Imperia Online България  
Април 19, 2024, 14:07:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хакване на акаунти  (Прочетена 4783 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« -: Ноември 16, 2013, 14:27:31 »

Всичко става днес .. от около 8 и нещо до към 11 сутринта.
Значи ние сме съюз  _Bulgarians_ и водим война срещу ESCORPIONES ,при която водим до към 05:30 докато аз бях там.
След това около 8 е влизано в следните акаунти : Bigmeech (моя) , Marianbk76 , -armagedon , letenat , ..XERXES..
На marianbk76  му дърпат заем,пускат проучвания за да е на минус и му изтапначват армията от пред. Липсват и 50 диаманта
На ..XERXES.. му теглят и на него заем,разпускат му 200К катафракти и тогава го удрят.
За letenat само му връщат армията от сейф и са наблюдавали никой да не му влиза в акаута и да си му ударят армията.
На мен Bigmeech ми е разпусната армията, на минус съм и в момента още си грабят безцеремонно ресурса,който няма как да го спася
.
По време на всичките тези мизерии,който се е опитвал да си влезе в акаунта е изписвало грешни пароли или временно нямате достъп.

А и забравих всички акаунти в които е влизано менюто е оставено на испански ( щото българския не го разбират  *freak* )
Мислим,че е този от тяхния съюз,ето какво съм му писал,за което ще си понеса последвствията. Играча е RAZCAMAN

http://prntscr.com/24i2ml
http://prntscr.com/24i2yh Вижте след всичките поразии за какво изключително нагло отношение става на въпрос
И въпреки това не можаха да обърнат войната щото са идиоти.

Моля админите за адекватна и бърза намеса ...защото в момента за нас ерата приключи и всичко което сме вложили като пари,труд и безсънни нощи е било напразно !

Ще заключа темата за да няма спам,ако има още нещо ще го добавя
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 16, 2013, 15:10:23 »

Разбрах,че и други са имали проблеми от същия вид с тези ... ако някой има да ми пише на лично да я отключа  Wink
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2013, 12:00:36 »

Тези никога не са играли честно. 2 ери се бия с тях и ги знам как играят.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2013, 14:10:15 »

На мой съотборник  от мега блица  overhex  му влязоха в акаунта от въпросния съюз и му изтеглиха заем вкараха го в ескорпионс  дариха всичко, дариха и армията и го изхвърлиха отново. Но момчето не смее  да докладва защото го ползвахме миналата ера за съюзна шпионка  (както всички съюзи го правят) и ип-тата са ни умешени.
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
pAsparty
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 17, 2013, 18:42:16 »

Бан за всички влизали във въпросното ацц ( overhex ) и бан за всички влизали във вашите от въпросния съюз за да няма сърдити  Grin Grin Grin ПРИЯТНА ИГРА  *YAHOO*
Активен
dandoni
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 17, 2013, 20:51:02 »

 a ako si me nasre6ta znae6 li kav ban te 4aka AAAAAAAA
Активен
dandoni
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 17, 2013, 20:52:01 »


  • [-]
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил  Лично съобщение (Неактивен)
   
Re:Хакване на акаунти
« Отговор #4 -: Днес в 17:42:16 »
Отговори с цитатЦитат
Бан за всички влизали във въпросното ацц ( overhex ) и бан за всички влизали във вашите от въпросния съюз за да няма сърдити  Grin Grin Grin ПРИЯТНА ИГРА  *YAHOO*
golym si maj prez net ina4e nai veroytno si nekva mi6ka
Активен
pAsparty
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 17, 2013, 21:16:55 »

знам знам  Grin Grin Grin днеска пак гризна дръвцето  Grin ти и в живота си като в играта ЛАЛАДЖИЯ  Grin добре че имаш трима в съюза ти избиват срама от войните  Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 17, 2013, 23:12:02 »

знам знам  Grin Grin Grin днеска пак гризна дръвцето  Grin ти и в живота си като в играта ЛАЛАДЖИЯ  Grin добре че имаш трима в съюза ти избиват срама от войните  Grin Grin Grin Grin Grin
Ей кибик темата ми е абсолютно сериозна и очаквам да си мълчиш,ако няма какво да кажеш.Откючих темата,защото разбрах,че има и други които са опарени от тея изключително нагли същества от въпростния съюз. А и не ми се вярва той или някой от неговия съюз да гризва дръвцето от видимо неориентиран човек като теб.   *locker* *locker* *locker* *locker*
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 18, 2013, 16:40:05 »

Ще има ли някаква реакция по ситуацията ... ? Моля погледнете въпросните акаунти  Smiley
Активен
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 18, 2013, 17:36:54 »

Bigmeech, армията Ви е възстановена. Моля, кажете на съюзниците си, че трябва да докладват сами за техните акаунти. Могат да пишат на support_bg@imperialsupport.org.
Активен
tintoreto
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 18, 2013, 18:17:30 »

а тия тарикатчета наказание за тях няма ли да има или все едно нищо не са направили ?
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 19, 2013, 17:13:37 »

Моля погледнете и XERXES на мен и на marianbk76 ни оправиха,но него не ... писал е на съпорта но няма отговор  Smiley
Активен
tintoreto
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 21, 2013, 10:26:27 »

По въпроса с наказването на ESCORPIONES мълчанието на агнетата .....явно в ИО може си правиш каквото искаш важното е да си дадеш парите.........
Активен
tintoreto
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #14 -: Ноември 30, 2013, 16:31:36 »

скъсахте се да ги наказвате тия въпреки че беше очевадно че мамят да разбираме че всеки може си прави каквото иска .......
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!