Imperia Online България  
Април 25, 2024, 19:12:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: търговски и военен пост  (Прочетена 3212 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« -: Октомври 16, 2013, 18:14:25 »

При започване на строежа и на търговски и на военен пост забелязах , че точките ми намаляха .
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 16, 2013, 20:59:18 »

и още странни неща се случиха след като стана готов поста  , първо като вляза в него и после като отида пак в столицата всичко е
уголемено на мах и ако се намали от лупата - после нищо не се вижда - нито времена на сгради нито лупата може да се прибере обратно - трябва задължителен рефреш за да се оправи . Второ - дава ми , че имам свободно население над 120 000 - а нямам не заето по провинциите , освен да са емигранти от близкият изток  Grin  http://clip2net.com/s/5YfJuh
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 16, 2013, 21:22:20 »

Свободното население което ти показва е населението на анексираните провинции ( и аз не можах да разбера защо го показва).
За връщането от търговски пост към империята и аз забелязах , че връща уголемяването на max , но дай боже това да са най тежките бъгове на които се натъкваме от тук на сетне!
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 16, 2013, 21:37:29 »

добре де , а за какво ми е тая транспортна станция в поста ? нито рес трупа нито нищо ? и гледам , че ми показва златото в столицата като съм в него - никакъв друг рес - тоест ако ме изпердаши някой в поста ще ми дръпне златото от столицата ли ?
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 16, 2013, 22:37:42 »

За златото нямам на идея но аз лично ползвам поста за пазене на ресурс вечерно време тъй като все още играчите са неопитни и не гледат там Wink

Всичко това обаче е само мнение и опит на един аматьор и все пак се радвам , че с пускането на версия 6 форумът така се оживи Smiley
Може би някой с опит от алфата ще даде мнение базирано на опит относно въпросът.
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 17, 2013, 20:16:44 »

търговския пост .. е без грам защита
събаря се с три скромни атаки от под 1000 леки меча общо

минимална защита дава построяването на военен до него ...
Активен
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 17, 2013, 20:46:42 »

това ясно , имам и военен пост , питането ми е за чии ........ са ми тея транспортни станции като не се трупа там никакъв ресурс.
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
saint_paul
Сержант
**

Karma: +6/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 18, 2013, 01:12:20 »

можеш да закараш там ресурс и да си построиш нещо
Активен
saint_paul
Сержант
**

Karma: +6/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 18, 2013, 01:13:54 »

но това пък за чий ... ще ти е ? не знам  Grin
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 18, 2013, 10:10:00 »

това ясно , имам и военен пост , питането ми е за чии ........ са ми тея транспортни станции като не се трупа там никакъв ресурс.

Можете да закарате там ресурси, да кажем, нужни Ви за построяване на ниво крепост, в случай, че е разрушено едно ниво, или пък да вдигате ниво на търговски маршрут, можете и да скриете там ресурсите.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 18, 2013, 10:17:55 »

Благодаря ти , заключвам темата да не се спами , само да ти напомня , че като се строят постове - търговски или военни забелязах , че имам спад в точките  *rose*
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!