Imperia Online България  
Април 26, 2024, 00:39:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До Ваня .....  (Прочетена 3842 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anichkin
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« -: Октомври 10, 2013, 12:22:48 »

Така ... до така наречения съпорт съм изпратил над 50 писма ... ! А ако не си разбрала цялата драма идва от това че за 2 дни убихте 3 ма играчи от съюза ... къде поради болкиране къде поради грешки в играта .... визирам дандони, мен и ремобй, като последния спря изобщо да играе (от което вие загубихте и то не малко пари) ако прочетете това което сме писали може и да ни разбереш, а не да ни изкарваш недоклатени идиоти .... Благодаря за бързия отговор предварително
Активен
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 10, 2013, 19:33:08 »

Алооооо .. да ви приличам на СВИНЯТА Делян Пеевски. Вземете се в ръце ........правото да заключвате теми е изродено (ако знаете значението на думата "неграмотници"). Следващата заключена без причина тема от вас (защото заключвате темите понеже не ви чеша егото) ще бъде последна за вас. Не ме интереува какви сте. СИгнал за вас е пуснат КЗК.
Активен
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 10, 2013, 19:35:46 »

И тоя път попаднахте на лайно. Това лайно докато не се развони като хората няма да миряса. И ви обещавам, без значение кой ви е началника, че както засипах вас със сигнали така ще нарправя и в КЗП ....... ще ви стъжня. Птросто не знаето този път с какво се захванахте.
« Последна редакция: Октомври 10, 2013, 19:37:59 от fanta1 » Активен
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 10, 2013, 20:35:43 »

Тоя форум станал доста интересен,има теми само за проблеми в новите версии,тук там някои тема от някои засегнат от анархията на управниците,вси4ко е типи4но за Бг.Вразкарите стават все пове4е и все пове4е,пора4ките стават и те все пове4е и пове4е,банват се вси4ки неудобни вав форума които си отворят устата и каjат някои истина,абе нема такава дарjава.Ама то "рибата се вмирисва от кам главата"...доктор4ето ко да му се сардим и тои трябва да банне някои 4е да си оправдае дямантите,админите и те имат 6ефове -не моjе да им отказват,варзана е работата  Grin Grin Grin
Активен
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 10, 2013, 20:56:46 »

Емиграйте в Замбия бе ... салами ... толкова ви акъла ..... писна ми ..... с културния тон и интелигентното отношение се разбра, че не става. Явно само бой ви оправя вас.
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 10, 2013, 21:28:47 »

Момчета  Smiley , приятели ......не знам как точно да ви наричам , но няма значение ! Чета ВИ от няколко дни , не познавам никого от Вас , но си мисля някои неща и АЗ като ми дойдат : определено ги кавам !
Аз самия сигурно не съм по добър от вас  Smiley , дори си мисля , че съм по лош но ...
Хаус .....който е да е ТОЙ  работи на "доброволни" начала . Този човек , се старае да няма преизпъления във форума , защото много от нас преминават бариерата по един или друг повод  Smiley Ваня , както и да я наричаме , тая жена , или момиче се грижи по някакъв начин да махне техническите проблеми . Тия ХОРА просто си гледат работата ......Това е тяхната работа , нашата е да играем или да НЕ играем   Smiley Основен проблем за ВАС са парите , които вкарвате в тази игра ! Ами не се харчете .....не набутвайте пари ТУК !!!! По  >Grin дяволите .....на колко години сте ? Защо го правите , аз лично немога да го разбера  Smiley Зависимост ? Тази игра, ако не можете да я овладеете ВИ прави зависими ....разболявате се ....преминавате всички граници ......попадате в друго русло на живота ви! Не е нужно ТУК да псувате ! Има инстанции ....една втора и трета !!! Пробвате един , два , три пъти ииииииииии ако не стане -СМЕНЯВАТЕ ИГРАТА

Е аз опитах  Smiley останалото си е ВАША работа ...
Бон Шанс
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 10, 2013, 21:43:11 »

ЗАТОВА БЪЛГАРИЯ Е НА ТОВА ДЕРЕДЖЕ ..... ЗАЩОТО ПРОБВАТЕ 1,2,3 ПЪТИ И СЕ НАДУПВАТЕ ........................ ИЗВИНЯВАЙ АКО ТЕ УБИЖДАМ
Grin Не се обиждам , брат !
Но не мисля , че Хаус и Ваня са ТИ проблемите...........
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 10, 2013, 21:49:29 »

