Imperia Online България  
Април 25, 2024, 02:47:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В какъв срок да очакваме пускането на Обещаните Класически светове ?  (Прочетена 22076 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« -: Ноември 11, 2013, 17:25:18 »

Темата щеше да е по-различна ... но получих информация (за съжаление не от Сините Табелки) ... абсолютно достоверна надявам се ... че се работи по въпроса  Smiley

Техническата трудност се изразява в следното :

ЦИТАТ:


"...... Новият свят не се бави заради .......... - не е толкова елементарно, това което трябва да направят програмистите. В продължение на 8 години поддържаме няколко различни дървета на кода и всяка промяна в новите версии трябва да се проверява дали няма да увреди старите. В момента ги разделят перманентно по начин, по който няма да имат допирни точки - отнема време....... "

край на цитата !



Винаги съм смятал, че един от основните пороци на ИО ... е именно липсата на адекватната обратна връзка с играчите .... нещо, на което безкрайно съм си изумявал ...  *scratch*

По-голямата част от активно играещите класики, са разумни хора ... стратегически грамотни .. които няма да започнат една битка, ако има разумни доводи против необходимостта от водене на битката ...  и безсмисленото им държане в неведение по реалната проблематика на отделни казуси ... води до излишно напрежение и размяна на не особено приятни реплики  *pardon*

На база големия опит, който вече има екипа на ИО ... се надявам в смислен срок да получим отговор, кога се очаква пускането на "новите" класически светове. Ерата в Свят 1 приключи ... липсата на информация ... и забавянето на активирането на такъв свят .. ще обезсмисли до голяма степен появяването му в последствие  *pardon*


Ще се радвам, тези които споделят мнението ми ... и тези, които не го споделят разбира се ... но аргументирано а не със безсмислен спам ... да пишат в тази тема  *beer*

Естествено, че най-много ще се радвам, ако човек от екипа се ангажира със срок ....  Smiley

« Последна редакция: Ноември 11, 2013, 17:39:43 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 11, 2013, 22:37:45 »

Дано отговорят .     Поне едно съобщение да пратят играчите да са в час с проблемите .....
Активен
tazito
Сержант
**

Karma: +26/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 12, 2013, 00:40:41 »

Ааааа зеления да ги нямаме тия със сълзите Wink
То докато си вземем децата и минем през задръстения от протести център си е тегаво.В скоби (Евала на студентите) bgflag
Абсолютно си прав че екипа на ИО е вече доста изпечен и би трябвало сравнително бързо "не казвам колкото на нас ни се иска" да направи нужните промени.(това че екипа станал печен го подшушна жената,тя се бъзика с некви графични програмки)
Кро аз само се надявам,да не си ни хвърлили прах в очите,и колкото и да се налага да почакаме пак да ни пуснат биберончето Grin
Пък другото е ясно Наздраве *beer*

п.п. Надявам се че екипа на ИО не се е подразнил от факта че подкрепих протеста на студентите.Знам че тук не е мястото,но съм си такъв,понякога не сдържам.
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 12, 2013, 01:00:37 »

Липсата на обратна връзка си е стил на екипа, аз все пак смятам, че обещанието не е лъжа. За толкова години на едно ни научиха наистина... да чакаме...

P.S.: Тазито, не се притеснявай за позицията си за протестите . Мернах коментар на програмист от ИО, явно е от същата страна на бариерата  Lips Sealed
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 12, 2013, 01:02:15 »

Моят екип и хората,където поддържаме свръзка постоянно питат,кога ще започнат тези светове.... *scratch* Хубаво е да се даде някаква информация.... *THIS*
Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #5 -: Ноември 12, 2013, 21:59:39 »

 Cool ЧАКАМЕ !  [:-}
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #6 -: Ноември 12, 2013, 22:18:18 »

Защо наистина е такава тишина.Обещано е,а няма ни вест ни нищо.Как ще разберат хора,които очакват,а не играят по световете,като във форума на играта е мъртвило?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
godzila
Редник
*

Karma: +20/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #7 -: Ноември 12, 2013, 22:43:35 »

Нямат време да отговорят тъй като разработват нов продукт, който е технически несъвършен.Вече е пуснат на пазара под гръмкото име Версия 6. Функционалните възможности, добрият дизайн и "безплатната" цена са предпоставка за бързо възприемане. Но дефектите при експлоатацията могат да разрушат бързо доброто възприемане от потребителите и въпреки отстраняването им да доведат до необходимостта да се изтегли от пазара. Подкрепям оставането на Класически и Версия 4 светове, освен запазване на постоянната си клиентела то и потребителите на ИО ще имат право да избират.
Активен

Искреността е много скъп подарък! Не го очаквайте от евтини хора!
tazito
Сержант
**

Karma: +26/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 13, 2013, 20:13:01 »

Айде  *beer* на чакащите новия старт.Ние сме търпеливи де,пък си искаме и залъгалката Grin
Активен
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #9 -: Ноември 13, 2013, 20:25:22 »

Наздраве и от мене  *beer* Хайде пускайте го този нов класически свят, че вече започна да ми става навик да спя по 10 часа  Grin
Активен
greedy
Лейтенант
***

Karma: +28/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


the most distrusted member


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 13, 2013, 21:27:16 »

Колеги,дали това обещание не е "прах в очите",след като 3 дена се чака тука и никакъв отговор от никъде?
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 13, 2013, 22:49:35 »

Едва ли, Greedy ... За толкова време трябва да си разбрал, че тук нещата просто не се случват бързо... А и явно действително има работа, за да стане това, а колко зор имат по новата също, не е трудно да се разбере с един поглед на темите там...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 14, 2013, 01:32:48 »

Спамът започна, позволявате ли, аз да се =>включа?  Grin
« Последна редакция: Ноември 14, 2013, 01:37:42 от Pavlov » Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 14, 2013, 02:12:20 »

Само при избягване на полови диференциации в констатациите...
Иначе то спамът е половината от играта... или поне 25%   Embarrassed
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #14 -: Ноември 14, 2013, 02:20:47 »

Измивам си обувките и влизам ... нали е достатъчно?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!