Imperia Online България  
Март 29, 2024, 04:07:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко играчи биха поискали да оцелее поне един свят Класики ?  (Прочетена 22110 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« -: Октомври 17, 2013, 14:52:11 »

Знам, че сега е най-лошото време да се иска подкрепа ...  *pardon*

Все още не е започнала зимната ера ... хората са в празнични протекции т.е. никакви ги няма ...

Но въпреки това ... няма да съм аз ако не опитам  Smiley

Ще помоля, който иска поне един класически свят да оцелее да напише един пост в тази тема ... с ника с който играе или е регистриран във форума .....  

Всички ... и приятели и врагове да се чувстват поканени  *beer*
« Последна редакция: Октомври 17, 2013, 14:56:39 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 17, 2013, 14:53:30 »

Аз искам такъв свят ... за мен ИО си беше и продължава да е Свят 1 - Класики ... всичко останало ... са добавки  Smiley

И във форума и в играта Krokodil  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 17, 2013, 14:56:53 »

И аз искам такъв свят  *beer* Но едва ли някой ще ни чуе  Undecided
Активен
tiesto_
Сержант
**

Karma: +41/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 70



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 17, 2013, 14:58:18 »

И аз искам да има поне един такув свят наскоро си заредих диaманти в класика а сега ме карат да ги прехварлям вaв версия 6 която не искам да играя!искам да попитам какво правим с тези 500 диaманта за които сум платил да играя в класика а не вaв версия 6 ?  *hmm*
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #4 -: Октомври 17, 2013, 15:27:36 »

Естествено,че си искам класиката.Шарениите също си имат фенове. Да си играят.Ние също,какво толкова им натоварваме?
Защо трябва някой да ме кара да харесвам Реал с Бейл,Барса с Меси,Испания с джуджета и шарени пасове.Аз си гледам Бразилия82,Аржентина86 и Англия90.Право на избор,коeто гадно и еднолично ни бива отнетo.
« Последна редакция: Октомври 17, 2013, 17:36:58 от HSinclair » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 17, 2013, 15:38:39 »

Незнам ,защ хората не си искат историята .... това немога да го разбера ....може да останат един свят класика ...и един версия4 ...аз си ги искам
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
bai_tqna
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #6 -: Октомври 17, 2013, 15:52:18 »

Поне един класически свят трябва да остане.И аз съм ЗА
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #7 -: Октомври 17, 2013, 15:55:15 »

Аз също ги искам, независимо че няма да успеем нека поне да опитаме.
На никой няма да натежат два свята. Версиите 5 и 6 еволюираха от тези сега, които обявявате за непотребни.
Нека попитам:
- С кое толкова пречат въпросните версии та ще бъдат премахнати?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
thorn
Редник
*

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 9



Профил
« Отговор #8 -: Октомври 17, 2013, 15:55:56 »

Подкрепям оставането поне на един класически свят.
Активен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #9 -: Октомври 17, 2013, 16:13:57 »

И аз искам да има поне един такув свят наскоро си заредих диaманти в класика а сега ме карат да ги прехварлям вaв версия 6 която не искам да играя!искам да попитам какво правим с тези 500 диaманта за които сум платил да играя в класика а не вaв версия 6 ?  *hmm*

Това вече го направиха при Номадски нашествия, когато минаха към новата версия. Тогава също имаше недоволство. Естествено, екипа гледа собствения си интерес. Аз, логично, също съм за запазване на класическия вид на ИО. На мен ми се иска да е х10, защото нещата са по-динамични и по-бързо свършват ерите, но няма да се сърдя и на един класически свят с първообраза на ИО. Смятам, че тази тема освен за чисто статистически или социологически цели няма да послужи за нищо друго. Освен това считам, че в пълното право на собствениците и разработчиците е да вървят напред по път, който те смятат за правилен. В този смисъл краят беше очакван и неизбежен.

Обаче...

След като някой си е платил да използва игрови опции и при положение, че това впоследствие му се отказва, мисля, че е напълно в реда на нещата платената сума да му бъде възстановена. За мен не е редно потребителите да бъдат принуждавани да харчат за нещо друго, различно от това, за което са възнамерявали да харчат. За мен не са редни и много други неща в света на ИО, свързани с потребителите, но те си стоят такива от края време. Т.е. няма никакво значение кое е принципно правилно, защото в случая този разговор няма да промени нещата. Както не са ги променяли други такива.

