Imperia Online България  
Март 28, 2024, 16:28:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: измамници  (Прочетена 11518 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ZEBRATA
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #45 -: Октомври 18, 2013, 02:46:58 »

имам един въпрос с колко копия номад може да победи 2м фаланга
« Последна редакция: Октомври 18, 2013, 02:56:00 от ZEBRATA » Активен
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #46 -: Октомври 18, 2013, 03:02:53 »

за Михайлов  http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=65182.0  нека разгледа  рекордьора  в мегата. Имперец е и е постигнал всичко на МАКС.
 http://clip2net.com/s/5YOZbW  -   ето и броя на населението което е на макс  12 ниво ферми 40 ниво къщи. Ако и това не признаваш  вземи  и го докажи лично, че ще стигнеш 1м население. Но аз не виждам  как ще стане това нещо освен един начин.  Да се пускат  8-9колонии от столицата  и пи4а да достигне макс ниво население  и некой да отиде да му събори всичките и като се върне населението  да се снима че има над 1 м. Ама да не се логва.

http://prntscr.com/1y0d2z - ето  тук си пише колко е капацитета на всяко ниво. Стигаш лимита на капацитета и нема на къде повече. Това означава че лимита на импереца е  663 890 последно ниво къщи.
« Последна редакция: Октомври 18, 2013, 03:26:58 от Vuzmutena » Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
ismail_kj
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #47 -: Октомври 18, 2013, 07:41:45 »

Е аз поне съм печелил - ама ти какво си спечелил - май само калъфки  Grin Grin Grin Grin . И медали в битки съм печелил.И реалми.Твоите успехи къде са.

 И съюзни армии съм командвал - над 20 милиона в 9 замъка.Тъй че не ми обяснявай че не я разбирам играта.Тази игра е като футбола.Броят се головете накрая.Не какво впечатление си направил или какво финно пасче си пуснал.

 Аре успехи срещу врага и си помислете да не би проблема да е у вас че да не можете да го биете този.Няма повече да ви уча.Явно вие сте най големите играчи и все сте прецакани.А други като мене печелят.
нямам намерение да споря  то не е като да се харчат диамантите иска се и малко акъл и четене !
Активен
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #48 -: Октомври 18, 2013, 07:55:25 »

нямам намерение да споря  то не е като да се харчат диамантите иска се и малко акъл и четене !
Исма  ти никога не си движил съюзна армия  Grin Grin Grin 20-тина милиона.  Какво разбираш ти  та се обаждаш. И Никога не си имал медали.    *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Михайлов не се излагай човечееее, пича играе само в мегата и всяка една ера движи такава войска,  а там вече са над 15 ери.. А медали е взимал толкова колкото неможе  да сънуваш.  Е ако не верваш питай   ицо78 . Хем не познаваш хората хем се обаждаш като в небрано лозе.  Дори лична армиа е правил  мнооого повече от теб и като имперец и като номад. Бих ти препоръчал да питаш Маги тя го познава най-добре  , но понеже на нея надали ще поверваш та питай  Марина.  На нея поне съм сигурен че ще поверваш
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #49 -: Октомври 18, 2013, 13:12:36 »

 Я си помисли в последната ера в 56 свят кой беше на пост командир - Говориме за хулиганите.Имахме над 20 милиона армия.А ти дойде за малко и веднага излезна от съюза.Даже и не погледна поста ми.Ама иначе си голям критикар.А в уолт дисни ме взеха защото ме уважаваха.Подариха ми един бронз.Просто така.А ти изгони една ера Igs2 малко преди края на ерата.Защо - никой не знае.Е затова не те уважават хората.

 И относно твоите съюзи Huh?? Кои съюзи са точно твоите.Бг патриот ли??? Или като напуснахте свети емилиос и после се върнахте.Да не би хулиганите да е твоя съюз.Нещо си в голяма грешка.

