Imperia Online България  
Април 23, 2024, 09:58:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Битки ...реалистично или не ...  (Прочетена 2508 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« -: Октомври 14, 2013, 22:09:58 »

Днес има две битки в защита които загубих , след като противника достига до нищожен морал. Въпроса към екипа е следния ... смятат ли че е нормално редовно да влизат битки до 30 -25 морал на нападащия ,които той да печели без проблем? Нормално ли е крепост 6 в заградена столица / по думите на Ваня трябва да му пада началния морал на нападателя ....което дефакто не се получава / с построени всички кули , ров 10 и допълнителна стена 10 ....с гарнизон и армия на полето .... да се бута с 27 тарана .... За мен такова развитие на военния модел във версията е крайно нелогичен и неприемлив.Ето и снимки от двата доклада ,за да ги разгледате обстойно.

Това е от първата битка днес ,която отдадох на късмета на нападателя /в една друга тема споменах само да не му става навик ...явно предчувствах продължението/.

Както се вижда от докладите ...нападателя не тръгва с намален морал въпреки ,че провинцията е заградена..... този въпрос го поставяхме и в алфата ,но така и не получихме отговор....

С последната снимка докладвам следващия проблем . Както се вижда от снимката крепостта ми е разрушена и не е поправена ,но това не ми попречи да пусна следващо ниво проучване .... При разрушена и неоправена крепост може да се проучва и да се строи в провинцията....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Raptor
Сержант
**

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2013, 22:14:11 »

И аз загубих така като тебе.. само,че моята армия и тази на атакуващия бяха почти равностойни..и той падна до 39 морал ама ме би..а аз когато атакувам и моите войници щом паднат под 50 морал и бягат...
Активен
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2013, 23:11:28 »

освен 27 тарана има и някой друг меч - малко над 6000
така че може и да събори 6 цата без проблем
ама да те бие с морал 25 и с 32 ..
това вече не е на добре
макар чче може да ти се отговори - ами .. въпрос на вероятности ..
вероятноста да се разбяга армията расте драстично с падане на морала - ама пак си е вероятност .. т.е. може да стане а може да не стане
а морала пада .. в зависимост от загубите ..
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2013, 23:20:39 »

Smiley пробай да бутнеш в някоя от другите версий ...5-ца с 6000 леки меча ,пълна със стрели Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 15, 2013, 10:49:33 »

Разглеждаме вашия случай скоро ще получите обяснение.Благодаря
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 15, 2013, 11:08:01 »

Админите ехоооооооооо вие глухи ли сте или правите играчите на тъпи.Разглеждам вашия случай бла,бла,бла това не е отговор *stop* Хайде да вземете да разгледате целия военен модел това са проблеми докладвани още в Алфата и то стотици пъти стоят си там има ги и тук.Да не казвам как падат крепостите 9 с всички ровове и допълнителни стени пълни до горе с елитни стрелци и кули на максимум.Без да споменавам колко струват стените вие се подигравате бре хора крепост 9 със 137М жизнени точки пада за 6 рунда от 1000 тарана.какво сега всеки на който се случи трябва да си отвори тема тук и да му разгледате случая лично или ще вземете да ги оправите нещата.Два месеца минаха от първото докладване на това
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #6 -: Октомври 15, 2013, 16:55:44 »

Изнервящо е много но в случая админи и комюнити мениджъри нямат вина. Те са нещо като връзка между нас и екипа. Предават ни каквото им казват от екипа. Може и да греша.
Вината за бавенията и пр. не е в тях!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 15, 2013, 17:47:56 »

Дори и да се съглася с теб и да кажа едно голямо извинявай на админите и комюнити менъджерите щом са само връзка между нас и екипа.Това не премахва ФАКТА,че 2 месеца не сме получили отговор на въпроса защо безумно скъпите стени,ровове и крепости са от солети и вафлени корички.То така много лесно едните били само свръзка другите не се появяват да отговарят тук типично по Български размиване на отговорност.Хайде да не ги защитаваш моля те те нямат нужда от адвокат
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #8 -: Октомври 15, 2013, 18:13:15 »

Не ги защитавам а и сам можеш да провериш отношението ми към мудноста и неадекватноста, Просто казвам това, което мисля. Този въпрос за крепостите аз го пставих още в алфа теста след първите що годе добри битки.
« Последна редакция: Октомври 15, 2013, 18:14:48 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 15, 2013, 20:54:35 »

правилно го е докладвал Джими но проблема не е и от Алфата има го и във версия 5 нагледал съм се на доклади с битки спечелени на 20-25 морал дори съм губил две в защита като нападателя печели на 16 и 19 морал.И всичко това е защото някой млад "МЕРИНДЖЕЙ" не си е направил труда да си свърши работата докрай.Програмите се пишат на математически език,а математиката е точна наука 2+2 е винаги 4.Как се изчислява тоя шанс ротативка ли е .тото .карти таро ,врачка на боб ли да гледаш че да разбереш. Калкулатора показва че печелиш накрая губиш на 20 морал на нападателя.А иначе може да загубиш и на 50 морал в атака и то пак на случаен принцип.Ето за това всички светове са пълни с каси и неиграещи регистрирани акаунти.Хората играят влагат средства време и нерви и след една две такива случки се отказват.И не ми казвай админите не носят отговорност и те са на заплата там и това им е работата.Я да ги питам тях доволни ли ще сте ако отидете на кръчма поръчвате и сметката ви е 50лв накрая на случаен принцип веднъж да ви вземат 80,а на следващия път 100 Huh?? Тези който играете е Бетата или сте корави пичове или сте пълни идиоти само така мога да квалифицирам хора плащащи си да ги правят на глупаци.То това даже не е игра повечето време докладвате проблеми и правите скрийншотове да свършите работата на екипа на който му пука само за купените диаманти там грешка и проблем няма само промоции и подаръци *hahaha*
Активен
elinorr
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 15, 2013, 21:38:09 »