Затова аз Ви съветвам да пуснете до адреса на дружеството една молба, с която учтиво да поискте платената сума да Ви бъде възстановена по посочена от Вас сметка. С най-голямо уважение им съобщете, че не приемате офертата закупените диаманти да бъдат прехвълени в друг свят при друга версия и съответно при съвсем различни условия на игра, че не затова сте дали парите си, че ще се чувствате подведени като потребител при невъзстановяването на сумата и съответно ще бъдете принудени да се обърнете към органите в тази държава, които по презумпция би следвало да защитават правата Ви на потребител. Ако не върнат парите Ви или не отговорят в разумен срок, може да им пуснете и нотариална покана, въпреки че това съвсем не е задължително. Само не забравяйте да пратите писмата си с обратна разписка, за да имате доказателство, че са получени, или пък ги занесете лично, ако това Ви е по-удобно.

Вариант І - връщат парите Ви и Вие правите с тях каквото пожелаете, например отивате в друга игра и се забавлявате там. Само не забравяйте да съобщите тук на всички, за да знаят.

Вариант ІІ - правят се на луди, както се очаква при внимателен прочит на всички предишни подобни ситуации. Тогава може да се обърнете към Комисията за защита на потребителите, а може да търсите правата си и по съдебен път, защото това, вярвате или не, е наказуемо.

Всичко опира до това на кого му се губят известно количество нерви, време и известно количество пари, въпреки че може да ги осъдите за разноските в крайна сметка. Аз не бих се заел, защото всъщност нищо не загубих, но ако бях дал пари и те ме поставят при такива условия еднолично, може би щях да размисля.

Та това всъщност ме навежда на съществената част на въпроса, а именно че това е начина, по който някоя класика може да остане. Не защото собствениците искат, а защото ще се намерят принудени пред опастността от множество искове. Ако са множество, разбира се. Нямам представа за колко подобни на Вас измамени потребители говорим и колко от тях биха се решили да изпратят такова писмо до дружеството, а после и до Комисията например. Това са само две писма. Мога да Ви напиша един примерен образец, който да бъде ползван и разпространен, за по-лесно. Колкото повече жалби получат в комисията, толкова повече внимание ще обърнат, това е съвсем ясно. А и има доста юристи сред играещите, те могат да сътворят една много по-красива и юридически издържана бланкетна форма. Колкото повече инфомация приложите, толкова по-добре, например кога сте платили, за начина на плащане, дори и платежен документ, ако разполагате, или пък извлечение от сметка, за остатъка от виртуалната валута. Из "правилата за ползване" може да се срещнат интересни текстове, опитващи се да оневинят "Империя Онлайн" ООД почти за всичко и при всяка една ситуация, но аз лично не мисля, че настоящата би могла да бъде отнесена към пренебрежимите. Въпрос на юридически спор, юридически доводи и най-вече въпрос на колективност. Както е казал Мечо Пух: "Колкото повече, толкова повече." Тогава господата ще трябва да преценят от кое ще загубят по-малко: от връщането на средства, от разправиите във връзка с жалбите и/или съдебни дела или от поддържката на един или два свята в старите версии.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 17, 2013, 16:15:44 »

Жалко, доста играчи, включително и чужденци, очакваха новата ера на 13- и свят в началото на ноември, с уговорки още от лятото...Един от най-шарените откъм националности и мисля, с повече играчи отколкото някой свят от 5-та версия. Вероятно поне половината ще спрат нацяло ИО. 6-тата с това тежко движение, пълна с бъгове и то в най-тънката част - битките ...   *hmm* 
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
varvarina
Лейтенант
***

Karma: +8/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


Профил
« Отговор #11 -: Октомври 17, 2013, 17:06:07 »

поне един свят 4 да оставят
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #12 -: Октомври 17, 2013, 17:30:05 »

Искам да остане поне един класически цвят Smiley
Активен
Gergan4eto
Редник
*

Karma: +15/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #13 -: Октомври 17, 2013, 17:39:11 »

Редно е да се оставят поне 2 свята един с онлайн статистика и един без, не ни оставят никакъв избор освен да кажем чао на ио  Cry
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #14 -: Октомври 17, 2013, 18:05:28 »

За версия 6 не ставаме вече и аз и компа ми. Не си мислете, че ще си сменям компа за да ви сипя кинти в новата ви версия. Ако се пусна да се дърляме някъде - в класиките ще е. Ако няма поне една класика и един свят в.4 моля да ми изтриете навсякъде акаунта bobosam.

Тези дни гледах едно предаване за музея на Мерцедес. Колко им струва годишната издръжка ? Що не вземат да разпродадат всички стари трошки от музея. Да вземат едни кинти, да ги завъртят вместо да се намират в разходи. Но това е Мерцедес...Фирма с традиции и ИСТОРИЯ. Затриете ли класиките вие ставате една непозната, скучна и подобна на много други игра...
 *beer* на всички с които съм играл  *beer* и на всички, с които сме се дърляли. Вторите са повече но това си е,извинете БЕШЕ, част от играта.
 *beer*
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!