  И в момента пак съм командир в хулиганите.Но това е нещо което не зависи вече от тебе.
Михайлов никога не съм гонил игс2 защото съм играл с него много пъти и го знам. БЕше го махнал 1-а ми офицер. МИ бг патриот си е мой съюз, ветераните също, емилиос гамата го е направил за мен. МИхайлов ти не си играч не си ли го разбрал. Не си наясно с играта спри да дрънкаш глупости. Аз дойдох да внеса златото защото не играя вече в елитния. Пак не си разбрал. Всички реалми със съюзите които сме зели е благодарение на моята стратегия. Кой е зимал замъците? Коя е казвал какво да се прави. Сега разчитате единствено на диаманти, жалки сте. Помисли по въпроса и виж реално на нещата. В елитниа блиц вече няма класни играчи. Но фермер като теб незнае кой е играч и кой не е. Кой познава теб, а смешко?  Никой......

А това че си командир за теб е просто пост за битките да гледаш иначе ще оревеш целия съюз. Убеден съм на 1000000%  че не си вършиш задълженията които са нужни да се правят от командирите
« Последна редакция: Октомври 18, 2013, 13:17:43 от Vuzmutena » Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
Duff
Капитан
****

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 426


DementorDuff


Профил
« Отговор #50 -: Октомври 18, 2013, 18:38:15 »

Хайде сега - разводнихте темата и почнахте да се хвалите кой по- по- най- . Аз лично НИКОГА няма да дам пари за диаманти. НИКОГА !!!!  Чухте ли админите?! Ей за такова измамници като zalto !!!! За какво да си давам парите?!! wassup wassup
Активен

Да скроиш на някого номер е също така уморително, както и да му направиш добро, но в първия случай моралното удовлетворение е много по-голямо.
dandoni
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #51 -: Октомври 18, 2013, 22:21:43 »

KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +9/-16
  • [-]
Неактивен Неактивен

Публикации: 157


Профил  Ел. поща  Лично съобщение (Неактивен)
   
Re:измамници
« Отговор #56 -: Днес в 12:29:29 »
Отговори с цитатЦитат
Цитат на: Vuzmutena в Днес в 02:43:35
Прав си .  Никога не съм твърдял че мога да играя.  Сега се уча Smiley  Но много ме кефи Михайлов. Винаги ме е разсмивал с неговите знаниа относно ИО. Обаче защо не слага в другата си тема освен медицина 50 ниво което явно става за 2 дена  и е много евтина ( сигурно е имал по подразбиране  и последно ниво архиктетура и академиа ) ,ферми и чудеса , къщи  и ерата да трае поне 1 година ама да сложи + 50-100к диаманти  дори и повече и този имперец да нема конкуренция да не го бие никой.   *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Командвал и съюзни армии браво  :Д:Д:Д   това вече е нещо ново, но срещу кого? Други съюзи неса качвали армия нито са имали замак освен Ъолт дисни които им го дадоха така без битка понеже някои отидоха при тях  Smiley Абе като цяло  Михайлов защо си преписва заслуги на другите . Неща които другите са правили но не и той.  Аз на негово място бих си мълчал за такива постижения. Форума се чете и от хора които го познават  и знаят какъв е

  Я си помисли в последната ера в 56 свят кой беше на пост командир - Говориме за хулиганите.Имахме над 20 милиона армия.А ти дойде за малко и веднага излезна от съюза.Даже и не погледна поста ми.Ама иначе си голям критикар.А в уолт дисни ме взеха защото ме уважаваха.Подариха ми един бронз.Просто така.А ти изгони една ера Igs2 малко преди края на ерата.Защо - никой не знае.Е затова не те уважават хората.

 И относно твоите съюзи Huh?? Кои съюзи са точно твоите.Бг патриот ли??? Или като напуснахте свети емилиос и после се върнахте.Да не би хулиганите да е твоя съюз.Нещо си в голяма грешка.

