Imperia Online България  
Март 29, 2024, 04:02:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диамантените крале  (Прочетена 3454 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #15 -: Ноември 25, 2013, 05:40:36 »

Разбрахте ли как този ефисе е вкарал толкова диаманти? той трябва да е некой богаташ за да вкара толкова диаманти , но аз мисля , че не е , а просто взима диаманти на ниска цена .  Ако познавате точния човек ще получите диаманти който са евтини  Wink
Активен
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #16 -: Ноември 25, 2013, 05:43:11 »

Хубаво е да имаш диаманти  Grin а най добрата част  е  , че те  са евтини  Grin
Активен
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #17 -: Ноември 25, 2013, 06:27:43 »

Програми за диаманти и ресурс няма!!!!!!!!  И не гледайте тези програми за ресурс , защото те не работят !
« Последна редакция: Ноември 25, 2013, 06:46:22 от W51aHBFu » Активен
icobg
Icobg
Лейтенант
***

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 104



Профил
« Отговор #18 -: Декември 01, 2013, 03:45:21 »

а някои може ли да ми каже как да направя връзка с подобен търговец(на лично) че то се видя че ще се лъжем както си знаем само в БГ
Активен

There can be no triumph without loss. No victory without suffering. No freedom without sacrifice.
KiromanaAi
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #19 -: Декември 02, 2013, 12:06:39 »

в свят 30 имаше един дето предлагаше скрипт за колониите и безплатни диаманти за 40 лева....Едни си купиха и 1 месец тероризираха сървара докато не ги блокираха....Рано или късно ще те блокират то е ясно ама цял месец всичките мизерии дето е напрайл с безкрайните си диаманти няма кой и как да ти ги върне......Отделно той си купи и скрипта за всички находища по картата и го прати на лично съобщение на десетки хора от съюза(включително и мен).Е ДА БЛОКИРАХА го ама инфото което е пратил за находищата по картата как да го предотвратиш....Все едно да ме блокират че съм получил лично съобщение  Undecided Undecided.В резултат провален сървър ,разбит отвсякъде....Където и да си направиш колония няма как да я скриеш
Активен
KiromanaAi
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #20 -: Декември 02, 2013, 12:08:07 »

Програми за диаманти и ресурс няма!!!!!!!!  И не гледайте тези програми за ресурс , защото те не работят !

ООО напротив има....блажени са невежите Smiley
Активен
levski1999
Лейтенант
***

Karma: +13/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 183



Профил
« Отговор #21 -: Декември 02, 2013, 12:38:04 »

ООО напротив има....блажени са невежите Smiley
Неможе да вярваме....дай доказателство че работят  за да повярваме..
Активен
KiromanaAi
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #22 -: Декември 02, 2013, 12:50:37 »

какво доказателство да ти дам .Двамата от моя съюз имаха по 18к диаманта след като се появи тоя дето продаваше....Аз преди това съм ги налгеждал и знам че не използваха диаманти.В началото имаха по десетина диаманта и изведнъж след като се появи тоя бам единия с 18к диаманта другия с 20к.Отделно ми пратиха на лично съобщение всички находища по картата .Аз естествено загрях каква е работата но си траех да видя как ще се развият нещата.Ми един месец никакъв проблем.Хората си дърпаха по 200к нето на ден в свят със скорост 2 биеха си мажеха напред назад.На ден харчеха по 600-700 диаманта(незнам как можеш да харчиш толкова на ден сигурно има сандъци за по 300 диаманта не съм запознат)....Е да накарая ги банаха на какво от това цял месец си бяха крале на сървъра отказаха не маллко хора и дори след банването всички от моя съюз имаха на лично съобщение всички находища по картата.Вниматлено описани от скипта за находищата.....Админите са запознати с проблема щом ги банха де но не казват нищо за въпросните проблеми да може хората да си мислят че това е просто една измислица НО НЕ Е!!!!
Активен
KiromanaAi
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #23 -: Декември 02, 2013, 12:58:29 »

Неможе да вярваме....дай доказателство че работят  за да повярваме..

От 1 месец не играя там де щото сървара по разбираеми прични е прокажен вече....Но ако искаш ще ти намеря бившите ми съотборници(тея дето не ги банаха де Smiley )и ще ги накарам да напишат и те за какво иде реч.Щом си такъв Тома неверни.......Мислех че всички занаят за това но явно съм се лъгал и ще направя каквото се изисква от мен да информирам обществото
Активен
icobg
Icobg
Лейтенант
***

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 104



Профил
« Отговор #24 -: Декември 10, 2013, 20:02:34 »

Ама действително тез ХАКове прецакват цялата игра значи аз мога да изгубя цяла седмица и да запиша всичките ресурси по картата и в крайна сметка като ми се появят подобни скриптове ми идва да да залича тази игра от всички логове на ПЦто
Активен

There can be no triumph without loss. No victory without suffering. No freedom without sacrifice.
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!