Imperia Online България  
Април 25, 2024, 17:00:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко играчи биха поискали да оцелее поне един свят Класики ?  (Прочетена 22353 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
jivotnoto9999
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #30 -: Октомври 17, 2013, 21:17:57 »

и ас сам за версия 4 класика..немога да разбера защо трябва да е махнат.. Cry Cry ас несам сагласен и няма да играя други версии надявам се да ни чуят и да не спират версия 4 Cry Cry
Активен
marisha
Редник
*

Karma: +12/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #31 -: Октомври 17, 2013, 21:28:19 »

На мен версия 4 винаги ми е била любимата. Имаш сериозен съюз. Противника тръгва на сейф. Те тръгват да палят на всякъде...Всякакви ресурси спират да се произвеждат....От тук на там който разбира играта знае какво става...Не ти трябват програми (в каквито обичаха да ни упрекват...) не ти трябват диаманти...Трябва само да знаеш играта и да имаш съюз....Засичаш ги на 5-10 мин. и не ти пука. Гледаш как разпускат и се кефиш и прибираш парата... *pardon*

В BG2 бяха пропищяли от нас...Ех спомени....
 *beer* на всички, с които сме се засичали и дебнели по нощите... Вече май само спомените ще ни останат...А се надявах като се пенсионирам след някоя и друга година и ми се отвори свободно време да направя една годишна ера както трябва.... Sad

Знае ли се..може пък и да ни обърнат внимание и да оставят поне по един свят от старите версии... Smiley
Активен
greedy
Лейтенант
***

Karma: +28/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


the most distrusted member


Профил
« Отговор #32 -: Октомври 17, 2013, 21:50:26 »

Твърдо съм за версия 4 въпреки че пробвах вече всички други възможни.Изиграх една ера на версия 5 и мисля че се представихме добре там...но не ми допада така както класиката.Пробвах се на версия 6 алфа - скъсаха ми се нервите и в крайна сметка пак съм си на версия 4 и ако няма весрия 4 и AVID няма да го има в тази игра. *rose*
« Последна редакция: Октомври 17, 2013, 21:53:49 от greedy » Активен
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #33 -: Октомври 17, 2013, 22:03:25 »

Твърдо съм за версия 4 въпреки че пробвах вече всички други възможни.Изиграх една ера на версия 5 и мисля че се представихме добре там...но не ми допада така както класиката.Пробвах се на версия 6 алфа - скъсаха ми се нервите и в крайна сметка пак съм си на версия 4 и ако няма весрия 4 и AVID няма да го има в тази игра. *rose*

ако няма версия 4 и MOMNEV няма да го има  *rose*
Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
Logger
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #34 -: Октомври 17, 2013, 22:14:33 »

Версии  5 и 6 не струват.Ако не остане поне една 4-ка за цвят ,империята губи най-добрите си играчи  *stop*
« Последна редакция: Октомври 17, 2013, 22:24:17 от Logger » Активен
bubble
Сержант
**

Karma: +5/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #35 -: Октомври 17, 2013, 22:16:33 »

Тъкмо се реших следващата ера в свят 1 да се пробвам и го махат  *crazy* защо не оставите по един свят от всяка версия  *pardon* така ще става и по-интересно с повече хора, не само по 100-тина активни в класиките  Wink
Активен
asenae
Редник
*

Karma: +1/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #36 -: Октомври 17, 2013, 22:19:00 »

оставете ни поне по 1 свят от старите версии, не може с лека ръка да отпратите хората от които сте смъкнали финансовите възможности за новите версии, дори да не са толкова доходоносни , те са позволили развитието на сегашните ви "златни мини "
Активен

suedinenie
Редник
*

Karma: +7/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #37 -: Октомври 17, 2013, 22:21:37 »

Hе само момнев много други ще приклучат с играта  Cry Cry Cry от 4 години да не казвам 5 играя тази версия и мога да кажа че по добра от нея няма.Hека се замислят  малко админите и да оставят поне 1 свят от версия 4.



