Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:14:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: измамници  (Прочетена 11516 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #15 -: Октомври 15, 2013, 14:09:50 »

Не е виц то и 1 милион надали ще можеш да ги издържаш ...как с хакове така ги издържа.....НО ГЛАС В ПУСТИНЯ НЯМА ЛИ ДА ВЗЕМЕТЕ НЕОБХОДИМИТЕ МЕРКИ АДМИНИСТРАТОРИТЕ ИЛИ МАЙ ВИ Е ПРЕЗ ОНАЯ РАБОТА.....как е баклавичката става са хапване май ..особено тази със сметаната да ви е сладко

Моля, не пишете с капс лок. Така, искате да го проверим. Добре, ще го проверим. Това, което сте изписали дотук, не доказва нищо. Когато обвинявате някого, добре е да имате доказателства. Моля, напишете името и на Вашия акаунт.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #16 -: Октомври 15, 2013, 15:01:41 »

2 милиона катафракти не се издържат толкова трудно!Крепости 9-ки навсякъде с кули + военна архитектура над 20!Постоянно лихвене!Да кажем 9 колонии с крепости 9-ки с кули!Здрава икономика = яка армия  Wink!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #17 -: Октомври 15, 2013, 19:47:35 »

издръжката на 800 000 катафракта в момента е 4 мил, и 300 хил..на час точно с толкова съм сега но целия съюз ги храни няма как да ги оставя по крепости няма да ги намеря после
Активен
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #18 -: Октомври 15, 2013, 19:50:02 »

а за това дали знаем как да играем то си е наша работа ...пълни аматъори сме ....хаххахаха
Активен
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #19 -: Октомври 16, 2013, 05:53:46 »

Еми аматъор си  *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Моите колеги от 56 свят имат по два милиона по три милиона коне  Tongue Tongue Tongue.Те измамници ли са.

 Нали ти обясних - 1,4 милиона коне се побират по крепостите без проблеми.АКо имаш и 6-7 колонии с 9-ка крепост стават 1,8 милиона.Остават 200 000 коня.Ако имаш цв19 и бюрокрация на ниво над 95 процента къв е проблема.

 А относно аматъора - имам 4 спечелени реалма - колко са твоите.

  http://prntscr.com/1xkbng
Grin:D:D:D    Караш ме да се смея  Smiley Михайлов тази игра не е за теб.
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #20 -: Октомври 16, 2013, 13:07:06 »

Много голям играч си няма що ако нямаш диаманти си кръгла нула...ние играем без диаманти и пак такива като теб диамантени. босове реват от нас
Активен
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #21 -: Октомври 16, 2013, 13:42:55 »

 А за такива като тебе ли е Huh?? Три ери седя под лоното на една жена и живуркаше на топло там.В момента в който ти го няма спонсора и умря.Спряха ти диамантите и се видя какъв си.С 500к нетни смяташ че ще вземеш реалм ли Huh??Нещо не си познал.
Теб те удря тока. Аз с диаманти неиграя  освен с премиум и реалма го зех аз и то 4 пъти и то с моя съюз  където си бил член и ти.  Така че не ми говори че си зимал реалма  щото  освен да дразнеше положението друго неправеше, благодари се  на марина и ели че те защитаваха  иначе  да си виждал медал само на снимка при други играчи . И реалм сам зимал  и преди да играя в елитния блиц  , доста преди диамантите да имаха некаква роля в играта. И несъм умрял ами си играя единствено в мегата  за удоволствие. Постигнал съм всичко в ИО което може да се постигне. Сега само се забавлявам и трепя фермерчета като теб които вдигат ферми и крепости 10 мин преди края на ерата  с идеята че ако некой развали влианието да си подготвен. Щото толкова ти е акъла...  айде неискам да се впускам  в факти за теб че ще ти се смее народа.  
« Последна редакция: Октомври 16, 2013, 13:48:04 от Vuzmutena » Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #22 -: Октомври 16, 2013, 14:29:35 »

