Imperia Online България  
Април 19, 2024, 22:23:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Питане относно храмовете и бонуса в тях  (Прочетена 852 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« -: Октомври 14, 2013, 00:26:59 »

 Искам да попитам един малоумен за вас може би въпрос.Защо сандък от 60 диаманта дава 10 процента от максималната печалба.Така ли искате да си връзвате заплатите.Е няма да стане.Повече сандък такъв няма да отворя.

 Максимално - 42к стрелци.Отварям аз - 4к.

 И друго съм забелязал.Откогато ви критикувам във форума,рязко спаднаха подаръците от храма.На профили с по 10 пъти по малко нетни им се падат много по големи подаръци и то постоянно.

  http://prntscr.com/1x55g6

  Еми поне кажете като се гъбаркате с тия сандъци,да не ги отваряме.

  Може ли така да се подигравате с хората питам Huh?? Тия 4к тежки стрелци са ми точно 4 диаманта.Нямам думи просто.
« Последна редакция: Октомври 14, 2013, 00:32:30 от KingMihaylov » Активен

Редовен играч - 6 пъти
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 15, 2013, 09:55:26 »

Искам да попитам един малоумен за вас може би въпрос.Защо сандък от 60 диаманта дава 10 процента от максималната печалба.Така ли искате да си връзвате заплатите.Е няма да стане.Повече сандък такъв няма да отворя.

 Максимално - 42к стрелци.Отварям аз - 4к.

 И друго съм забелязал.Откогато ви критикувам във форума,рязко спаднаха подаръците от храма.На профили с по 10 пъти по малко нетни им се падат много по големи подаръци и то постоянно.

  http://prntscr.com/1x55g6

  Еми поне кажете като се гъбаркате с тия сандъци,да не ги отваряме.

  Може ли така да се подигравате с хората питам Huh?? Тия 4к тежки стрелци са ми точно 4 диаманта.Нямам думи просто.

"И друго съм забелязал.Откогато ви критикувам във форума,рязко спаднаха подаръците от храма.На профили с по 10 пъти по малко нетни им се падат много по големи подаръци и то постоянно." - това е смешно, моля Ви, помислете реално.
Знаете, че подаръците в храма са въпрос на шанс. Определят се системно, а не лично от нас.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 15, 2013, 11:46:09 »

 Голям шанс нема що ?? Значи ако отидете на ресторант и платите за пържола - кво ще стане.Ще ви дадат между 10 грама и 100 грама  *hahaha* *hahaha* *hahaha*.

 Не сте наясно с едно нещо - човек плаща и получава.Като не получава адекватни услуги,материали бонуси за дадената сума - втори път не пробва.

 А това с храма съм го видял много кратно.И не ми обяснявайте че не манипулирате храма.Мога да ви го докажа математически.А и все пак аз лично се занимавам с компютри и програмиране.Щом искате да не ви давам пари - няма да ви давам.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!