Imperia Online България  
Март 29, 2024, 00:12:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко играчи биха поискали да оцелее поне един свят Класики ?  (Прочетена 22109 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #75 -: Октомври 18, 2013, 15:56:34 »

Моля, кажете на възможно най-много хора за тази петиция. Колкото повече са подписите, толкова повече внимание ще получи петицията от медиите и отговорните лица.  http://www.peticiq.com/signatures/io/
« Последна редакция: Октомври 18, 2013, 15:58:43 от W51aHBFu » Активен
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #76 -: Октомври 18, 2013, 16:28:50 »

Аз се регистрирах във В6 на свят 17

и тъй като никнейма ми е зает, си регнах CrishtiaN_Svqt1
ей тъй за да се знае кой откъде иде и на къде отива
Пък новите може да се запитат, що е туй свят 1 и имали почва.

П.П.
Света ми напомня за Цивилизацията ....
Хора.. дреме ми на .... къде ще се построят мините и къде и дали ще има дървета...
Активен

funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #77 -: Октомври 18, 2013, 21:42:30 »

 http://www.peticiq.com/signatures/io/
+1
Toва определено не е искане само на бг-играчите, а за разноезичните кадри по света  *scratch*

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=69897.msg535326#msg535326
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #78 -: Октомври 18, 2013, 23:33:29 »

Не мога да повярвам.Собствениците на играта се кълняха едва ли не в децата си ,че свят 1 НИКОГА няма да бъде закрит.Толкова за честта и достойноството на едни новоизлюпени милионери и политици. *crazy*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #79 -: Октомври 19, 2013, 11:32:12 »

120 подписи
Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #80 -: Октомври 19, 2013, 12:36:06 »

Тъй като приказките, че клиента е винаги прав и старите версии са по добри от новите явно няма да привлекат вниманието на екипа на ИО, ще пробвам да изтъкна бизнес аргументи. Така - в момента ИО  има продукти в трите ценови сегмента, класиките в ниския, версия 4 в средния и версиите 5 и 6 във високия. По някаква причина от ръководството на компанията са решили, че трябва да се лишат от някой от продуктите си (дали за да спестят разходи или по друга причина това няма значение). Да видим сега кой продукт е най добре да спрат от гледна точка на бизнес логиката. Едва ли могат да накарат играчите от класиките да минат на версия 5 и 6 (от ниския ценови сегмент във високия), да се спре версия 4 е най не логично тъй като в средния ценови сегмент могат да се пренасочат клиенти както от ниския така и от високия ценови сегмент.  И съвсем логично тука идва въпроса: нужно ли е ИО да има два продукта във високия ценови сегмент ? Според елементарната бизнес логика продукта който е излишен е версия 5 , тъй като клиентите на версия 5 е логично, че могат да се пренасочат към версия 6 или версия 4.  
  Разбира  се тука изключвам варианта, че на някой гениален мениджър му е хрумнала мисълта " Клиентите в ниския и средния ценови сегмент са малко, вълци ги яли", тъй като няма бизнес логика да губиш клиенти умишлено.
  Сега ще обърна внимание и на самата игра и на това имат ли значение  красивите анимации и 3D ефекти за това  колко е  добра дадена игра. Преди много години компанията 3DO пусна на пазара една от най култовите игри за всички времена - Heroes 3. Въпреки двуизмерната си графика и липсата на визуални ефекти Heroes 3  имаше невероятен успех. Какво стана после - пуснаха версии 4, 5 , 6 и не знам си още кви, които бяха тотален провал защото в тях липсваше духа и смисъла на оригинала, но за сметка на това бяха пълни с 3D ефекти и какви ли не други красоти.
   Сега ми остава само да се надявам, че екипа на ИО ще се съобрази с бизнес логиката, ще се поучи от историята и най вече ще се вслуша в  най лоялните си клиенти.
Активен

atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #81 -: Октомври 19, 2013, 17:22:38 »

