Imperia Online България  
Април 26, 2024, 16:34:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Атаки по търг. и военни постове  (Прочетена 801 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tojara90
Редник
*

Karma: +16/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 36



Профил
« -: Октомври 31, 2013, 20:01:03 »

Ситуацията е следната:
Атакувам пост на даден играч, за да го съборя. След състоялата се битка обаче, не мога да си отворя мисиите. Показва ми съобщение : Възникна грешка, моля опитайте по-късно ... или нещо от този сорт.
Днес , докато атакувах пост на играч "Х" беше стартирана атака по един от васалите ми. Когато се опитах да отворя прозорец " Моите мисии" отново не ми го позволи. Не можех да видя нито къде е насочена атака, нито каква армия идва, нито за колко време.
Не знам има ли друга такава тема, но мисля, че може да се обърне внимание на това.
С уважение. Smiley
Активен

Нищо велико на света не е извършено без страст.
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 31, 2013, 20:54:37 »

И при нас става така , като срутиш военен или търговски пост се появява такъв надпис и нищо не можеш да местиш докато не се върне войската .
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 04, 2013, 14:02:26 »

Запознати сме с проблема и работим по него. Благодаря за сигнала.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!