Imperia Online България  
Март 29, 2024, 11:08:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мислех да ви нахраня...  (Прочетена 1019 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zmeio
Лейтенант
***

Karma: +8/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 118


Профил
« -: Ноември 26, 2013, 11:22:15 »

Мислех да ви нахраня като за финал, за създателите на играта става дума, но знам че акъл няма да ви дойде от никъде, затова просто ще кажа кое ме подразни и така..
Първо, многото бъгове, ама айде.. сигурно някога ще ги оправите, пък и няма начин, нова е..
2. Ония ден спечелих медал в защита, от разграбване, но нападателя даде по малко жертви от мен (висока, заградена крепост, пълна, с всичките ни армии и на 2мата). И като армия и като ресурс и като точки. И със сигурност ако беше тръгнал втори път с останалата му армия щеше да ме бие. Смятам го това за абсурдно и не в духа на добрата игра каквато я помня. Може тука да е моя грешката, може да ми е много ниска ВМ, или неговата безкрайно висока, но това никога не можеше да стане в ИО от която са най-добрите ми спомени.
3. Сметнах че за да направя елитни стрелци ми трябват безброй ресурс и още 12 дни непрекъснати проучвания (не ми е нисък университета, освен това съм изследовател). Въобще не ми се смята колко ресурс и колко месеца непрекъснато изследване ми трябват за паладини, фаланги и гвардейци... Това може би най-много ме подразни..
Имаше и доста други неща, които целяха да вкарат някаква измамна реалистичност, въпреки че прецакват геймплея. И други които прецакваха всякаква реалистичност, но пък бяха направени за да не ти дадат мира и да си длъжен да не пропуснеш и час, задължавайки те да ползваш някакви платени екстри но тези са основните.
Това е от мене, бия мода. Съдейки по историята до сега, ще се пробвам пак след 3-4 години. Дано сте я постегнали и изобщо да ви има.
Успех.
п.с. Забравих да добавя - безумните анимирани битки, от които аз нищо не разбирам.
« Последна редакция: Ноември 26, 2013, 12:10:46 от zmeio » Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #1 -: Ноември 26, 2013, 11:45:55 »

2. Ония ден спечелих медал в защита, от разграбване, но нападателя даде по малко жертви от мен (висока, заградена крепост, пълна, с всичките ни армии и на 2мата). И като армия и като ресурс и като точки. И със сигурност ако беше тръгнал втори път с останалата му армия щеше да ме бие. Смятам го това за абсурдно и не в духа на добрата игра каквато я помня. Може тука да е моя грешката, може да ми е много ниска ВМ, или неговата безкрайно висока, но това никога не можеше да стане в ИО от която са най-добрите ми спомени.

Това е така още от версия 5
Активен
bubble
Сержант
**

Karma: +5/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 26, 2013, 19:18:22 »

Това е от мене, бия мода. Съдейки по историята до сега, ще се пробвам пак след 3-4 години. Дано сте я постегнали и изобщо да ви има.
"Изобщо да ви има"..това е много интересно, защото според мен игра, в която не се обвъща голямо внимание на оплаквания/предложения от страна на играчите, няма бъдеще..никой не е успял с това, с което се занимава без негово величество КЛИЕНТА..а ми се струва, че създателите на играта разчитат на това, че каквото пуснат, това ще се играе..любопитно ми е кога ще им стане ясно, че се самозалъгват и дали вече ще е късно..а междувременно, на който му е писнало, препоръчвам да си дръпне Medieval 2  Smiley
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!