Абе, петиции... Няма смисъл от петиции. Просто да се сложи линк към тази тема и в другите форуми, пък ако искат да четат. Тук ако не четат, за петиции да не говорим.
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #82 -: Октомври 19, 2013, 21:04:18 »

Вече сме 140  Wink Ето какво ми одговориха вчера... Sad                                                                                                                    Прочетох темата и я следя, но не зависи от мен това, дали ще има класики и в4 или не. Съжалявам, разбирам разочарованието Ви.
Поздрави,
Ваня, Екип ИО                                                                                                                                                                           Напишете писмо на support_bg@imperialsupport.org. То ще бъде препратено към Ръководството.
Поздрави,
Ваня, Екип ИО                                                                                                     
Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #83 -: Октомври 19, 2013, 21:16:43 »

http://www.peticiq.com/signatures/io/
+1
Toва определено не е искане само на бг-играчите, а за разноезичните кадри по света  *scratch*

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=69897.msg535326#msg535326

Благодарим Ви за подписването на тази петиция. Моля, кажете на възможно най-много хора за тази петиция. Колкото повече са подписите, толкова повече внимание ще получи петицията от медиите и отговорните лица.
Активен

polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #84 -: Октомври 19, 2013, 21:35:33 »

Само един едничък свят да ни пуснат класика или версия 4....толкова ли много искаме???!!!? *SCRATCH*Няма ли кой да ни обърна поне малко внимание..?!?!? *UNDECIDED*Трифоне...благодаря ти за подкрепата! *rose*
« Последна редакция: Октомври 19, 2013, 22:01:48 от polkovnika » Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
DJANGALA
Редник
*

Karma: +0/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #85 -: Октомври 19, 2013, 23:33:23 »

 Smiley здравейте Smiley  - аз сам известен играч , който не ме познава има късмета че не се е сблъсквал с мене - почнал съм играта си от свят 1 - стигнах до тук , намерих си страхотен  съюз .
сприятелих се с много не само играчи - но и приятели , с тези нови версии влязох и ми се сториха мн детски и за  това подкрепям колегите си да се върне и един свят и за нас по старите играчи - може да им се сторим демоде ама - това са старите старчета Grin
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #86 -: Октомври 20, 2013, 00:11:39 »

Не знам дали изобщо някой от екипа осъзнава ролята на "старите" играчи в тяхната игра, за да се съобрази с тяхното мнение... Хората, които обединяват, обучават, амбицират... и реално задържат новите играчи...   Както като съюзници, така и като противници. А когато има интерес, интрига, хъс, тогава идват и мераците да се бръкне повече или по-малко в джоба, не заради мърдащи човечета и зелени градинки. Ако не се лъжа, този вид игри се водят "стратегически"... това е което привлича и действително задържа... ммм потребителите /де факто - клиенти/ и на ИО, поне доскоро.
 
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Таня Енчева
Редник
*

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #87 -: Октомври 20, 2013, 10:50:31 »

Аз също съм за оставането на старите версии- те са евъргрийните в играта !!!
http://vbox7.com/play:2e02fc0b21
Шоуто искам да продължи  *rose*
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #88 -: Октомври 20, 2013, 15:18:36 »

Аз също съм на мнение , че трябва да има поне по 1 свят от всички версии. Те сами по себе си  ще показват прехода , от къде е тръгнала играта и през какви промени е преминала през годините. Колко ли ресурс е необходим , за да се подържат 2-3 допълнителни свята Sad
Активен

tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #89 -: Октомври 20, 2013, 17:49:13 »

Трябва да ви предупредя, че съвсем скоро очаквам кореспондиращата с класиките секция на този форум да бъде ликвидирана. Тези хора не ценят своята история. Може би защото тя е повече наша, отколкото тяхна. Сигурно си спомняте, че преди този имаше няколко други форума на играта. Те са изтрити, няма дори архив. Сигурен съм, че същото ще стане и тук. Трябва да се пести място. Ресурсът струва, историята - не!
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!