как. Ако успее някой съюз да вземе ерата - евала, ако пък всичко допре до някакви точки - какво да се прави, все пак е бета. Би трябвало повечето хора да знаят с какво се захващат като я играят.

Прав сте, ако не бяха пуснали закупуването на диаманти, както беше в алфата
Още повече екипа би трябвало да знае с какво се захваща като пусна бетата по този начин, играчите няма как да знаят какво точно ги очаква - не са гадатели
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #33 -: Ноември 27, 2013, 12:06:29 »

Аз се чудя как има тук сред нас още хора, версии и светове,да питат за разни дати и класирания и тем подобни.Това е безумие.Да,играта е пристрастяваща,но малко достойнство трябва да имаме все пак.Изиграни и преебани сме за Н -ти път и вместо да питате за тези смешни класирания,които в случая на никой нищо няма да донесат,поне не питайте тъпи неща.Тук въпроса е само един:
Приятно гледане на ШЛ по тв-то г-да надничащи инкогнито от Екипа.


Хубаво си ме редактирала Ваня,макар че си изпуснала малко,но да беше ми изтрила поне целия коментар,за да не седи все едно съм неграмотен и казвам...нищо.Подигравката си е подигравка и всяко друго интерпретиране и замазване в стил Станишев/Местан уж за по-добро си е..подигравка.Доста подценявате потребителите си.Ние,че сме тъпи да отделяме по толкова време-верно е,но време+дадени пари за тест в стил ''опитни мишки'' и накрая решения извън всякакви правила....
После искате да се спазват правила.Примера ви се следва-нормално.Кръговрат.
Безплатна игра иначе Grin....и безплатни тестове а? Grin Grin Grin Grin Бравос. Авантииииии Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #34 -: Ноември 27, 2013, 12:09:34 »

Хубаво си ме редактирала Ваня,макар че си изпуснала малко,но да беше ми изтрила поне целия коментар,за да не седи все едно съм неграмотен и казвам...нищо.Подигравката си е подигравка и всяко друго интерпретиране и замазване в стил Станишев/Местан уж за по-добро си е..подигравка.Доста подценявате потребителите си.Ние,че сме тъпи да отделяме по толкова време-верно е,но време+дадени пари за тест в стил ''опитни мишки'' и накрая решения извън всякакви правила....
После искате да се спазват правила.Примера ви се следва-нормално.Кръговрат.
Безплатна игра иначе Grin....и безплатни тестове а? Grin Grin Grin Grin Бравос. Авантииииии Grin
Е, изтрих Ви поста  - сега няма да изглеждате неграмотен Smiley
А за диамантите - те ще останат в акаунтите, не разбирам какво ви притеснява?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #35 -: Ноември 27, 2013, 12:14:24 »

Е, изтрих Ви поста  - сега няма да изглеждате неграмотен Smiley
А за диамантите - те ще останат в акаунтите, не разбирам какво ви притеснява?
Стига де.Хората питат за използваните в една безмислена ера диаманти.То е ясно че тия които са им останали ще се прехвърлят в новата ера.Има обаче и друга група ,на които действително им е писнало и няма повече да играят.Платили са за нещо което не са получили.Тях как ще ги успокоите.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
rumi
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #36 -: Ноември 27, 2013, 12:17:36 »

Рестартираните светове пак ли ще бъдат бета. И ако е така - има ли вероятност отново да бъдат прекратени преждевременно?
След като бъговете са толкова големи  , защо направо не рестартирате световете , а обявявате състезание властелин на реалма? И без друго едва ли някой съюз ще успее да направи необходимото влияние.
Що се отнася до диамантите - потребителите не се притесняват за оставащите им диаманти, а за тези които са изхарчили до сега.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #37 -: Ноември 27, 2013, 12:25:05 »

Е, изтрих Ви поста  - сега няма да изглеждате неграмотен Smiley
А за диамантите - те ще останат в акаунтите, не разбирам какво ви притеснява?
Ваня,ако ти беше обикновен играч,в дадената ситуация как би реагирала,как би се почувствала?
Даже не питам за алфата,за класиците ,които си чакат.Можеш ли за момент да се замислиш и да отговориш?
Защо наблягате на диамантите като обосновка,като те в случая са притурка към проблема?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #38 -: Ноември 27, 2013, 13:02:16 »

Ваня,ако ти беше обикновен играч,в дадената ситуация как би реагирала,как би се почувствала?
Даже не питам за алфата,за класиците ,които си чакат.Можеш ли за момент да се замислиш и да отговориш?
Защо наблягате на диамантите като обосновка,като те в случая са притурка към проблема?

