Imperia Online България  
Април 26, 2024, 18:07:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПРОБЛЕМ!!!  (Прочетена 2026 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ALB3RTsWeeD
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« -: Октомври 13, 2013, 19:27:35 »

1. Защо като атакувам някой който няма нито крепост нито армия побеждаваHuh? и на сичкото отгоре ми падна армията  *crazy* аз няма секи ден на ново да прая армия омръзна ми земете малко ги оправете тия бъгове! сега кой ще ми върне точките  *suicide*
2. за какво ми е тая опция с окото при атака при полужение че винаги праща да шпионира друга провинция а не тази кам която е атаката...
3. колко седмици трябва да посещавам профила си за да зема тая мисия с седемте дни понеже за 3-та седмица всеки ден влизам и за 3-ти път вече ми брои дните...
Активен
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 13, 2013, 19:37:05 »

Това със шпионажа по време на атака е интересно, днес, даже преди минути при мен нямаше такива проблеми, шпионирах си до 5-та секунда без проблем. Но това с падането на армията е интересно, я за всеки случай провери този дали не ти е много под обхвата и това да се получава загубата....
Активен

Live Free - Die Well
ALB3RTsWeeD
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 13, 2013, 19:51:35 »

не бе пич аз не атакувам такива които са ми под обхвата от повече от седмица вече
преди пусках атаки без тарани срещу крепости казаха ми че това е причината но след като разбрах това спрях да предприемам такива действия но до сега като си нападах хора дето нямат крепости и не пусках тарани да не ми бавят войската и винаги си печелиха а от час и половина насам изгубих 3 атаки срещу хора без армия и без крепост и изгубих на едната -75 на другата -179 а на третата направо големите бонуси зех -223
« Последна редакция: Октомври 13, 2013, 19:55:48 от ALB3RTsWeeD » Активен
MG88
Гост
« Отговор #3 -: Октомври 13, 2013, 19:58:00 »

По първата точка, ще е най -добре да приложиш някакви снимки.
По 3-та точка, ще те помолят за ник-нейм, за да могат да ти оправят проблемите.
Доста хора се оплакаха, че мисиите не им се отразяват, като Успешни.

Да, шпионирането има проблем.Забелязах го, още когато независимите провинции, бяха в категории, че снима някъде си.
Мисля, че се работи по въпроса и ще го оправят =някъде май писаха за шпионажите Smiley
Активен
ALB3RTsWeeD
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 13, 2013, 21:58:00 »

нека ви съобщя и поредният бъг:
когато имате васал и решите да го анексирате битката се провежда срещу вас самите и губите точките като нападател и като защитник демек провинцията на васала изгуби при мен 42 точки а аз 7 и ми взе 49
Активен
ALB3RTsWeeD
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 13, 2013, 22:07:20 »

По първата точка, ще е най -добре да приложиш някакви снимки.
По 3-та точка, ще те помолят за ник-нейм, за да могат да ти оправят проблемите.
Доста хора се оплакаха, че мисиите не им се отразяват, като Успешни.

Да, шпионирането има проблем.Забелязах го, още когато независимите провинции, бяха в категории, че снима някъде си.
Мисля, че се работи по въпроса и ще го оправят =някъде май писаха за шпионажите Smiley
http://prntscr.com/1x3yhx
http://prntscr.com/1x3yx7
http://prntscr.com/1x3z3y
ALB3RTsWeeD същият е като тук
Активен
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 14, 2013, 02:52:21 »


Алберт, в случая изобщо не става въпрос за бъг, просто не атакуваш с достатъчно мечове за да ги бутнеш тия крепости. Проверих кое ниво са. Играчът от първия доклад е с 5 ниво крепост - ти отиваш с 500 меча, а освен това проучванията ти са предполагам слабички. На 3-я доклад крепостта е пак 5-ца, а ти отиваш само с 200 меча, а на другия даже с 91 меча на 4-ка. *suicide*
Имай предвид, че само мечовете бутат крепости, останалата войска няма смисъл да я пускаш, освен за да носи ресурс. Преди да пускаш атаки вземи си поиграй малко с калкулатора за да видиш колко мечове ти трябват за да бутнеш празна крепост, сложи малко отгоре за резерва и тогава пускай.
Активен
ALB3RTsWeeD
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 14, 2013, 04:22:11 »

нещо май не си прочела какво съм написал крепостите които нападам са разбити дори на едното място беше опожарена освен разбита провинцията демек шпионажа преди и след битките ми дават разрушена крепост без армия в доклада излиза че има крепост... аз да не съм малоумен че на 5 ниво крепост да пратя 500 или 200 мечоносеца... до сега като съм нападал празни и разрушени крепости и като сам пращал пак по малко войници без тарани винаги си взимам победа
Активен
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 14, 2013, 09:29:47 »

5 ниво крепост има достатъчно жизнени точки дори и да е съборена, особено ако има няколко нива фортификация, а това че провинцията е опожарена е без значение в случая.
Активен
ALB3RTsWeeD
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 14, 2013, 14:07:03 »

ами ще знам вече и ще пращам всичката си армия да ходи
Активен
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 15, 2013, 14:21:55 »

по скоро си поиграй със симулатора на битки и ще влезеш във час. дори има симулация на разрушена крепост...
« Последна редакция: Октомври 15, 2013, 14:24:35 от цецо » Активен

България над всичко
ALB3RTsWeeD
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #11 -: Октомври 15, 2013, 15:51:11 »

аз симулатора си го ползвам и няма файда от него...
Активен
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #12 -: Октомври 15, 2013, 21:55:34 »

симулатора има три прозореца - прегледай и трите не само първия ..
Активен

Ама иначе любезни бе..
ALB3RTsWeeD
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #13 -: Октомври 16, 2013, 14:46:27 »

преглеждам си ги от както го ползвам но пак има разминавания...
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!