Imperia Online България  
Март 29, 2024, 12:14:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: храм и ежедневния 'бонус'  (Прочетена 754 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« -: Октомври 22, 2013, 10:35:20 »

някой може ли да ми каже каква беше логиката за изчисляване на това което се пада от храма

прави ми вчепетление .. че ми дава все едно и също .. примерно 10% от текущия доход или добив
НО примерно на четвъртия път -който е бонус към бонуса Smiley - тогава се 'отпуска' и примерно дава 10 пъти повече ..
ако някой има набклюдения - моля да сподели
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2013, 13:05:35 »

И аз имам съмнение че винаги дава малко.Винаги числената стойност на ресурса или армията почва с 1.Най малкото число като изключим нулата.Което ме навява на мисълта че храма е манипулируем.Тоест програмистите са го нагласили нарочно да дава малко.Замислете се защо.Ако отвориш сандък с много диаманти - същата работа.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2013, 13:28:34 »

това с отварянето с камъни го пробвах в алфата
и го имаше същия ефект
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 08, 2013, 10:31:58 »

Религиозното убежище на населението. Храмът е символ на вярата, поради което нивата му генерират +2 Щастие на ден. Това е мястото, което можете да посещавате всеки ден и да се срещате с волята на боговете спрямо Империята Ви, получавайки или не подарък под формата на Щастие, съкращаване на времето за проучване, злато,ресурс и армия, чието количество е равно на от ½ - 32-часовия добив на Империята без златото. Играч може да отваря по 1 безплатен подарък на ден, но ако вече е взел безплатен дар от Храма поне 3 пъти, има възможност да отвори втори подарък за деня срещу 4 диаманта. Ако вече е взел подарък за 4 диаманта поне 3 пъти, има възможност да отвори трети подарък срещу 15 диаманта. Ако вече е взел подарък за 15 диаманта поне 3 пъти, има възможност да отвори четвърти подарък срещу 25 диаманта. Ако вече е взел подарък за 25 диаманта поне 3 пъти, има възможност да отвори пети подарък срещу 49 диаманта. Ако вече е взел подарък за 49 диаманта поне 3 пъти, има възможност да отвори шести подарък срещу 99 диаманта.
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!