От тези , с които започнахме преди 8 почти години остахме 2 -ма  Grin .......Играем без да вкарваме 1 стотинка в играта ...........Сърварите се скапват , самата игра се скапва , но си играем ! И аз поне рева яко за всеки един проблем,,,,,,, и така ! Тази игра не е ЖИВОТА ви !!!!
п.с НЕ ВЗИМАМ СТРАНА !!!  И винаги съм казвал това , което мисля ! И вместо да се караш с половинката си заради среднощното ти срещане на армии ИМ обърни внимание на НЕЯ .......ИЛИ НА ДРУГА !!! Аз утре съм на работа  Grin а и требва да пребия некой ......така че -чао !
« Последна редакция: Октомври 10, 2013, 21:59:33 от valhala » Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 10, 2013, 21:51:01 »

Защо заставаш на стараната на човек, който ми казва, че не му се плаща за това, което върши (своеволия според мен), а се представя тук за лице на ИО. Наистина не ми е той проблема, проблема ми е въпиющата му неграмотност, както и нагло отношение и незачитане на чуждото мнение. Не знам но мисля, че мненията ми бяха достатъчно културни и особено това на ВИЕ, който използвах а срещу мен бе използван тон ТИ е особено показване на лош вкус. "Сменяваме" не знам къде се използва, но ако трябва да СМЕНЯМ играта, няма да е защото съм хвърлил безсънни нощи. Няма и да е за безкрайните ми караници с половинката да не ме пребият на поле или във война. Ще бъде за това, че трябва да сме лоялни към нещо, което ни харесва. За момента виждам точно обратното. Ако искат да ни накарат да си заминем, така да бъде!!!
Активен
icobs
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 10, 2013, 22:36:36 »

Ама в БГ е така ..... ДОНОСНИЦИТЕ винаги са недоебани ...... визирам малкото лайно което току що влезе в форума  и което искаше ЕГН да ме провери и да съжалявам ...... аиде бе лайно накарай ме да съжалявам изпратих то ЕГН за проверка ама да не намеря аз твоето че ще разбереш думата съжалявам в цветни штрихи

мисля, че е време някой да се свърже с родителите ти и да им разясни за какво разглезения им нехранимайко харчи трудно изкараните им пари. Хайде да спреш да си търсиш проблемите, защото накрая може и да си ги намериш. Ти ще да излезеш някоя скрита звезда тука. Малък човек си да знаеш и с такова мислене малък ще си останеш независимо колко са ти големи мечтите!!!!
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 10, 2013, 22:42:49 »

Гледам в темата са наминали стари играчи /откакто нервните й автори не са и чували за тази игра/ Че има проблеми има и не е за сефте играчи да имат претенции и с право, и не до там... Ама като гледам заплашителния тон и самочувствието на тези потребители на тази версия... явно са  приближени на управляващите  Grin То самочувствие, то заплахи, то обиди... стил  *pardon*

P.S.: В самата игра пуберите са със слабо присъствие, щото не е за техния акъл... Още по-малко пък модератори или админи 
« Последна редакция: Октомври 10, 2013, 22:45:39 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
icobs
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« Отговор #11 -: Октомври 10, 2013, 22:45:38 »

Гледам в темата са наминали стари играчи /откакто нервните й автори не са и чували за тази игра/ Че има проблеми има и не е за сефте играчи да имат претенции и с право, и не до там... Ама като гледам заплашителния тон и самочувствието на тези потребители на тази версия... явно са  приближени на управляващите  Grin То самочувствие, то заплахи, то обиди... стил  *pardon* 

ти нищо не си видял, тоя Аничкин  разправя, че бил ходил в офиса на ИО и щял да бие админи и всички и като отишал толкова се били напикали и им трепрели ръчичките, че му върнали диамантите и там кво било още спамише един път трибуната смешника. Не обръщай внимание утре ще я заключат и тази тема. Smiley
Активен
icobs
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« Отговор #12 -: Октомври 10, 2013, 22:47:31 »

TO4NO TEB VIZIRAM NESEBYRSKO PEDAL4E

по скоро Свети Влас но си доста близко браво Smiley
Активен
icobs
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« Отговор #13 -: Октомври 10, 2013, 22:50:01 »

VYV FORUM4ETO SI GYZAR DA TE VIDIM NA JIVO PEDAL4E
не бе мъжленце дай си фейсбука всички да видят що за рамбо си
Активен
icobs
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« Отговор #14 -: Октомври 10, 2013, 22:51:50 »

ее онзи път приятелства в фейсбука си пращахте сега стана дърт за тези работи. Ами регистрирай се и прати снимки живак Smiley абе 78ми набор си ми кво се изкарваш на някой дъртак бе млад си, виж на акъл си малолетен
« Последна редакция: Октомври 10, 2013, 22:54:24 от icobs » Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!