Imperia Online България  
Април 24, 2024, 14:25:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До кога?  (Прочетена 1051 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« -: Ноември 10, 2013, 00:29:22 »

Скоро не се бяхте излагали драги ми админи и май Ви беше кофти.
То бива,то може,ама това никъде го няма.Как може да спирате/връщате атаки без поне да ни уведомите?Толкова ли е трудно да бъде пуснато едно съобщение от рода на: „дъра бъра пак се оа..хме на метено,но вие сте свикнали и няма да ви направи впечатление"?
Добре!Да приемем,че все пак проблема не е бил във вас,то тогава какво правим с ощетените играчи? Два часа армията ми се клати към активен играч,харчи си издръжката и 10мин преди да го ударя вие решавате да я върнете..
До тук позната картинка,нищо ново в света на ИО.Само дето си има и 2-ра серия..Понеже съм тъпа(защото още хабя нерви в калпавите ви продукти) и упорита по природа, пускам отново атака пак по същия играч.Тя си тръгна нормално,но..След 10мин хоп,пак в начална позиция..
Чакам отговор,защото като потребител имам свойте права.Най-малкото от които е обяснение
« Последна редакция: Ноември 10, 2013, 00:33:50 от velvet » Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2013, 00:31:19 »

И това се случва за втори път в рамките на месец !!!! искаме обяснение или , ще ви напсувам , макар че не ми е присъщо !!!!!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
bubble
Сержант
**

Karma: +5/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2013, 01:20:51 »

Едно нещо не разбрах от цялата работа..защо се нервите на игра  *pardon* нали знаете универсалния отговор - "като не ви харесва, друга игра си намерете, тралала"..всички са ощетени по един или друг начин, не сте само вие..играя играта почти от нейния старт и мога да кажа, че винаги е било така, така че историята за един идеален свят, в който ИО работи перфектно може да я разказваме на децата си за лека нощ само Grin играта е за забавление, не за нерви  *KING*
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!