Imperia Online България  
Април 18, 2024, 19:07:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диамантените крале  (Прочетена 3459 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« -: Ноември 21, 2013, 13:22:04 »

http://prntscr.com/25nyry - това е временното класиране в свят 140. Турци и румънци наливат диаманти като за световно. Толкова ли е евтина услугата при тях или те са много богати, че могат да си го позволят? Как за 20 дни се стига 111млн нетни? Въобще има пълна неравнопоставеност спрямо платените услуги.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
levski1999
Лейтенант
***

Karma: +13/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 183



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 21, 2013, 13:46:01 »

Еми имат възможност хората, самия ефесе беше дарил над 13 К диаманта за Хърватска на световното.
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 21, 2013, 15:41:38 »

Винаги са ме съмнявали тия в мегаблица Smiley Може би защото си падам малко по конспирациите но кой знае ... просто не ми се вярва да са ебахти богаташите тия ... но както и да е  Grin
Активен
MG88
Гост
« Отговор #3 -: Ноември 21, 2013, 16:28:52 »

Ефеса дари 150к диаманти, миналия "тираж" и даваше индивидуални квоти на всеки играч, според приноса  му към съюза  Wink
Като се има в предвид с какво се занимава, надали му е проблем. Smiley
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 21, 2013, 16:30:56 »

Ефеса дари 150к диаманти, миналия "тираж" и даваше индивидуални квоти на всеки играч, според приноса  му към съюза  Wink
Като се има в предвид с какво се занимава, надали му е проблем. Smiley
Е това е де .. с какво се занимава ? .. ето защо бедните българи правят антибългарски коалиции с тях и ходят при него .. за да им дава диаманти Grin
Активен
MG88
Гост
« Отговор #5 -: Ноември 21, 2013, 18:19:17 »

Е това е де .. с какво се занимава ? .. ето защо бедните българи правят антибългарски коалиции с тях и ходят при него .. за да им дава диаманти Grin

Това няма как да ти кажа, конфиденциална информация е. А и не мисля, че ще те направи по -спокоен Grin
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 21, 2013, 18:39:17 »

Това няма как да ти кажа, конфиденциална информация е. А и не мисля, че ще те направи по -спокоен Grin

Ех как мразя обществените тайни ...явно и ти си в неговия съюз от намазалите НЕбългари  Grin Grin
Активен
MG88
Гост
« Отговор #7 -: Ноември 21, 2013, 20:00:35 »

Ех как мразя обществените тайни ...явно и ти си в неговия съюз от намазалите НЕбългари  Grin Grin

Като цяло този начин на игра не ми харесва, ама всеки един продукт е съсредоточен в изкарването на пари и пича им помага на Хората от ИО, доста добре Smiley

Активен
icobg
Icobg
Лейтенант
***

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 104



Профил
« Отговор #8 -: Ноември 22, 2013, 23:14:43 »

Или им помага или ги краде напоследък започнаха да се появяват разни програмки за измама и безплатни диаманти за намиране на колонии на вражеския саиуз и т.н. но не забелязвам някои да си мърда кутрето да направи една проверка че дори да направят така че тези програми да станат несъвместими с играта
Активен

There can be no triumph without loss. No victory without suffering. No freedom without sacrifice.
bubble
Сержант
**

Karma: +5/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 23, 2013, 19:14:00 »

Или им помага или ги краде напоследък започнаха да се появяват разни програмки за измама и безплатни диаманти за намиране на колонии на вражеския саиуз и т.н. но не забелязвам някои да си мърда кутрето да направи една проверка че дори да направят така че тези програми да станат несъвместими с играта
Съмнявам се..това са хиляди диаманти..такава мащабна измама не мисля, че щеше да си остане незабелязана от екипа на играта..а и не е много трудно да проверят дали е платил за всички тези диаманти..по-лесно е с дребни измамници..  Smiley човека си има възможност, няма нужда винаги да намесваме измамата в успеха на хората  Smiley
Активен
Balgaria
Редник
*

Karma: +5/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 24, 2013, 02:50:52 »

Нали ви казах , че има човек който продава скриптовe и такива програмки   най гадното е , че никой не търси решение колко време оправят проблема със скрипта за колониите ? интересно ми е какво стана някакъв напредък има ли ? този скрипт за колониите разваля цялата игра и моля някой администратор да отговори има ли напредък с програмата която открива колониите?
« Последна редакция: Ноември 24, 2013, 02:53:00 от Balgaria » Активен
MG88
Гост
« Отговор #11 -: Ноември 24, 2013, 13:37:05 »

Въпросния има много пари, дали хитрува -не знам. Не ми се вярва, като цяло -да е заминал вече.  Wink

Българинът търси във всичко конспирация, може и да си прав  Smiley
Активен
icobg
Icobg
Лейтенант
***

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 104



Профил
« Отговор #12 -: Ноември 25, 2013, 00:35:59 »

Незнам каква е системата но бях чул някъде че срещу 20 евро получаваш 10000 диаманта
Активен

There can be no triumph without loss. No victory without suffering. No freedom without sacrifice.
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 25, 2013, 02:10:27 »

Ико това е вярно познавам човек който продава изгодно  Grin скоро може да взема диаманти все пак е евтино
Активен
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #14 -: Ноември 25, 2013, 02:13:56 »

Ако познаваш точния човек  може да получиш и 20000 диамант за 40 или повече лева , но разликата е огромна все пак 6к диамант струва 200евро , а аз мога да взема 10к за по малко от 40 лева така , че всичко е възможно
« Последна редакция: Ноември 25, 2013, 05:33:43 от W51aHBFu » Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!