Imperia Online България  
Април 20, 2024, 03:19:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: не видях да отговорите почти на нито един въпрос !!!!  (Прочетена 5014 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anichkin
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« -: Октомври 09, 2013, 01:30:25 »

мисля че има доста въпроси по който може да отговорите не да заключвате темите защото са неудобни ......
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 09, 2013, 07:37:45 »

Екипа може да отговори и в заключени теми.
Активен

Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 09, 2013, 08:40:40 »

Екипа може да отговори и в заключени теми.
Може, но не им обръща внимание като са заключени и просто се забравят. А ако  са отключени дори да са оспамени  се хвърлят по едно око....  Wink
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
dandoni
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 09, 2013, 13:09:35 »

за пореден път показват че за тях сме само едни кръводарители кинтодарители демек а некво си задклавиатурно устройство е по велико от тоя които му дава заплатата
Активен
dandoni
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 09, 2013, 13:16:23 »

за пореден път си противоречите ако имате реални доказателства би трябвало да ми заключите ацц-то във всички светове в които играя а не само в един нали така ? 
Активен
dandoni
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 09, 2013, 13:17:39 »

или някъде мога да ги ползвам а някъде ?
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 09, 2013, 14:13:42 »

за пореден път си противоречите ако имате реални доказателства би трябвало да ми заключите ацц-то във всички светове в които играя а не само в един нали така ? 

Намерените доказателства се отнасят за един определен Ваша акаунт, този, който е блокиран. Ако намерим и за другите - и те ще бъдат блокирани. Споделили сте лична кореспонденция с трето лице, което трето лице е публикувало мое съобщение във форума - това е абсолютно забранено.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 09, 2013, 16:23:21 »

Първо научи правилата в тая игра после се прави на много компентентна.....и всеки си пише каквото си иска .и това ако са ви доказателствата някой някаде нещо написал и се похвалил
Активен
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 09, 2013, 16:25:40 »

Ето аз ще напиша сега че снощи сме спали заедно ходи доказвай сега че нямаш сестра
Активен
abettor
Сержант
**

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 09, 2013, 16:45:14 »

Всъщност нещата са много прости. Въпросният скрипт за намиране на колонии се ползва масово във всички светове и от много хора. Дори се продава в ютюб с описание как се използва. Вместо да запушите бъга и да си свършите работата вие банвате един активен потребител само въз основа на чужд донос (като при това доноса е направен публично във форума, което правилата КАТЕГОРИЧНО забраняват). На всичкото отгоре, "момченца и момиченца", заключвате темите и мънкате някакви врели некипели. 
Активен
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 09, 2013, 17:50:28 »

Ваня, пиши грамотно. Погледни си поста и ми говори после какво съм имал право и какво не. Все още очакваме отговори. Отговори адекватни на въпросите ни. Не заключване на темите без право на реплика.
« Последна редакция: Октомври 09, 2013, 19:30:38 от fanta1 » Активен
drm
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #11 -: Октомври 09, 2013, 19:27:53 »

Искам и аз да задам един въпрос. Какви доказателства ще изкарате ,за нарушените потребителски права на Дандони, пред солиден екип от Агенцията за защита на потребителите?
Интересно ми е да разбера,защото , както изглежда, вие си мислите че зад нашите никове стоят някакви деца.Да, ама не, 95% сме хора на зряла възраст- и всеки си има своята професия,която вие не знаете.Не забравяйте че играта е преди всичко българска,управлението е в България,и винаги може да се направи проверка.
Активен
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #12 -: Октомври 09, 2013, 19:32:30 »

На този въпрос те не могат да ти отговорят. Както и за отношението на члена екипа им с ник Хаус83, който си позволява да ме нарича "момко", което е абсолютно неприемливо. Наистина са забравили кой им дава хляба в устата.
Активен
fanta1
Сержант
**

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #13 -: Октомври 09, 2013, 19:36:52 »

Your IP address is shown only to you and moderators. Remember that this information is not identifying, and that most IPs change periodically.
Това също нямате право да го правите. Ще си патите. Колко трябва да си тъп, че да напишеш подобна глупост. Информацията не била за идентифициране. Че в нета по ДНК ли се идентифицирате бе господа?
Активен
abettor
Сержант
**

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Профил
« Отговор #14 -: Октомври 09, 2013, 19:54:19 »

Ваничка, вземете върнете дандони в играта и да забравим за вашата грешка!  *rose* Tongue ;D
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!