Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:54:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: приходи , разходи - злато  (Прочетена 1000 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« -: Ноември 06, 2013, 10:30:39 »

Имам следния въпрос
от иконката за златото - в столицата , гледам статистиката за приходи разходи
и най - отдолу пише общо - това ли е вярното количество ?!

значи както всички знаем , издръжката на магаретата в тази версия ее мнооо солена
та .. значи пише ми там -20 000 , смятам си за колко часа съм ги пратил , и си оставям толкова в касата че да не изляза на минус
да ама не .. изобщо не излиза математиката и като се върнат - сам на минус и то солидно

къде е грешката - в сметките - че това което се вижда е прихода за 1ч или има скрити разходи .. за подкупи .. за бюрокрация ... и други .. които не се отразяват там ?

като го засека .. на минута и го сметна за 1час - се получава вярна сметка това -20000 се получава вярно
е как тогава .. се получава разликата ? или докато не си налиния , се смята по 3 ?
« Последна редакция: Ноември 06, 2013, 10:37:07 от ElectricSnake » Активен
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 06, 2013, 11:15:54 »

Явно не си следил форума. Това го има още от началото само че не бяхме на минус и не го хващахме. Нощем е така х2. Ако си на плюс вадиш двойно злато както и рес ако си на минус си двойно на минус от това което показва ама пак си копаш двойно рес. Според теб защо пазара държи такива цени под 1 . Знаят го проблема и не могат да го хванат защо така. Явно някой алгоритъм е сбъркан. Ама си траят и на теб няма да ти кажат кой знае какво, защото ще влезнат и ще ввидят, че всичко е наред и дотам. Само дето нищо не е наред. За следващия път си сметни х2 за издръжка и ще си си на плюс ако някой не те мине да те обере разбира се. Не се сейфай по каса а по ннезависим при  мен така издръжката ми е с около 30% по малка. Не съм гледал дали го има като правило това ама то и в хелпа е пълен батак и не знаеш на кое да вярваш
Активен

Ама иначе любезни бе..
zmeio
Лейтенант
***

Karma: +8/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 118


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 06, 2013, 13:16:42 »

Това което също има значение е, че като пратиш генерал с армията, ако той има някви плюсове за дохода, докато го няма те не се броят и сметката се променя.
Активен
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 06, 2013, 13:48:12 »

Явно не си следил форума. ...

е не успявам да чета всичките творения , макар че пишем само 5-6 човека и още 10 случайно влезли

ок , благодаря за поясненията
Активен
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 06, 2013, 14:05:43 »

Това което също има значение е, че като пратиш генерал с армията, ако той има някви плюсове за дохода, докато го няма те не се броят и сметката се променя.
Точно без генерал ги пускам винаги за да трупа опит като губернатор
Значи извода е че генерала яде 30% от издръжката
Активен

Ама иначе любезни бе..
dupnica
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 07, 2013, 00:44:09 »

е не успявам да чета всичките творения , макар че пишем само 5-6 човека и още 10 случайно влезли

ок , благодаря за поясненията

mi to pishem ,pishem i vse tazi,makar che ne sme pisateli
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!