Imperia Online България  
Април 24, 2024, 15:36:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с щастието  (Прочетена 1411 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« -: Октомври 15, 2013, 12:50:43 »

http://prntscr.com/1xg3wy

Моля да разгледате снимката. Искам да отбележа, че е направена малко след анексиране и проблемите са няколко.

1. Максималното щастие на провинциите, в които има губернатор със специални умения е 100, а не максимумът

2. При положение, че във всички провинции щастието е 100, а в столицата 120, общото щастие за империята е сметнато на 98  *pardon*  *crazy*

3. Поради това, че щастието го смята 98 имам загуба от миграция и то значителна

Освен това ето и инфо от тронната зала, където цифрата вече е съвсем различна
http://prntscr.com/1xg50s

Мисля, че този проблем не е само в моя акаунт, а при всички, но ако все пак ви трябва акаунт за тестване - вече го знаете Smiley
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 15, 2013, 14:56:37 »

Ще проверим.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 21, 2013, 11:31:30 »

Ваня, мина вече една седмица откакто писах за проблема - и тук, и на съпорта, а положението с миграцията става все по-зле. Поддържам почти постоянно максимално щастие, а вече губя над 2000 селяни на час само заради миграция - вече даже започна да ми намалява населението  Cry

http://prntscr.com/1yq2xx

kalimera11 - бг17
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 21, 2013, 13:56:03 »

Да, знам, че мина, и тук и на пощата, казвам това, което се случва, а именно - това е един от многото проблеми, все важни, върху които работим. Важно е и изчезването на армия, важно е и анексирането и шпионаж, и нивата на губернаторите, и васалите, и уменията и още куп проблеми - опитваме се да работим колкото се може по-бързо, но трябва време. Съжалявам, че трябва да чакате толкова дълго.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 21, 2013, 14:52:46 »

Ваня мойте поздравления за усилията който полагаш да си от полза *rose* и искренни съболезнования,че ти отнасяш негативите упреците и оплакванията на играчите / който са основателни трябва да отбележа / Но щом е така,отговорете защо тогава я пуснахте БЕТА-версията с толкова неработещи модули,че и диаманти си купуват хората??? И защо зарязахте съпорта на Алфа-версията знаеш ли там какви проблеми излизат като почнахме със съюзните замъци да се заиграваме??? Никой не обръща внимание на това сигурно се чака след месец когато и тук хората достигнат тази фаза на играта тук тогава да се сблъскат с тези проблеми.Още веднъж съжалявам,че ти отнасяш негативите,но само ти си на разположение Wink
Активен
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 21, 2013, 21:00:01 »

След Алфа е логично да има Бета дори има вариант за Бета2 Бета3 във определени случай се пуска и CR1 CR2 CR2 и едва тогава файнал вариант т.е. всичко работещо нормално.
Пиша го понеже виждам подобен въпрос за 2ри път...
Активен

България над всичко
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 21, 2013, 21:17:37 »

Може и да си прав,само дето никъде го няма това да си плащаш за нещо неработещо.Ако искат и Омега и Гама...... да пускат Гръцката азбука има достатъчно символи ако прибавят цифри опциите стават много.И въпроса не е към теб,а към админите и администраторите на играта.Уточнявам никой не очаква в тестова версия всичко да е нормално това което дразни и отказва играчите е,че освем време нерви и безсъние влагат и не малко средства като парична стойност и получават насреща само отговори че се работи.Същите проблеми ги имаше в Алфа има ги и сега излизат и нови тук сте назад с развитието,но решение няма.Посъветваха ни да се преместим в бета били оправени.Виждам колко са оправени всички доладвани проблеми са ми като Дежа ву.Така,че не ми обяснявай кое било нормално.Не е нормално да влагаш средства за нищо
Активен
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 22, 2013, 10:30:55 »

за пореден път след анексиране - пише , че дава 20 щастие , а ефекта е обратен - падна ми навсякъде щастието след като анексирах провинция , за 3-ти път пиша за проблема !  всичко ми беше на мах щастие след като анексирах навсякъде падна до базовото 100 !

http://clip2net.com/s/60wmsz
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #8 -: Октомври 22, 2013, 12:30:38 »

На мен след анексиране ми падна много яко щастието. Населението в столицата ми се стопи от 213000 на 161000. Незнам как стана това и то стана за 4 часа.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 13, 2013, 16:19:08 »

Невероятно, но факт - проблемът с щастието е оправен!
  *bravo*  *bravo*  *bravo*  *bravo*  *bravo*  *bravo*  *bravo*  *bravo*  *bravo*
 *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*

Тепърва трябва да видя какво става при вземане на пост или анексиране, но поне вече средното щастие го смята вярно  *ok*
Активен
Gramatikov
Сержант
**

Karma: +5/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 13, 2013, 16:35:42 »

Браво!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!