  И в момента пак съм командир в хулиганите.Но това е нещо което не зависи вече от тебе.
« Последна редакция: Днес в 12:32:59 от KingMihaylov »   
Активен
dandoni
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #52 -: Октомври 18, 2013, 22:23:19 »

abe mixailov ti sam do toaltnata ne xodi6 koi ti dade da vodi6 sauzna Huh?Huh???// kopa4 4e ne se se6tam  *freak*
Активен
dandoni
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #53 -: Октомври 18, 2013, 22:24:44 »

ili ne e istina 4e 6 4asa predi kray na realma ti si zarejda6e fermi 12 aaaaaaaaaaaaaa?Huh?Huh?Huh???
velikiyt igra4 da ne ti 4uvam bratvejite 4e nyma koi da ti povyrva fermer4e
Активен
dandoni
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #54 -: Октомври 18, 2013, 22:31:14 »

ina4e si ocelil v koy tema da pi6e6 v IZMAMNICI kakavto si samiyt ti  Tongue Grin *hahaha*
Активен
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #55 -: Октомври 18, 2013, 23:41:26 »

какво правите никакви реакции пак...защо се правите на луди и толерирате тия шибани турци снасят ли ви не мога да разбера
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #56 -: Октомври 19, 2013, 00:02:17 »

Това беше от мене - повече няма да пиша.Премахнах си всички мнения.Е затова турците ще ви бият.Защото не сте единни и скачате на играч който е бил от вашия съюз.Няма какво да говориме повече.Ако за вас играч с много спечелени реалми в два различни свята не може да играе,какво да кажем за другите.Дерзайте и пълнете темите с глупости.

 А ти Dandoni те видяхме какъв играч си.Имаше война и ти се напи и си остави армията пред крепостта.

 Относно диамантите - харча по 10 на ден.Което прави 50 стинки.A ти Dandoni - би ли споделил колко харчеше като играеше в 56 свят.Че не си спомян но май бая бяха на ден.А после се пишеш големия играч.Че играел без диаманти.

 Айде успех в караниците с български играчи.

  Относно прословутите ферми 12 в края на ерата - това ми беше първа ера и просто експериментирах.Да видя какво ще се получи.Дали ще се увелици населението в провинциите.
« Последна редакция: Октомври 19, 2013, 00:16:42 от KingMihaylov » Активен

Редовен играч - 6 пъти
dandoni
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #57 -: Октомври 19, 2013, 22:52:08 »

http://prntscr.com/1ydyes  tuka pak li eksperimenti pravi6 ?
a kopa4
Активен
dandoni
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #58 -: Октомври 19, 2013, 22:53:09 »

000000000000000000000 voenni na blizo 770k neto Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh??? Shocked
Активен
levski1999
Лейтенант
***

Karma: +13/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 183



Профил
« Отговор #59 -: Октомври 19, 2013, 23:31:48 »



 Относно диамантите - харча по 10 на ден.Което прави 50 стинки.A ти Dandoni - би ли споделил колко харчеше като играеше в 56 свят.Че не си спомян но май бая бяха на ден.А после се пишеш големия играч.Че играел без диаманти.
Искам да попитам един малоумен за вас може би въпрос.Защо сандък от 60 диаманта дава 10 процента от максималната печалба.Така ли искате да си връзвате заплатите.Е няма да стане.Повече сандък такъв няма да отворя.

 Максимално - 42к стрелци.Отварям аз - 4к.

 И друго съм забелязал.Откогато ви критикувам във форума,рязко спаднаха подаръците от храма.На профили с по 10 пъти по малко нетни им се падат много по големи подаръци и то постоянно.

  http://prntscr.com/1x55g6

  Еми поне кажете като се гъбаркате с тия сандъци,да не ги отваряме.

  Може ли така да се подигравате с хората питам Huh?? Тия 4к тежки стрелци са ми точно 4 диаманта.Нямам думи просто.
Приятел сам си противорециш ! *hihi*
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!