balanta_is играя в 95
Активен
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #38 -: Октомври 17, 2013, 22:35:07 »

Много добри играчи се отказаха преди време, НО много добри играчи и останаха, а сега и тях искате да изгоните. Предлагате недоосмислен продукт напълнен с бъгове и какво ли още не, та даже във версия 6 Ви признаха манипулиране. Имам честта да познавам много и уникални хора! Оставете по една класика и версия 4, че да може и хората с които започнахте да градите Империя Онлайн все още да и се наслаждават, без да бъдат насилени да играят други версии. Жалко е това което правите и сте на път да си изгубите аудиторията от добри играчи с които развивате тази Игра!  *crazy*
Активен

Live Free - Die Well
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #39 -: Октомври 17, 2013, 22:44:56 »

Една класика свят1 и една версия4 си е напълно достатъчно за нас НАСКЪРБЕНИТЕ КЛАСИЦИ ако ни помните.Ехооооооооооо..... 
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #40 -: Октомври 17, 2013, 22:48:29 »

Класики ... всичко останало ... са добавки  Smiley

И във форума Destiny  в играта Billyes    *beer* bgflag
Активен

DI GENERAL
Редник
*

Karma: +34/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


BG_TEAM


Профил
« Отговор #41 -: Октомври 17, 2013, 22:51:09 »

Аз съм твърдо за версия 4 !!!! Играя от 7-8 години вече и имам доста добри приятели,с които играем заедно.И сега едва ли не искате да ни накарате да се откажем от играта. ПОДКРЕПЯМ ВЕРСИЯ 4 акаунта ми е MLADEN_LUD.
Активен

BG_TEAM: Победи ,или умри.Нищо друго не трябва да ти е в главата,когато влезеш в битка и
битката трябва да е по голяма от теб,а не ти от нея !!!
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #42 -: Октомври 17, 2013, 23:08:12 »

Много тъпо  Undecided ! Да взема да се регна след толкова години,  за да разбера две неща-едното,че никога не съм преставала да обичам ИО-Класическа  и другото,че завинаги ще я загубя...Каква ирония,тъкмо си мислех да се разиграя малко  Smiley
Седях разглеждах новите картинки ,разглеждах -не са за мен.Не мога да се оправя с тези нови версии,не ми прилягат на възрастта  Embarrassed
Даже и темичка с въпросче си отворих преди няма и два три дни, да ме извиняват за старите спамаджийски навици  *pardon* А то каква стана...

Империя-Отцепниците или Голямата Носталгията Huh?
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=69841.msg534820#msg534820
« Последна редакция: Октомври 17, 2013, 23:16:43 от v.valentine » Активен
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #43 -: Октомври 17, 2013, 23:13:12 »

1-ви и 2-ри свят трябва да останат завинаги
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #44 -: Октомври 17, 2013, 23:20:55 »

Такааа,децата заспаха,а Кро ме изпревари и пусна темата   преди мен *ok* Както обикновено съм си в империйката,с жена,работа и 3 малчуганчета ,но съм си ТУК ,в класиката ,не съм пропускал ера още от БЕТА-та края на 2007-а ,началото на 2008-а година ( първия международен свят-1 ,свят 3 и малко в 2),още помня първия маршал-Радо от Русе( RADOB ) ,както и много други последвали го,намерих приятели и забавление!Та това си е повече от казарма,над седем ( 7 ) години,отдадени на любимата игра... Няма да ви лъжа,днес на обед като видях изписано това-*закриваме най-стария свят ... * - ми се насълзиха очите  Shocked Опитвал съм за кратко-не цяла ера от новите версии ,НО не ме влекат,това е анимация за деца или там кой както го приема,ПЪРВОРОДНОТО,КЛАСИКАТА и СТРАТЕГИЯТА ... това са световете от класиката,независимо с онлайн статистика или не ,и макар много да ме боли,АЗ в друга версия няма да играя !!! Подкрепям с цялата си същност оставянето на КЛАСИКА-та !!!
За всички приятели >>>  bgflag   *beer* *beer*
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!