днес в алфа ми отговориха,че е напълно нормално да се разбие шеста керпост със 6000 леки меча и 48 тарана и битката си е редовна,обаче аз преди малко се сетих,че със същото количество тежки мечове се разбих в разбитата крепост на една каса  Grin в алфата,като многократно преди това я бях нападала с 4000 меча,има си нещо нередовно тук,но това те трябва да го открият,защото не е нормално,защото тогава няма смисъл да се вдигат крепости,освен за да се вдигне лимитът на ресурса и няма смисъл да прекаляваш с мечовете,като пратиш и малко таранчета и крепостта паднала
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #11 -: Октомври 16, 2013, 11:55:50 »

Днес има две битки в защита които загубих , след като противника достига до нищожен морал. Въпроса към екипа е следния ... смятат ли че е нормално редовно да влизат битки до 30 -25 морал на нападащия ,които той да печели без проблем? Нормално ли е крепост 6 в заградена столица / по думите на Ваня трябва да му пада началния морал на нападателя ....което дефакто не се получава / с построени всички кули , ров 10 и допълнителна стена 10 ....с гарнизон и армия на полето .... да се бута с 27 тарана .... За мен такова развитие на военния модел във версията е крайно нелогичен и неприемлив.Ето и снимки от двата доклада ,за да ги разгледате обстойно.

Това е от първата битка днес ,която отдадох на късмета на нападателя /в една друга тема споменах само да не му става навик ...явно предчувствах продължението/.

Както се вижда от докладите ...нападателя не тръгва с намален морал въпреки ,че провинцията е заградена..... този въпрос го поставяхме и в алфата ,но така и не получихме отговор....





С последната снимка докладвам следващия проблем . Както се вижда от снимката крепостта ми е разрушена и не е поправена ,но това не ми попречи да пусна следващо ниво проучване .... При разрушена и неоправена крепост може да се проучва и да се строи в провинцията....

Битките са си нормални, както го е бил 2 пъти на 30 морал, така в 3тата битка се е разбил. Промените в бойната механика спрямо в5 са минимални, така че трябва да е наясно, че се случват и такива победи на късмет.
Моралът за нападение на заградена провинция е проблемен, наистина няма 20 точки наказание.
Във в6 наказанията за разрушена крепост са различни - докато не се поправи се губи икономическият бонус и жизнените точки се смятат като за предишното ниво крепост. Не се забраняват строежи и проучвания.
« Последна редакция: Октомври 16, 2013, 13:00:56 от gerganar » Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #12 -: Октомври 16, 2013, 12:04:14 »

Oтговорила е в него..търси Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #13 -: Октомври 16, 2013, 12:07:22 »

Админите ехоооооооооо вие глухи ли сте или правите играчите на тъпи.Разглеждам вашия случай бла,бла,бла това не е отговор *stop* Хайде да вземете да разгледате целия военен модел това са проблеми докладвани още в Алфата и то стотици пъти стоят си там има ги и тук.Да не казвам как падат крепостите 9 с всички ровове и допълнителни стени пълни до горе с елитни стрелци и кули на максимум.Без да споменавам колко струват стените вие се подигравате бре хора крепост 9 със 137М жизнени точки пада за 6 рунда от 1000 тарана.какво сега всеки на който се случи трябва да си отвори тема тук и да му разгледате случая лично или ще вземете да ги оправите нещата.Два месеца минаха от първото докладване на това

Бих искала да кажа нещо по повод на неспирните ви упреци. Да, може да има проблеми както във всеки сектор. Да, бавим се защото не е само един въпрос и само един отговор.Да, има какво да се желае, но все пак е тест версия. Да, всеки ваш сигнал се разглежда, обсъжда и решава. Да, не е просто да се работи с недоволни клиенти. Да, ние сме тук за да сме ви полезни, не бъдете нервни,нетърпеливи и арогантни. Да, ние сме хора като вас, който искат всичко да е наред. Да, и ние искаме всичко да е добре, за да сте доволни - вие нашите клиенти. Да, понякога е нужно време, нищо не става с магическа пръчка. Благодарим ви за всеки докладван проблем, вие много ни помагате и нека да е така и занапред. Просто проявете разбиране и търпение, ние сме хора не машини. Благодаря...
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #14 -: Октомври 16, 2013, 12:32:24 »

 Промените в бойната механика спрямо в5 са минимални, така че трябва да е наясно, че се случват и такива победи на късмет.Е по тъп и арогантен отговор не бях чел от вас с две думи казваште нищо няма да оправите и промените ОПРАВЯЙ ТЕ се както искате гадайте хврляйте на боб и карти как ще мине битката.Явно за вас е прекалено сложнода заложите някакви параметри примерно под 40 морал губиш битка това си е тото бре от 50 до 16 да не знаеш какво става даже в тотото има формула която при определени комбинации ти гарантира успех.И скъпи админи не играчите са нервни  и нетърпеливи,а екипа ви е мързелив,арогантен и некъдърен / извинете ме за определенията но тези са най милите който ми идват на ум / Единственното което ви интересува е колко диаманти ще закупят играчите,а не да подобрите и усъвършенствате играта.Едно ще кажа със сигурност не съм и очаквал друг отговор на поставения проблем жалки сте и смешни *hahaha*
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!