Imperia Online България  
Април 18, 2024, 13:35:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мигновенно местене на армия под атака  (Прочетена 1307 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bobitovn
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« -: Октомври 28, 2013, 23:28:44 »

Здравейте,
напднах играч на 1.4М нетни точки , аз бях на 2.4М нетни точки.Армията му беше пръсната по крепостите, при което пускам 5 атаки по различни провинции.След като остават 5мин. до удара започвам да снимам през 30сек. за да не събере армията и да ме срещне.Снимах до 10-тата секунда преди удара и резултата е че ме срещна.
Снимка 10сек. преди удара
Ето резултата накрая http://prntscr.com/20dd5z
Другите 4 атаки ги върнах щото не знам какво да очаквам от тази игра вече.
Има ли нещо общо с новото правило "Въведена е следната промяна: ако разликата между стойността/златния еквивалент на армията на нападателя и златния еквивалент на нетните точки на защитника е драстична, премиум екстрите няма да бъдат заключени за защитника под атака."
Не виждам понятието "драстична разлика" да е точно дефинирано някаде?
Моля да проверите случая.
Забравих да спомена че снимах постоянно и 4-те колонии на играча.
http://prntscr.com/20dma7 Защо тук не изписва коя провинция съм атакувал и от коя нападам?
« Последна редакция: Октомври 28, 2013, 23:53:49 от bobitovn » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 29, 2013, 15:05:44 »

Да, има връзка с новото правило. Нетото на армията Ви е много малко сравнено с нетото на защитника, затова опциите за мигновен транспорт не са били заключени. Драстична разлика значи между 5%  и 10%, т.е. ако нетото на Вашата армия е повече от 10% от нетните точки на защитника, опциите за мигновен транспорт ще бъдат заключени. Ако е под 5% - ще бъдат отключени.
« Последна редакция: Декември 22, 2015, 13:24:44 от Vania » Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!