Imperia Online България  
Април 19, 2024, 20:17:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: не видях да отговорите почти на нито един въпрос !!!!  (Прочетена 5013 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
drm
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #15 -: Октомври 09, 2013, 19:57:41 »

ма то е късно бре човек,смисъла вече се губи
Активен
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #16 -: Октомври 09, 2013, 20:00:20 »

Не е проблема в грешката. Тя е очевадна и се вижда, че единственото, което трябва да се направи и е правилно е това да се отблокира акаунта на неправомерно блокирания колега от съюза. Но това е на-малкия проблем. Тук вече се вижда, че влизаме в полемиката на това, че отношението на хората, на които трябва да се разчита за помощ относно играта е достатъчно некомпетентно за да ми се отговяря с "момко" и да се заключват темите за да нямаме възможност за реплика. Освен това се отчита и една тенденция - "Затваряй си устата тъпак защото аз съм по-по-най и ще отнесеш банове". Все още не виждам защо колегата pr0m1nd1 има бан във форума след като няма нарушено нито едно правило освен това за "чесането на егото на определени модератори".
Активен
drm
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #17 -: Октомври 09, 2013, 20:02:21 »

Тука става въпрос вече за реабилитация,всички турци и бразилци ги използват тези скриптове, и не само тези, ами и за реса, и за пунктовете, и за сигнализацията.Ми да ги баннат и тях.Как ще ми обяснят развитието на zalto , след като 3 дена по ред той си надскача 4 пъти нетото-невероятно но факт
Активен
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #18 -: Октомври 09, 2013, 20:33:16 »

Не знам защо за божество е но няма право да ми заключва темите без да има причина за това. Господин Хаус83, като ваш работодател (издържащ ви с покупката си на диаманти както и колегите от съюза) искам да знам защо са ми заключени темите след като не е нарушено нито едно правило, както и за бана на колегата pr0m1nd.
Благодаря.

П.С Ще очаквам адекватен отговор във възможно най-кратки срокове. Времето е пари.
Активен
drm
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #19 -: Октомври 09, 2013, 20:35:13 »

Хауса нека се появи, няма лошо, ама да даде някакви разумни отговори, че въпросите станаха много , а отговори няма.Ей хора , не ви знам имената, на тези които сте в управлението, но само едно ще ви кажа.Свършете си работата съвестно,тука става въпрос за живи хора със истински пари.
Активен
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #20 -: Октомври 09, 2013, 20:39:03 »

И по повод колегата от предния пост. Щом става въпрос за истински пари, Българина става проблемно чувствителен на темата.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #21 -: Октомври 09, 2013, 21:12:28 »

Не знам защо за божество е но няма право да ми заключва темите без да има причина за това. Господин Хаус83, като ваш работодател (издържащ ви с покупката си на диаманти както и колегите от съюза) искам да знам защо са ми заключени темите след като не е нарушено нито едно правило, както и за бана на колегата pr0m1nd.
Благодаря.

П.С Ще очаквам адекватен отговор във възможно най-кратки срокове. Времето е пари.

Сори , но не си ми работодател , защото аз пари от ИО не получавам. Темите съм заключил , защото прекалявате и така съм преценил. Банвам , заключвам теми и т.н. по своя преценка , а ти най-малко можеш да ми държиш сметка за това. Ако нещо не ти изнася се обърни към съпорта с оплакване. Лека вечер.
Активен

fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #22 -: Октомври 09, 2013, 21:13:38 »

Тази снимка е подигравка. За това си изпъление съответния човек ще си понесе последствията. Както казах за него ерата приключи. Надявам се, че ще се вземат адекватни решения за да не приключи за нас всички.
Активен
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #23 -: Октомври 09, 2013, 21:16:20 »

Г-н Хаус, аз не ви говоря на ТИ за да можете да се обръщате така към мен. Най-малкото добрия тон познат ми от време преди вас не ми го позволява. Ще ви помоля да се държите почтено като представител на ИО в този форум. Не ме интересува от къде ви идва заплащането но тук сте се позиционирали и адресирали като представител на ИО и искам да се държите като такъв. Уклончивите ви отговори няма да задоволят и клошар на улицата камо ли мен.
« Последна редакция: Октомври 09, 2013, 21:29:18 от fanta1 » Активен
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #24 -: Октомври 09, 2013, 21:44:56 »

И при положение, че изтъквате това, че не ви се плаща от екипа на ИО, това ли е причината за отношението ви? Ще бъде ли по-различно ако се плащаше? И ще получим ли отговори на зададените от нас въпроси (макар, че не ви се плаща), които да задоволят поне малко простосмъртните нас?
И запомнете господин Хаус, "Не е важен размера на наказанието, а страха от неговата неизбежност". Всеки постига точно това, което иска. И както виждам при вас е без оглед на средствата.
« Последна редакция: Октомври 09, 2013, 21:48:49 от fanta1 » Активен
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #25 -: Октомври 09, 2013, 21:58:16 »

Пичове  еваала Ви правя. Играя  с Дандони  от много дълго време. Истина е, че това е скрипт който се ползва от много хора включително и  ОТ МЕН.  Но това си е глас в пустинята както и да го погледнете. Скрипта е докладван преди месеци и никой не е взел мерки за да намери начин да се прекрати използването му. Админите за пореден път са безсилни и никога няма да го оправят. Заети са от версиа 6 и никой от техническия отдел няма се занимава с версиа 5. Чета тук са намерили некакви доказатеслтва, като какви например? Копи/пейст на колонии  на трибуна или в Обявления?  Ми прегледайте всички съюзи и във всеки един ще намерите такива. Ми блокирайте всички. Ето аз докладвам целия свят 131 за ползване на скрипт за намиране на колонии. И настоявам всички да са блокирани. Не ме интересува правилото ,че се докладва  на имейла. Тук официално беше докладван играч от 131 така че и аз си позволявам да го направя. Докладвам играчите и съюзите от БГ7,8 и 9. Във всеки един от тези светове имам акаунт и съм в съюз който ползват скрипта.  Докладвам играчите и съюзите от елитния блиц (свят 56 ) за ползването на този скрипт и ако ви трябва шотове за доказателство да ви снимам навсякъде трибуните и обявленията. Айде надявам се до утре  като погледна класацията да видя всички оковани заради вашето безсилие да се справите с проблем който е докладван преди месеци. В това си докладване се надявам да видя и некой окован диамантаджия стига да ви стиска.  
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #26 -: Октомври 09, 2013, 22:00:38 »

Vuzmutena, ти си повече мъж от всички. ЕВАЛА. Заставам зад теб на 10000%.
Активен
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #27 -: Октомври 09, 2013, 22:04:33 »

И наистина беше докладван ТУК във форума (което е строго против правилата) играч от свят 131. Беше взето решение по повод на точно този сигнал (подаден неправилно и против правилата), което го прави несъстоятелно. Това значи, че решението няма как да влезе в сила.
« Последна редакция: Октомври 09, 2013, 22:11:59 от fanta1 » Активен
levski1999
Лейтенант
***

Karma: +13/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 183



Профил
« Отговор #28 -: Октомври 09, 2013, 22:37:49 »

Споделете какъв е тоз скрипт...и защо го ползвате ?
Активен
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #29 -: Октомври 10, 2013, 09:33:39 »

Глас в пустиня....няма отговори
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!