Imperia Online България  
Април 25, 2024, 10:20:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: мързеливо население  (Прочетена 489 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« -: Ноември 09, 2013, 17:10:06 »

От сутринта на  2 пъти в една от провките ми се самоосвобождава от работа население - първия път като видях беше 7к, преди малко беше 11к..
(отново ми се освободи 11к население - показвайки го като бездомно) И продължава да си се самоосвобождава, вече над 12к население, но вече не го показва като бездомно, а свободно!

и как и поради каква причина военния ми пост не е на мястото, на което бях го направил ?!?!?

и защо при наемането на един випуск катапулти ми взима 6 щастие, при това в столицата с повече от 290к население?!?!?
http://prntscr.com/22ykom

защо шпионажа не работи - поне в частта му с изпращането на шпиони и по-точно въвеждането на шпионите, както и от мисиите при внедрен шпионин след като се опита да се шпионира излиза менюто да пратиш шпионите на мисия шпионаж? Да не говорим за последен шпионаж!

защо шрифта, а и самите прозорци, са толкова умалени, че не може да се чете?

защо 5 часа армиите бяха забили, а издръжката течеше и заминахме отново на минус? Кой и кога ще ни компенсира за това?

защо при потвърден имейл не дава безплатен диамант,а постоянно святка и премигва пустия бутон за това?

защо при едни показатели за добив и издръжка, системата отчита други?

защо в две от провинциите си съм задал по-висок данък, а щастието ми не пада (ако наемам армия си пада); в останалите съм на положителен баланс и щастието си пада?

защо губя щастие във всички провинции когато някой ми открадне васал, при положение че нямам право да го защитя, а ми се води като загубена битка?

защо започнахте да правите промени без да има обявена профилактика и още повече защо в петък вечер, при положение че никакви ви няма през уикенда?

Защо няма кой да ми отговори на тези въпроси?
Защо, Защо, Защо..
« Последна редакция: Ноември 10, 2013, 16:30:10 от Δăþ Ĥěδěĉěн » Активен

Ама иначе любезни бе..
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!