Ето как бих се почивствала и какво бих си помислила:
1. Ех, да, жалко, ерата свършва, без да съм успяла да видя и направя някои от интересните неща в играта, например да достигна елитни единици, да участвам в съюзни битки и т.н.
2. В следващата ера обаче ще се постарая да развия по-добре акаунта си, няма да повторя грешките от първия път, ще знам кое е по-важно да развивам като проучвания, кои сгради първо да построя и т.н.
Ето такива неща бих си мислила...
Мое лично мнение.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #39 -: Ноември 27, 2013, 13:07:37 »

Ето как бих се почивствала и какво бих си помислила:
1. Ех, да, жалко, ерата свършва, без да съм успяла да видя и направя някои от интересните неща в играта, например да достигна елитни единици, да участвам в съюзни битки и т.н.
2. В следващата ера обаче ще се постарая да развия по-добре акаунта си, няма да повторя грешките от първия път, ще знам кое е по-важно да развивам като проучвания, кои сгради първо да построя и т.н.
Ето такива неща бих си мислила...
Мое лично мнение.
Ок Smiley
Само че точка 1ва никой не я достигна.Явно не сме дорасли за версия6 всите Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #40 -: Ноември 27, 2013, 13:11:58 »

Ето как бих се почивствала и какво бих си помислила:
1. Ех, да, жалко, ерата свършва, без да съм успяла да видя и направя някои от интересните неща в играта, например да достигна елитни единици, да участвам в съюзни битки и т.н.
2. В следващата ера обаче ще се постарая да развия по-добре акаунта си, няма да повторя грешките от първия път, ще знам кое е по-важно да развивам като проучвания, кои сгради първо да построя и т.н.
Ето такива неща бих си мислила...
Мое лично мнение.
Ваня,  а сега добави и следната ситуация. Дала си 500лв от семейния си бюджет за диаманти  и си изхарчила  повече от 70% от тях с цел да си на едно от 1-те места (персонално или съюзно) и в същото време  админите решат да направят това което правите  в момента. (това е ситуацията на повечето играчи  в в.6)
Айде сега  ако може кажи как ще се почустваш ама честно. Бъди поне за 5 мин обикновен играч, а не админ.
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
badToy
Редник
*

Karma: +8/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #41 -: Ноември 27, 2013, 13:20:59 »

Аз викам да Ви оставят бъгавата версия да не Ви пускат реалм обаче през това време да не ревете че това или онова не ви се отваряло или не работело или кво било там Grin и всички доволни  Grin
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #42 -: Ноември 27, 2013, 13:27:39 »

Ваня,  а сега добави и следната ситуация. Дала си 500лв от семейния си бюджет за диаманти  и си изхарчила  повече от 70% от тях с цел да си на едно от 1-те места (персонално или съюзно) и в същото време  админите решат да направят това което правите  в момента. (това е ситуацията на повечето играчи  в в.6)
Айде сега  ако може кажи как ще се почустваш ама честно. Бъди поне за 5 мин обикновен играч, а не админ.

След като съм дала 500лв за диаманти и съм изхарчила 70% от тях, значи съм постигнала някакво задоволство в моментите, когато съм ги харчила, значи са ми послужили, значи са си свършили работата.
Това е все едно да изядеш едно вкусно ястие, да му се наслаждаваш, докато го ядеш и после да кажеш, ама то свърши, искам си парите за него обратно.
И между другото горния ми пост беше абсолютно честен и точно така бих реагирала в ситуацията. Не желая повече да споря, колкото и да си пишем, всеки си има свои собствени съображения, своя лична преценка, свои емоции и по свой начин разбира нещата. Повече няма да пиша в темата> за хората, които отново ще кажат някъде, защо никой не отговаря? Отговорила съм и това е повече от достатъчно.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #43 -: Ноември 27, 2013, 13:39:48 »

След като съм дала 500лв за диаманти и съм изхарчила 70% от тях, значи съм постигнала някакво задоволство в моментите, когато съм ги харчила, значи са ми послужили, значи са си свършили работата.
Това е все едно да изядеш едно вкусно ястие, да му се наслаждаваш, докато го ядеш и после да кажеш, ама то свърши, искам си парите за него обратно.
И между другото горния ми пост беше абсолютно честен и точно така бих реагирала в ситуацията. Не желая повече да споря, колкото и да си пишем, всеки си има свои собствени съображения, своя лична преценка, свои емоции и по свой начин разбира нещата. Повече няма да пиша в темата> за хората, които отново ще кажат някъде, защо никой не отговаря? Отговорила съм и това е повече от достатъчно.
Интересна аналогия.А какво ще кажеш за тази.-/Платил съм си за курва.И минути преди да свърша влиза сводника и ми казва да се омитам.Ако искам ще ми предложи някоя друга,ама пари няма да ми връща.За другата ще трябва пак да си платя./-Е те точно това направихте вие.
« Последна редакция: Ноември 27, 2013, 13:41:57 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #44 -: Ноември 27, 2013, 13:42:13 »

Ето как бих се почивствала и какво бих си помислила:
1. Ех, да, жалко, ерата свършва, без да съм успяла да видя и направя някои от интересните неща в играта, например да достигна елитни единици, да участвам в съюзни битки и т.н.
2. В следващата ера обаче ще се постарая да развия по-добре акаунта си, няма да повторя грешките от първия път, ще знам кое е по-важно да развивам като проучвания, кои сгради първо да построя и т.н.
Ето такива неща бих си мислила...
Мое лично мнение.

Вие, госпожице, сте представител на фирмата, която ни предоставя една услуга. Позволете ми да поставя под въпрос искреността на личното Ви мнение. Като човек, който играе от доста години (повече от регистрацията ми във форума), уверено мога да твърдя, че фирмата "ИО" последователно се държи, сякаш потребителите на услугата и са някакви бездушни обекти: едностранни промени в регламента, никакво допитване до участниците в играта и т.н.
За мен лично с края на тази ера всякакво съприкосновение с вас приключва.
« Последна редакция: Ноември 27, 2013, 17:59:18 от kephy » Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!