Теб те удря тока. Аз с диаманти неиграя  освен с премиум и реалма го зех аз и то 4 пъти и то с моя съюз  където си бил член и ти.  Така че не ми говори че си зимал реалма  щото  освен да дразнеше положението друго неправеше, благодари се  на марина и ели че те защитаваха  иначе  да си виждал медал само на снимка при други играчи . И реалм сам зимал  и преди да играя в елитния блиц  , доста преди диамантите да имаха некаква роля в играта. И несъм умрял ами си играя единствено в мегата  за удоволствие. Постигнал съм всичко в ИО което може да се постигне. Сега само се забавлявам и трепя фермерчета като теб които вдигат ферми и крепости 10 мин преди края на ерата  с идеята че ако некой развали влианието да си подготвен. Щото толкова ти е акъла...  айде неискам да се впускам  в факти за теб че ще ти се смее народа.  
емчо,маико,ма ти и съюз ли си имаш бре.остава да кажеш че и с измами не играеш и ше се пукна от смях.ама гледаи да не почнеш да ме опровергаваш,да не почна да вадя и факти
Активен
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #23 -: Октомври 16, 2013, 14:36:20 »

емчо,маико,ма ти и съюз ли си имаш бре.остава да кажеш че и с измами не играеш и ше се пукна от смях.ама гледаи да не почнеш да ме опровергаваш,да не почна да вадя и факти
е признавам си играх с измами  (мултиакаунт). Дадох ти 2 акаунта мои  и благодарение на теб ги блокираха  в бг8 ако си спомняш и то защото си калпав играч и неможа да ги изпозлваш правилнои те хванаха . После  един те прецака от твоя съюз  понеже ми е бил и на мен приятел и казах че съм аз те така за кеф , макар че после се доказа че несъм аз (питай админите )..  и т.н.  ми  в тази игра нема честен играч  да ти кажа. Това е факт... 
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #24 -: Октомври 16, 2013, 14:49:54 »

е признавам си играх с измами  (мултиакаунт). Дадох ти 2 акаунта мои  и благодарение на теб ги блокираха  в бг8 ако си спомняш и то защото си калпав играч и неможа да ги изпозлваш правилнои те хванаха . После  един те прецака от твоя съюз  понеже ми е бил и на мен приятел и казах че съм аз те така за кеф , макар че после се доказа че несъм аз (питай админите )..  и т.н.  ми  в тази игра нема честен играч  да ти кажа. Това е факт... 
така е маико,калпав съм,не давам по 40 евра за програми,които дочувам и кои ги предлага.за акаунти ,ти специално да си ми давал,нямам спомен.но ще предположа ,че си.тои и ардженти маи е твои,а сигурно и акаунта на крум е твои,че си толкова дълбоко в измамите,че няма да се учудя
Активен
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #25 -: Октомври 16, 2013, 15:05:12 »

така е маико,калпав съм,не давам по 40 евра за програми,които дочувам и кои ги предлага.за акаунти ,ти специално да си ми давал,нямам спомен.но ще предположа ,че си.тои и ардженти маи е твои,а сигурно и акаунта на крум е твои,че си толкова дълбоко в измамите,че няма да се учудя
:Д:Д:  аз пари за диаманти недавам камо ли запрограми  а аз ги предлагам  тук във форума  явно с надежда админите  да земат мерки да ги ограничат. Това е нещо като "изнудване"  или оправят хаковете или ги разпространявам. Правя го за доброто на всички- пак не си разбрал. Нямаш спомен за акаунти които сам ти давал?? Ми пиши на ЛС да ти припомниа де  да не спамим темата или тя си е точно за измамници и да кажа кои са пак дано ти се върне паммета.  НАли си спомняш колко пъти са блокирали твои профили в бг8 за обида над екипа на ИО    я си спомни с кой акаунт играеше и кой ти го даде??  Млад си бе човече за да имаш склероза...
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #26 -: Октомври 16, 2013, 15:20:03 »

Моля, спрете най-после. *stop*
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #27 -: Октомври 16, 2013, 17:42:35 »

Как ще спрат .вземете се в ръце и проверете zolto най накрая че то какво излиза работа за две стотинки не вършите
Активен
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #28 -: Октомври 16, 2013, 17:46:04 »

Zalto от съюз cangolar няма ли да го проверите най накрая
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #29 -: Октомври 17, 2013, 09:20:33 »

Чакам да ми напишете името на Вашия акаунт.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!