Imperia Online България  
Април 28, 2024, 02:50:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко играчи биха поискали да оцелее поне един свят Класики ?  (Прочетена 22379 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #105 -: Октомври 23, 2013, 19:58:44 »

Екипа зае любимата си защитна позиция ..... няма обратна информация, не чуват, не виждат, не говорят ...  Smiley

Защо ли мисля, че този мач сме го играли ..... като няма информация тука ... може а я потърсим в официалната страница на играта във Фейсбук например ... в крайна сметка, всички фенове, които ще посетят тази страница .. с идеята да я играят тази игра ... ще им е интересно, какво е отношението на екипа към старите му клиенти  Smiley
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #106 -: Октомври 23, 2013, 22:08:27 »

За тях е важно само да взимат .... собствениците на играта гледат своите интереси , а не  на потребителите . Гледах версия 6 за по малко от 20мин се отказах
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #107 -: Октомври 23, 2013, 23:00:25 »

За тях е важно само да взимат .... собствениците на играта гледат своите интереси , а не  на потребителите . Гледах версия 6 за по малко от 20мин се отказах
Аааа, недей бре, има свобода да се харчат до 80 лева на ден  Не знам кои малоумници с его като планета ще се борят за нетна класация.
Активен
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #108 -: Октомври 24, 2013, 12:56:02 »

Имали развитие нЕкво от екипа на "ИО" относно оставянето нa класически свят 1 Международен ?!
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #109 -: Октомври 24, 2013, 22:44:05 »

Имали развитие нЕкво от екипа на "ИО" относно оставянето нa класически свят 1 Международен ?!
        Еми какво раазвитие да има...това все пак е ИО...само да не се чудят Крум и Отон ако и те си заминат с класиките..., че и те са от време оно ... Grin
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #110 -: Октомври 30, 2013, 11:18:49 »

Последна седмица на ИО - класика, свят 1 Международен  *tired*

С това казвам ЧАО на Империя Онлайн
Страхотна игра, страхотни играчи, страхотни съперници и съотборници/приятели.

Тука в продължение на 7-8 години се забавлявах страхотно, емоциите които изпитах, страхотните приятели с които се запознах, страхотните "врагове", които ме караха да будувам - искам да кажа на всички едно голямо БЛАГОДАРЯ
Благодаря ви момчета и момичета за това, че допринесохте да направим НАШАТА игра така вълнуваща и емоционална, без вас ИО е нищо. Всички вие направихте ИО, да продължи да съществува и да допринесете да се развие до Версия 6 - така недолюбваната от НАС версия.

Специално искам да поздравя целият ЕКИП на ИО, затова че направиха тази игра толкова вълнуваща и интересна.
Трябва да призная, че ако искаме играта да става по-добра, то не бива да се спира развитието и.
Но лично мое мнение е, че не бива да се "палят мостовете" по които сте минали и сте стигнали до тук.
Идеята да се преместят играчите в по-горни версии е подкрепям, защото играчите са много и са разпилени в много версии и светове, но тука отварям една скоба, че не трябва да се забравя и за "старчетата" като нас, тия които допринесохме ИО да просъществува и да се развива.

Искрено се надявам, че няма да ни забравите и ще помислите за играчите като нас.
Искрено се надявам да оставите по една класическа версия и съм убеден, че ако се остави поне един свят класика. Класическите играчи ще се съберат на едно и свят който е буден със 100/200 играчи активни, ще скочи до .. 1000/2000 и повече. С тази си стъпка ще възродите войните, съюзите, скъпоценните за вас Кредити и пари които ще се налеят от класиката.

Още един път едно голямо благодаря на всички за страхотните години които прекарахме тука.
- няма да изброявам по именно големите имена на ИО, но все пак ще спомена
-6i6arkata, kabasambura, Ahilix, Gaden, Master, Lafs, Krokodil, grobarq696, psy_bot, Donal_dug, cvest, vrag,scilia,  Ceaser, 1emilio1, BGBPC, okean, vlad_cepe6/Deja_vu, moonlight, absolute, Kardinala, CrishtiaN, TigerEye, tazito, cvetence, TOOD, Gergan4eto, Duff, lordfen, morgana_dr, Chingiz, ogress,  djibril, ohitika/fasulkis, CaligulaV, Ceco, Titov, manoowar, Kuku_ruku, MrFarfui, dradxar, Barakuda, Seter, thorn, kizasrb, Markizata, Razbojnik, Luxor, blue_blood/Mosh, gigibigi, zmeii, Solomon, KoCToB, Skeletan и още доста много,  които са изброяване.
Големите съюзи:
TROY, Blatoto, BGWarriors, Zealots, S.P.Q.R,  Bulgaria, Bl.Dragon, Tamerlan, Templars, ROMAN, Neron, Gladiators, BGArms, Nazgul   и други които ще ми отнеме мн. време да ги изброя 

