Imperia Online България  
Април 19, 2024, 17:08:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко играчи биха поискали да оцелее поне един свят Класики ?  (Прочетена 22336 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #45 -: Октомври 17, 2013, 23:23:39 »

Всъщност сега видях,че регистрацията ми в свят 1 е от 29-и януари 2006-а година ,първата ера след бета-та
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
mecoka
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #46 -: Октомври 18, 2013, 00:13:16 »

Играя ИО от 2009г. Много безсънни нощи е имало, битки, дебнене, емоции, много приятели. Това което ме е привличало е сравнително простия интерфейс. Основната идея е била в това как да си построиш армията, кое да е в повече, кое в по-малко и т.н. никой не се интересуваше от шарените къщички и десетки безмислени графики. Аз лично няма да си активирам акаунти в новите светове.Днеска пуснах един, за да го огледам и се изнервих за 5мин и го зарязах. Ако има класически свят бих си пуснал един акаунт, да се позабавлявам. Невярвам да е толкова скъпо на собствениците на играта, да държат 1-2 класически свята. Явно искат насила да ни вкарат в новите, но аз си мисля, че по скоро ще ни изгонят от играта!  *HUNTER*
Активен
no_one
Редник
*

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #47 -: Октомври 18, 2013, 00:13:55 »

...алоооооо , администрацията , оставете поне един класически свят иначе R.I.P. imperia online  , не може с лека ръка просто да махнете и да кажете спираме класическите свтове , тази версия Ви отвори много врати , не забравяите все пак от къде сте тръгнали и Вие.... ;D ;D ;D
my account is: bobyhan
Активен

Nobody is perfect , i am nobody
kaniballa
канибала
Сержант
**

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


не ми се пречкай


Профил
« Отговор #48 -: Октомври 18, 2013, 01:25:36 »

аз също ви подкрепям и искам да играя тази версия като вас. Но хората искат парички , кинти ,,, *hihi* Дайте да подкупим някой  Grin
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #49 -: Октомври 18, 2013, 01:36:29 »

Аз пък съм играл само версия 5.Но версия 6 е наистина непоносима.Като се почне от дизайна и се стигне до самата идея.Нещо средно между heroes3 и класическата imperia online.И аз не искам да вкарвам една кофа пари за по мощен хардуер.

 Подкрепям ви с две ръце за класическите версии.Аз лично версия 6 до момента не бих играл.Особено пък да има война и атаки по замъците.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #50 -: Октомври 18, 2013, 01:57:23 »

в случай, че няма да има вече класически свят в Ио, мисля че и на мен ми е време да кажа чао на играта и на хората, с които се запознах в нея...за всички, които са ми били съюзници и приятели - беше ми изключително приятно да играя с вас  *rose* късмет в по-нататъшните начинания   *BYE2*
Активен
velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #51 -: Октомври 18, 2013, 07:51:08 »

Добро утро! И на мен ми се иска да останат по един свят в4 и класика,но...
Вчера попитах Крум няма ли поне малка надежда и ето отговора му:
“Окончателно е. Всичко им е остаряло, а с появата на в6 ни се събират 4 различни версии на играта, които да поддържаме. Много малко хора останаха и прогресивно намаляват. Само за пример - в мегаблица в5 има 2 пъти повече активни играчи отколкото във всички в4 и класически светове сумарно."
Активен
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #52 -: Октомври 18, 2013, 08:05:57 »

Добро утро! И на мен ми се иска да останат по един свят в4 и класика,но...
Вчера попитах Крум няма ли поне малка надежда и ето отговора му:
“Окончателно е. Всичко им е остаряло, а с появата на в6 ни се събират 4 различни версии на играта, които да поддържаме. Много малко хора останаха и прогресивно намаляват. Само за пример - в мегаблица в5 има 2 пъти повече активни играчи отколкото във всички в4 и класически светове сумарно."

Пичове никога не съм играл класики , но ви подкрепям. Щом там ви е силата и си има народ какво пречи поне по 1 свят  или поне някак си да ги обединят в едно.
А колкото до мегата тези 2 пъти повече народ които сам там  2 седмици след началото 70% са касички щото са се отказали от неравностойната игра. Просто са се включили от любопитство. И то повечето са с по 3-4 акаунта
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #53 -: Октомври 18, 2013, 08:10:12 »

Смешно е дори да говорят за намаляването на играчите във версия 4 и баш класиките. Че те сами отрязаха пътя на нови играчи, никой нов попаднал на играта, ако не влезе във форума, дори и не подозира за съществуването им. Дано в новите версии могат да се похвалят след време с играчи с толкова "стаж" в играта, както от тези неудобни версии... Или само с префърчащи за по 1 ера любопитни цъкачи...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #54 -: Октомври 18, 2013, 08:14:46 »

Много хора ще се откажат от играта ако закрият класическите светове
Активен
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #55 -: Октомври 18, 2013, 09:44:00 »

Толкова ли е трудно,за да ни оставите поне един свят с тази версия??? *hmm*Не може така с лека рака да се отървете от тези хорица,и да ги накарате на сила да играят нещо,което не им е интересно!!! *stop*Класическата версия и версия 4 ви помогнаха,за да стигнете до тук.Не забравяйте от къде сте тръгнали и кой ви помогна.Сега всички ние чакаме някакво адекватно решение,което мисля,че трябва да вземете!!! Undecided                                                                                                                                                                                акаунт - MOMNEV
Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
gugimoto
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #56 -: Октомври 18, 2013, 10:16:08 »

Оставете си ни една версия 4... да не говорим и за версия 3 ...

в 5-та.. няма как да ни видите..
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #57 -: Октомври 18, 2013, 11:13:25 »

Играя версия 5 в момента и до края на ерата остават около 20 часа. Друга ера не бих играл нито в.5, нито в.6.
Можеше да си цъкам леко в. 4...
Айде оставете поне един свят от класиките и един от в.4, вижте колко хора го искат. Така поне след няколко години ще можете с чисто сърце да се хвалите, че поддържате всички версии от създаването на играта вече много време. Това си е чиста реклама, а и, дет се вика, го дължите на играчите.
В играта - Nako4.
« Последна редакция: Октомври 18, 2013, 11:23:05 от atanas » Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
tequila
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #58 -: Октомври 18, 2013, 11:54:48 »

поздравят стари приятели Smiley играчи с полски също искам да играя на версия v4-Защо искаме да я вземе?
Активен

polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #59 -: Октомври 18, 2013, 12:14:18 »

поздравят стари приятели Smiley играчи с полски също искам да играя на версия v4-Защо искаме да я вземе?
Ето...доста чужденци също желаят поне един свят!Даже има предложение да се съберем и да отидем на екскурзия до София,ако не ни се обърне внимание да направим един протест! *pardon*
Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!