Imperia Online България  
Април 26, 2024, 23:31:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение за мъртвите ери  (Прочетена 632 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
KiromanaAi
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« -: Ноември 19, 2013, 14:46:28 »

Така на първо време не видях секция "предложения" във форума(може и да я има ама явно не е на почит защото не я видях в главната страница) затова реших да постна съобщението си в секция"докладване на проблеми", защото това си е сериозен проблем...

Първо мисля да  дам дефиниция за мъртва ера:Това е ера със стара слава в която са се случвали много значими неща през годините ,но поради масовото отстъпление на играчи от ИО или прехвърлянето им в други светове-ерата бива изоставена и там присъстват единствено шепа хора държани от носталгията по добрите стари времена.(в допълнение шепата хора имат от 2 до 5 акаунта завещани им от предишни играчи в предишни ери които поради различни причини вече не участват).Мъртвата ера представлява игра между около 30 до 50 играча (активни) с по 2 до 5 акаунта който представляват ерата.

Така след дефиницята за мъртва ера идва и въпроса ми.Аджеба за какво се държат подобни неща,когато няма никакъв смисъл от това , когато ерата свършва след 2 войни когато и малкото останли биват отказани от по силните....За мен това е загуба на хора,едно на ръка силни играчи който не участват на други места и другото на ръка е някоя случайна новобранка попаднала там и разочарована от липсата на адекватна игра(множество обекти за атаки, сейфове,комуникация и избор).

Предлагам всички мъртви БГ светове да бъдат обединени в един свят с нон стоп отворена регистрация .
Предлагам мъртивте инернационални светове да бъдат обединени в 1-2-дори 3 ссвята с нон стоп отворени регистрации.
Активен
KiromanaAi
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2013, 14:50:02 »

За какво му е притрябвало на някой 10 свята с по 40 играча когато може да има 2 свята с по 200.
Мисля че е доста прагматично вие да изкарвате повече диаманти от свят в който има интрига......
Все пак болшинството от хората играят без диаманти но в състояние на афект/интрига/желание за игра и мъст могат инцидентно да се "набутат" и така вие да изкарате пари .Мисля че това е доста по вероятно от това в ера с 40 играча някой да вкара въобще диаманти там.НИто първите ще вкарат, защото са недостижими нито другите ще вкарат защото интрига няма
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!