Imperia Online България  
Април 29, 2024, 20:34:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Още един бъг!!  (Прочетена 2760 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
khan_I
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« -: Октомври 11, 2013, 02:28:08 »

По долу писах за нападенията, ок направили сте ги когато съюза е  във война на 6 минути, но  не се ли сетихте да направите по бързо и предвижването по провинциите?  Някак си нее логично докато те атакуват  армиятат ти да се движи от съседната провинция на разстояние 2 за 10 минути , а пича на разстояние 100 за 6 минути?!? Или пък тея се телепортират  Shocked  Незнам как сте пуснали бета серия , като гледам още в алфата е изобилствало от бъгове, играта трябва да е най близо до действителността и да доставя удоволствие , а във форума на ден по 10 мнения за бъгове, несъответствия и неясноти . Май трябва да поразчистите малко персонала *KING* 
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2013, 08:20:08 »

 Shocked Това е супер кофти ситуация. Според мен във война армията трябва да може да се мести поне минута под времето за най късата възможна атака.
Незнам как трябва да е но така е неприемливо.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
dimionline
Сержант
**

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2013, 08:56:06 »

или поне местенето да е равно на времето на атаката. така е най-реално Smiley
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 11, 2013, 10:56:31 »

По долу писах за нападенията, ок направили сте ги когато съюза е  във война на 6 минути, но  не се ли сетихте да направите по бързо и предвижването по провинциите?  Някак си нее логично докато те атакуват  армиятат ти да се движи от съседната провинция на разстояние 2 за 10 минути , а пича на разстояние 100 за 6 минути?!? Или пък тея се телепортират  Shocked  Незнам как сте пуснали бета серия , като гледам още в алфата е изобилствало от бъгове, играта трябва да е най близо до действителността и да доставя удоволствие , а във форума на ден по 10 мнения за бъгове, несъответствия и неясноти . Май трябва да поразчистите малко персонала *KING* 

Да, това наистина е доста неприятен момент. Работим по промяната на времената. Благодаря Ви за сигнала.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #4 -: Октомври 11, 2013, 10:58:40 »

Да, това наистина е доста неприятен момент. Работим по промяната на времената. Благодаря Ви за сигнала.

Когато го промените, бихте ли ни описали в какво се състой промяната за да сме в час.
Благодаря!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
khan_I
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 11, 2013, 18:01:24 »

или поне местенето да е равно на времето на атаката. така е най-реално Smiley
Ами и да и не, не е реално защото не е едно и също да идваш от 2 километра или 20 .  Това с намаляване на времето за атака като цяло е добра идея но мисля че трябва да има и възможност за войска дет е на мисия или в съседната провиниця е мобилизирана да се върне и да изненада нападателя. Отделно забелязах че опожаряването става и с 200 копиеносци  и все си мисля как е възможно 200 въоръжени копиеносци да подпалят 160 000 население провинция  *gamer* . Ако може да се направи броя за опожаряване армия да зависи и от населението. Аз за сега спирам с писане и игра и мисля да изчакам 1-2 сезона предполагам ще се пооправят бъговете иначе идеята за великите хора е добра Smiley
Активен
dupnica
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 11, 2013, 21:27:22 »

аз пък друго не разбрах днес.когато ме атакуваха и се опитах да преместя армия,се оказа,че армията ми пътува различно от всяка провинция.е може ли някой да ми обясни как точно да засичам времето на всяка армия така че да пристигне 3 секунди преди ударът.в старата версия се знаеше че за 10 мин .си събрал армията а тук става невъзможно а и май се има и предвид каква единица е и тя се движи с нейната скорост така че .................аз поне не успях да се справя
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #7 -: Октомври 11, 2013, 22:28:03 »

Тоест, по време на война атакуваният е прецакан отвсякъде. Демек, отнема се благината от засичането на упонента. А това е една от най-големите благини в тази игра! По точно казано - свежда се до минимум.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
dupnica
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 11, 2013, 23:34:02 »

ne do minimum ,napravo si e nevazmozno.edinstveniqt variqnt e da razhozdash armiqta nagore nadolu za 2 min i  da chakash nqkoi da te napadne,za da go zasechesh Grin
Активен
dimionline
Сержант
**

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #9 -: Октомври 13, 2013, 08:14:00 »

за различните времена на пътуване между провките съм съгласен,защото скоро ще анексираме далечни васали и е нормално да се различават. Но и аз искам да се намали това време,свързано със засичането на атакуващи. Наистина е най-сладко  Smiley
Активен
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 13, 2013, 15:06:32 »

за различните времена на пътуване между провките съм съгласен,защото скоро ще анексираме далечни васали и е нормално да се различават. Но и аз искам да се намали това време,свързано със засичането на атакуващи. Наистина е най-сладко  Smiley
ти пък откъде знаеш какво е.да не си засичал ?ще ме изумиш ако  е така Shocked
Активен
MG88
Гост
« Отговор #11 -: Октомври 13, 2013, 19:54:13 »

Много е сложно за засичане, предвид тези времена. Не знам дали има човек, който би изградил схема как се случва Smiley
Активен
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #12 -: Октомври 13, 2013, 20:03:39 »

Става, но трябва доста сериозна игра с Excel например, както и доста точни данни от Имперските мили, на колко време отговарят. Мисля няма да е проблем да се направи една такава таблица за засичания...Още незнам обаче как ще стане номера със засичане на армия по-картография, това също е доста сладко да си на 1-2 секунди след прибираша се армия...както и засичане по профил, но за съжаление тук задължителен блок няма
Активен

Live Free - Die Well
MG88
Гост
« Отговор #13 -: Октомври 13, 2013, 20:13:57 »

Правя си някакви опити аз, но не знам до къде ще го докарам със засечките.

На 100км, получавам 2-3 секунди разлика. Обичам перфектните неща, та ще си поиграя още...
Активен
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #14 -: Октомври 13, 2013, 20:17:20 »

Поздравления, толкова малко отклонение е доста добре. Аз лично не ми се отдава чак толкова внимание, а и точно сега нямам особено голямо време за да се съсредоточа чак толкова....
Активен

Live Free - Die Well
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!