Imperia Online България  
Април 18, 2024, 10:40:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение права  (Прочетена 1898 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« -: Ноември 05, 2013, 15:18:30 »

Администратор
Правото Ви да изпращате лични съобщения на играчи извън съюза е отнето до 06.11.2013 11:14 поради изпратени от Вас обидни съобщения.

Не знам защо но това е страшно общо. Предложението ми е да се изписва точно ник-а на играча заради, когото е наложено наказанието. Не виждам защо трябва да се крие подобно нещо. Така написано съобщението не дава информацията нужна за да се разбере дали случайно не е допусната и грешка.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2013, 15:22:58 »

Ще предам предложението Ви за обсъждане, но мисля, че става прекалено сложно. Освен това винаги можете да попитате каква е причината за наказанието Ви.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2013, 15:26:10 »

Не знаех, че при запитване ще ми се даде информация. Благодаря, че ще го предложите. Най-малкото при въвеждането му ще се разтовари съпорта от това да дава обяснения по e-mail защо е блокиран този или онзи.
Благодаря.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 05, 2013, 16:00:40 »

Разбира се, че ще получите отговор, ако попитате. На това всеки играч има право.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 05, 2013, 16:36:39 »

Не съм пробвал да пусна запитване и затова не знам. Идеята ми беше, че след като не се публикува ник-а на човека, заради когото е наложено наказанието, явно има някакъв проблем с това да се оповестява човека, поради който се е случило това. Ако може да се разгледа предложението. Както казах най-малкото ще се разтовари съпорта от този вид въпроси.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!