Imperia Online България  
Април 29, 2024, 20:30:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Велики хора  (Прочетена 9366 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« -: Октомври 09, 2013, 21:28:26 »

Защо някои хора имат 1-на нова личност в Имперски двор ( визирам мен )  а други на 1/3 от моите точки имат 4-ма нови в Имперски двор + 3-ма чакащи аристрократи?
В момента имам 3 провинции без губернатор докато други играчи имат 4-ри провинции с 8 чакащи аристрократа?

Свят: 161
Акаунт: didqwert
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
dimionline
Сержант
**

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 09, 2013, 21:31:44 »

Надграждай Двореца. Wink
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 09, 2013, 21:38:52 »

Обикновените граждани в империя имат шанс да станат част от аристокрацията. Има периодични автоматични предложения за добавяне на нови аристократи. След всяка спечелена битка срещу активен играч в обхват на нетните точки х2, шансът да се генерира Велик човек - мъж или жена е 20%. След всяка спечелена битка срещу активен играч извън обхват на нетните точки х2, шансът да се генерира велик човек - мъж или жена е 3%. След всяка спечелена битка срещу неутрална провинция, шансът да се генерира Велик човек - мъж или жена е 3%. На всеки 12 часа има 12% шанс да се генерира от системата мъж или жена аристократ.

Аз също нямам нови личности в двореца и съответно провинциите ми нямат губернатори - явно не попадаме в печелившите проценти.
Активен
dimionline
Сержант
**

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 09, 2013, 21:47:23 »

http://prntscr.com/1wa53h
няма да споря с колежката за атаките,но ако нямаш добре развит дворец,няма да видиш нито аристократи,нито поколение от тях Wink
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #4 -: Октомври 09, 2013, 23:59:11 »

Това не е точно така. Когато се биеш ти дава аристократи изписвайки - Войник Ирина Милецка се представи блестящо на бойното поле и получи титла на аристократ. Можете да го/я добавите към имперския си двор от Тук. Примерно!
Стои си в графата - чакащи, и ако не вдигнеш нов левъл на двореца се получава това:
Аристократа еди кой си не желае вече да е част от двора ви, или просто изчезва след определен период от време.

След битки имам наплив от аристократи но нямам нива на дворец.
« Последна редакция: Октомври 10, 2013, 00:05:01 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
lukrecia76
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 10, 2013, 08:28:10 »

има играчи без нито една военна точка с много аристократи,а аз съм с 6 то ниво дворец,над 3000 военни точки и от началото на ерата нямам нито едно попълнение,има нещо сбъркано тук.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #6 -: Октомври 10, 2013, 08:44:34 »

има играчи без нито една военна точка с много аристократи,а аз съм с 6 то ниво дворец,над 3000 военни точки и от началото на ерата нямам нито едно попълнение,има нещо сбъркано тук.

Дори и по мирен път би трябвало да ти даде аристократи! Еди коя си или еди кой си се представи отлично във визшето общество и получи титлата аристократ.
Значи наистина има нещо нередно щом не ти начислява благородници.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
lukrecia76
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 10, 2013, 08:55:25 »

няма,каквото ми даде в началото това е,на императора се родиха две деца и дотук
Активен
dimionline
Сержант
**

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #8 -: Октомври 10, 2013, 08:57:57 »

значи наистина трябва админите да го погледнат. явно грешката не е в нашият телевизор. Smiley
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 06, 2013, 12:18:32 »

 След всяка спечелена битка срещу активен играч в обхват на нетните точки х2, шансът да се генерира Велик човек - мъж или жена е 20%. След всяка спечелена битка срещу активен играч извън обхват на нетните точки х2, шансът да се генерира велик човек - мъж или жена е 3%. След всяка спечелена битка срещу неутрална провинция, шансът да се генерира Велик човек - мъж или жена е 3%. На всеки 12 часа има 12% шанс да се генерира от системата мъж или жена аристократ.
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
thetarget
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 06, 2013, 12:31:22 »

явно не работи това за на всеки 12 часа да има 12% шанс ...от 1 месец не съм получавал нов по мирен път.
Активен
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 06, 2013, 12:49:04 »

дадоха ми и на мен такъв отговор - не беше идвал нов човек от 8-ми миналият месец , преди 2 дни дойде  1 .
да съм правел повече битки с активни играчи  ми казаха , при положение , че бяхме във война  *hihi*
Със сигурност има нещо не редно .
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
MG88
Гост
« Отговор #12 -: Ноември 06, 2013, 13:10:10 »

Пращам ви мойте, че само бягат -няма къде да ги вкарам Smiley
Всеки ден поне 1 идва. Да, аз се бия и това подпомага  Wink
Активен
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 06, 2013, 13:22:14 »

Ако не е проблем дай ник в играта , да направя сравнение , може при едни да няма проблем- при други да има .
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #14 -: Ноември 07, 2013, 12:39:54 »

Да бихте могли да направите сравнения за да е по нагледно. Благодаря за съдействието.
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!