Imperia Online България  
Април 25, 2024, 05:06:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение - съюзна войска.  (Прочетена 2575 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Crazy_squirrel
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6



Профил
« -: Октомври 21, 2013, 10:20:20 »

Възможно ли в играта да бъде добавена индикация, която да показва кой от играчите имащите права върху съюзната армия е дал последна команда, както и хронология за последните 10 и повече команди подадени на съюзната армия с никнейма на съответния играч. Благодаря за отговора.
Активен
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2013, 15:28:14 »

Струва ми се, че предложението е доста трудно за изпълнение. Само да попитам от какво те спасява това и какво трябва да постигне?
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 06, 2013, 01:09:17 »

Еми примерно на мене ми се случи миналата ера - пуснах разграбване само с коне.Някой ми беше взел машините.И затова да се види - кой е пуснал атака преди мене.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 06, 2013, 01:16:51 »

Това значи, че трябва да е видима индикация. Примерно както са съобщенията на админа нали?
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 06, 2013, 01:20:42 »

Мисля че не е трудно - всяка атака да си има като id - id на човека който я е пуснал.Все пак съюзните битки са на стихиен принцип - има много за малко време и после няма.Няма да се натовари кой знае колко сървъра.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
Crazy_squirrel
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6



Профил
« Отговор #5 -: Ноември 06, 2013, 16:27:24 »

Струва ми се, че предложението е доста трудно за изпълнение. Само да попитам от какво те спасява това и какво трябва да постигне?

За да знам кой е за пляскане през ръцете, за отнемане на права върху съюзната армия или направо за гонене от съюза. Като стане простотия със съюзната армия - никои от командващите не си признава.
Активен
Crazy_squirrel
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6



Профил
« Отговор #6 -: Ноември 06, 2013, 16:30:35 »

Мисля че не е трудно - всяка атака да си има като id - id на човека който я е пуснал.Все пак съюзните битки са на стихиен принцип - има много за малко време и после няма.Няма да се натовари кой знае колко сървъра.

KingMihaylov - разбра ли кой е бил този , дето ти е взел машините и по този случай си клечал с конете пред някой замък или СП.!?  Lips Sealed
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #7 -: Ноември 07, 2013, 07:58:07 »

Не - просто се разби атаката и това беше.Добре че имахме адски много войска тъй че загубата все едно я нямаше.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!