Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:53:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В какъв срок да очакваме пускането на Обещаните Класически светове ?  (Прочетена 21804 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kris_h
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #45 -: Ноември 20, 2013, 17:38:27 »

Това е нормално, клиента който дава по 100лева на месец да е по важен от този който дава по 10.
За нас това е игра, но за екипа това е бизнес.
Важно е, че ще пуснат световете и се надявам да е по скоро за да мога и аз да поиграя, защото от декември до март е единственото време в което мога да играя.
Активен
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #46 -: Ноември 20, 2013, 22:18:55 »

.
 от декември до март е единственото време в което мога да играя.
*dance* *YAHOO*и аз
Активен

eastsider
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #47 -: Ноември 20, 2013, 23:22:38 »

Някои светове от версия 4 приключват след почти 7 месеца - сигурно до тогава ще трябва да чакаме *crazy*
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #48 -: Ноември 20, 2013, 23:26:33 »

Еее Ваня,с този отговор избихте рибата.Малко е срамно.Като гледам колко класици ви откриват проблемите в бетата на В6 и също чакат пускане на класики,като гледам как отговаряте тук и в алфата,мисля ,че дори отговора ти Ви не и срамен,а направо супер циничен.Жалко наистина.Гадно е.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
MAGICK
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #49 -: Ноември 21, 2013, 11:44:03 »

Е дано поне до края на ноември има някакво развитие  *scratch* Ще ме откажете на сила еййй   ;D
Активен
geele76
Редник
*

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #50 -: Ноември 21, 2013, 13:38:33 »

КРАЙ!!!!! Cry Свърши се!!! Вече почвам да си спинкам продължително и спокойно!!!!!! *hahaha*
Активен
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #51 -: Ноември 21, 2013, 14:37:25 »

еххх а тъкмо се бях подготвил за зимна ера...
Активен
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #52 -: Ноември 21, 2013, 18:56:01 »

Готви се със зимнина Smiley
Активен

tazito
Сержант
**

Karma: +26/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #53 -: Ноември 22, 2013, 20:58:02 »

Ами като гледам така ще стане май.Турнал съм малко корнишончета,и кисело зеленце,очаквам оферти за ракийка Grin
Пък да видим кои ще бъде по търпелив Wink

Активен
geele76
Редник
*

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #54 -: Ноември 22, 2013, 21:07:58 »

Утре в 10.00 часа митинг на бул. „Цар Борис III“ № 1, етаж 4 в подкрепа на Класиките!!!!!! Grin
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #55 -: Ноември 24, 2013, 00:41:07 »

Всеки сто грама сланина с чубрица, стиснати в шепата - бомба, всеки килограм - граната!
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #56 -: Ноември 25, 2013, 19:12:43 »

Явно ми се налага да пиша в тази тема за да се извиня на всички "Класици" за това, че ги подведох  Sad

Явно желанието ми да повярвам в нещо ... е било по-голямо от разума ... и именно за това съм допуснал такава грешка ...  Sad


Историята с Класиките се повтаря ...

преди има/няма 4 години Отон ни излъга в прав текст :



Ето линк към темата : http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=17163.30


Това обещание ... умря .... така и не се изпълни, гонеха се нови проекти ... винаги имаше куп проблеми за решаване ... на края се мина на рефрена: "класиките за това са класики защото там нищо не се променя", нищо че валяха промени през 3-4 месеца ....  *pardon*

В крайна сметка, бъговете не се оправиха ... съюзните класации не се оправиха ... класиките бяха наритани в ъгъла и до там  *pardon*



В момента нещата се повтарят ... решават се проблемите по новите версии ... които възникват и валят всеки ден ... и малкото време и човешки ресурс (от наличните 140 човека работещи по ИО) необходим за разделянето на класиките и изпълняването на обещанието дадено не от кой да е а от Хаос ( може би по известен на някои, като  депутата от ГЕРБ Доброслав Димитров ) .. бавно и сигурно потъва в забвение и решение няма .... явно няма  и да има.

Така ,че играчи от класиките ИЗВИНЯВАЙТЕ, че Ви подведох и че дадох някаква надежда ИО да съществува и за нас ...  Sad

Надявам, се да разберете, че се повлиях от фигурата на човека дал обещание .... все пак той не е служител а собственик на Империя Онлайн, както и от собственото си желание ... което не е оправдание разбира се  Sad

« Последна редакция: Ноември 26, 2013, 20:51:12 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #57 -: Ноември 25, 2013, 19:17:44 »

Недей така де, Кроки... Undecided
Аз пък вярвям  и на дърти години във чудеса..И Коледа идва Cry Cry
Откъде да знаем, може и моята версия 4а да пуснат отново *freak* Grin Smiley
Активен
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #58 -: Ноември 25, 2013, 22:59:12 »

май че си останем само с чекането..... Undecided излъгани и отритнати  Cry
Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
Balgaria
Редник
*

Karma: +5/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #59 -: Ноември 25, 2013, 23:56:44 »

Колко време трябва да чакаш един отговор Huh??   1век ? година две ? а отговорете нещо бе администратори кво става с тия класики
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!