П.П.
С това слагам край на ИО, предполагам че и мн. други ще го направят.
Но ако все пак остане поне една класика - то аз ще съм тук, както и стотици Класически играчи


Чао от мен




Активен

v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #111 -: Октомври 30, 2013, 17:26:53 »

И това ли е всичко Huh? Просто ей така ще се затвори една страница,защо ?
Не може ли екипът на ИО да даде някаква оферта за един класически ,един версия 4а *freak*и един 4версия свят ??
Много ми е тъжно Undecided Cry Cry Cry
Ханееее,къде си да си поплача на рамото ти ,както едно време ??  Cry Cry Cry *rose*
Активен
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #112 -: Октомври 30, 2013, 17:59:39 »

кога ще направят нещо за нас ? мисля че никога . Казвам чао на всички противници играчи и приятели !!
Активен
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #113 -: Октомври 30, 2013, 18:03:36 »

Ще помня всички играчи  и  тези който искат да остане поне един класически свят ! Надявам се да оставят  поне 1
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #114 -: Октомври 30, 2013, 19:42:46 »

Дано оставят...след като всички си прехвърлят диамантите.Пустите диаманти.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
lord69
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #115 -: Ноември 01, 2013, 13:13:25 »

 Здравейте и от мен. наистина е много жалко че затварят класическите светове.Тази нощ реших да погледна за какво става дума в тази прословута 6 версия.Подобно и на 5 е пълна боза.Тези шарени картинки могат да зарадват окото на дете,но не и на по-зрелите хора,особенно на участвалите в класическите светове или версия 4.Думите ни едва ли ще помогнат,за да променим политиката на фирмата собственник.Затова предлагам да се заемем с дела и да си създадем собственна модификация на ИО, в която ще се бием ...да кажем срещу самата ИО.

       П.с. Драги ми собственици на ИО,едва ли ще чуете призивите ни,но с голямо удоволствие ви оставям всичките си акаунти и диаманти плюс онези 20% получени от вас във версия 6.Аз бях до тук.Адиос. *BYE2* *BYE2* *BYE2*
Активен
marisha
Редник
*

Karma: +12/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #116 -: Ноември 01, 2013, 13:15:12 »

Здравейте и от мен. наистина е много жалко че затварят класическите светове.Тази нощ реших да погледна за какво става дума в тази прословута 6 версия.Подобно и на 5 е пълна боза.Тези шарени картинки могат да зарадват окото на дете,но не и на по-зрелите хора,особенно на участвалите в класическите светове или версия 4.Думите ни едва ли ще помогнат,за да променим политиката на фирмата собственник.Затова предлагам да се заемем с дела и да си създадем собственна модификация на ИО, в която ще се бием ...да кажем срещу самата ИО.

       П.с. Драги ми собственици на ИО,едва ли ще чуете призивите ни,но с голямо удоволствие ви оставям всичките си акаунти и диаманти плюс онези 20% получени от вас във версия 6.Аз бях до тук.Адиос. *BYE2* *BYE2* *BYE2*

Май чуха призивите ни  Smiley

Ново начало

Този свят няма да бъде рестартиран след края на текущата ера. За всички почитатели на класиките и в4 ще бъдат отворени следните нови 3 свята:
-класически свят, базиран на съществуващия свят 1
-класически блиц свят, базиран на съществуващия свят 10
-в4 свят, базиран на съществуващите светове от тази версия
Световете ще бъдат достъпни със свободна регистрация за всички желаещи. Информация относно новите светове и дата за тяхното стартиране ще бъдат обявени допълнително.
Активен
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #117 -: Ноември 01, 2013, 13:24:25 »

Май чуха призивите ни  Smiley

Ново начало

Този свят няма да бъде рестартиран след края на текущата ера. За всички почитатели на класиките и в4 ще бъдат отворени следните нови 3 свята:
-класически свят, базиран на съществуващия свят 1
-класически блиц свят, базиран на съществуващия свят 10
-в4 свят, базиран на съществуващите светове от тази версия
Световете ще бъдат достъпни със свободна регистрация за всички желаещи. Информация относно новите светове и дата за тяхното стартиране ще бъдат обявени допълнително.
БРАВО...... *bravo* *bravo* *bravo* май наистина ни чуха..... *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* bgflag
Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #118 -: Ноември 01, 2013, 13:52:04 »

Хубаво е, когато има и разум в действията ...

Честно казано съм приятно изненадан  *beer*


Ще има къде да се събираме старите дружки  *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #119 -: Ноември 01, 2013, 13:55:36 »

Е най-после нещо хубаво да чуем  *ok*
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!