Imperia Online България  
Април 26, 2024, 12:02:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Опресняване относно защо 8 провка генерира отр.злато???Свят2 кл.  (Прочетена 1528 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« -: Октомври 23, 2013, 19:32:13 »

Опресняване относно защо 8 провка ми генерира отр.злато??? *pardon*
Много забравила  Smiley

Но пък ще си настоявам за оставяне на поне една класика-примерно 2 Свят класически 8-12 месеца ера  *V*
Активен
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 24, 2013, 19:56:12 »

Някой да припомни, щото как така на толкова ниско по брой  население изпушвам от минуси...Това ми се е случвало,когато провките бяха фул и не достигаше медицината и хамбарите...А сега на това малобройно население ,какво не му достига Huh?
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 24, 2013, 22:39:34 »

чак пък минус да генерира без причина в св.2 не ми се вярва *pardon*...нещо заеми столица, издръжка войска, слухтене...и подобни по може да е...
« Последна редакция: Октомври 24, 2013, 22:55:40 от bobosam » Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 24, 2013, 23:09:08 »

чак пък минус да генерира без причина в св.2 не ми се вярва *pardon*...нещо заеми столица, издръжка войска, слухтене...и подобни по може да е...

Не е..Нещо съм оплескала ,ама не мога да се сетя ,какво точно беше..Преди години пак имах същия проблем в тази версия..Но тогава бях на много високи нетни и с многонаселени равнини... *pardon*
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #4 -: Октомври 24, 2013, 23:17:28 »

Еми единствената връзка с население беше преди много години когато се разпускаше население повече от фермите и се вкарваше в мините да работят без да ги хваща минуса от прираста. После го оправиха да ги вади от мините в тази ситуация и се зануляваше минуса на прираста. Не ми се вярва да е това. Скоро не съм разцъквал все пак.
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2013, 23:32:32 »

Еми единствената връзка с население беше преди много години когато се разпускаше население повече от фермите и се вкарваше в мините да работят без да ги хваща минуса от прираста. После го оправиха да ги вади от мините в тази ситуация и се зануляваше минуса на прираста. Не ми се вярва да е това. Скоро не съм разцъквал все пак.

Не съм развита , а пуснах елит..дали нещо с армията не ме бърка...Много искам да си спомня...
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 24, 2013, 23:47:12 »

Не е..Нещо съм оплескала ,ама не мога да се сетя ,какво точно беше..Преди години пак имах същия проблем в тази версия..Но тогава бях на много високи нетни и с многонаселени равнини... *pardon*


Ако няма заем .... Активно слухтене, шпиониране ... или забравени обсадни на полето Smiley



Иначе .. .освободи .. и наеми наново работниците по мините .. и придвижи някакви войници ... през провинцията. На мен преди два дена ... след махане на армия от провинция .. продължи да ми генерира ... отрицателно злато ... върнах пак армия там и я махнах и се оправи Smiley

А да .. и да не забравиш да минеш през ОТЧЕТИ/ПРОВИНЦИЯ  *rose*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 24, 2013, 23:49:48 »

Докато все още може ...  Grin
Flash му е майката и таткото оттук-нататък.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!