Imperia Online България  
Април 18, 2024, 16:24:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: има ли вечни наказания  (Прочетена 935 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nidin
Гост
« -: Май 04, 2008, 22:47:37 »

Уважаеви господа админи Ваше светейшество СТАСИ след като ме наказа и блокира вече 3 месеца ще бъдеш ли така добър да ме изтриеш за да мога да се регистрирам със същото име в играта Smiley :)или имаш лично отношение към героя nidin  Shocked :oщото е лошо ако е второто нали Wink
Активен
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #1 -: Май 05, 2008, 08:31:29 »

 Smiley хи хи нали знаеш че отговор няма получиш Tongue Tongue защо ли питаш се чудя *scratch* позната ситуация Sad
Активен

Age of Extinction
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #2 -: Май 07, 2008, 12:03:25 »

Блокирането си е точно един вид вечно наказание.  Tongue Пък и като гледам си имаш акаунт. Grin
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
nidin
Гост
« Отговор #3 -: Май 08, 2008, 23:03:36 »

имам си Круме защото обичам играта  Tongue сега се мъча да заобикна и Админите ама още не се получава нещо  Grin Grin е жените шефки по-си ги обичкам *kissgirl* *heart* *rose*
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!