Imperia Online България  
Март 29, 2024, 13:20:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: На кафе в почивника  (Прочетена 1673 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Flyagaric
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« -: Ноември 09, 2013, 14:41:36 »

Всичко това дето се случва след пускането вчера в 17ч на двата нови модула и безхаберието което настъпи в последствие, ми прилича на кафе в почивника /както се изразява един тв  водещ/. Уж работи, вратата е отворена ама няма кой да ти вземе поръчката. Оглеждаме се за пореден път към бара, опипваме нервно цигарите в джоба и си мислим дали не е време вече да излезем. Не може Господа да предлагате 24/7 услуга за която плащаме и да нямате адекватна 24/7 поддръжка. Армията и шпионите ми висят с часове някъде в небитието. Издръжката си върви като за поход, шрифта не се чете, виждам във форума и други оплаквания и няма кой да реагира. Дори няма кой 2 думи на извинение да каже. Вземете се "в ръце" господа, защото ако излезем ще трябва да затваряте.
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 09, 2013, 15:02:48 »

Съгласен съм с теб не мисля че 17.00ч в петък при предстоящи 2 почивни дни и липса на хора от екипа осъществяващи потдръжката беше най-удачното време за внасяне на новостите или подобренията в играта.наясно съм,че проблемите са много и се опитват когато оправят нещо да го въведат възможно най бързо.Но практиката сочи,че оправят ли едно нещо друго се разваля така,че понеделник сутрин с хора от екипа на линия и предстояща работна седмица ми се струва,че е по удачно време за поправки..Дано скоро се изчистят нещата и да могат играчите да се насладят на играта,а не да трощат нерви и да губят време Wink
Активен
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2013, 12:28:59 »

Според мен е станало следното - програмистът е имал краен срок до петък да пусне новия модул. И реално той като наемен работник и по стара българска традиция да се чака до последно, го пуска точно преди да си тръгне от работа в 17:30. Него реално не го интересува, че с модула ще има проблеми, които до понеделник няма кой да оправи - интересува го, че ако не си спази крайният срок шефовете ще го мъмрят или даже може да има парично наказание (така е в повечето фирми, не съм запозната с правилата в империя онлайн).
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 10, 2013, 12:41:30 »

А може и наистина проблема да е в интернет-доставчика им както казват
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 10, 2013, 12:42:51 »

Според мен е станало следното - програмистът е имал краен срок до петък да пусне новия модул. И реално той като наемен работник и по стара българска традиция да се чака до последно, го пуска точно преди да си тръгне от работа в 17:30. Него реално не го интересува, че с модула ще има проблеми, които до понеделник няма кой да оправи - интересува го, че ако не си спази крайният срок шефовете ще го мъмрят или даже може да има парично наказание (така е в повечето фирми, не съм запозната с правилата в империя онлайн).

Абсолютно и тотално съм съгласен с теб. Точно това си мислех вчера но бях ядосан ме мързеше да го формулирам.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gogata2013
Гост
« Отговор #5 -: Ноември 11, 2013, 07:57:48 »

 Grin Aз откога ви разправям за мотиката?
Активен
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #6 -: Ноември 11, 2013, 10:05:57 »

а аз пък ви се чудя защо играете версия 6?  Играйте си старите версии  с които сте свикнали, все пак поне бъговете вече не са толкова фрапиращи в тях. А след време  "ако" оправят 6-цата се пуснете в нови  предизвикателства. Хем ви боли, хем ви сърби.  За пореден път се убеждавам , че сте мазохисти
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #7 -: Ноември 11, 2013, 14:32:50 »

Емко, версия 6 като замисъл е по добра от версия 5 но като реализация е все още зле. Затова я играем. Винаги храним надежди че може нещата да се оправят по бързо и към по-добро за да можем да и се насладим. Уви, това не се случва с исканата от нас бързина, дори някой път забавянията на отсраняване на определени проблеми надхвърля и най-лошите ни очаквания. Ето ти играеш версия 5, ние пък 6. Като гледам колко от версия 5 пишат тук за проблеми, които възникват там не мисля че ти си по малък мазохист от нас, щом така ни определяш. [:-} [:-} [:-}
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!