Imperia Online България  
Април 20, 2024, 00:15:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: hello my dear friends :)  (Прочетена 3959 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
xzyx
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« -: Май 04, 2008, 02:10:26 »

Привет дами и господа  Smiley от доста време мойто име не се споменавало и викам чай да ви видя кво правите (белким некой се сети кой съм)  Grin Grin Grin как е играта,върви ли? гледам има доста промени .... още немога да им свикна,ама ше пробвам другата ера в свят 1 да вида дали още помна тва онова  Tongue
Който се сеща кой съм да драсне нещо да разцъкаме темата Smiley много поздрави за сички и особенно за 1 великан .... само дет не го зная дали още се спотайва из тиняка и дебне малки жертвички ....  *bravo* *bravo* *bravo* много успех в битките  *xxx* Grin
Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #1 -: Май 04, 2008, 02:40:23 »

Привет дами и господа  Smiley от доста време мойто име не се споменавало и викам чай да ви видя кво правите (белким некой се сети кой съм)  Grin Grin Grin как е играта,върви ли? гледам има доста промени .... още немога да им свикна,ама ше пробвам другата ера в свят 1 да вида дали още помна тва онова  Tongue
Който се сеща кой съм да драсне нещо да разцъкаме темата Smiley много поздрави за сички и особенно за 1 великан .... само дет не го зная дали още се спотайва из тиняка и дебне малки жертвички ....  *bravo* *bravo* *bravo* много успех в битките  *xxx* Grin
з не те знам кой си и не те познавам  Grin само леко ника ти от форума ми е познат,ама леко  *hihi*
Активен

КуКу
xzyx
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #2 -: Май 04, 2008, 02:46:09 »

Какво от форума? Пак ли сте ме обсъждали  *freak* *hahaha*
Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #3 -: Май 04, 2008, 02:53:05 »

Какво от форума? Пак ли сте ме обсъждали  *freak* *hahaha*
ами за теб чак не сме се сещали  *hahaha* просто ми е познато това звучно никче  Wink
Активен

КуКу
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #4 -: Май 04, 2008, 08:37:55 »

просто един бивш член на блатото ,който излезе от съюза им и след това водиха войни помежду си  *ok* .... а пък на една сбирка даже идва да пие бира с доста имперци .... лошото е че стария форум не баца иначе и снимка щях да му избацам Wink
Активен

bacedesko!
Редник
*

Karma: +30/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #5 -: Май 04, 2008, 08:41:18 »

просто един бивш член на блатото ,който излезе от съюза им и след това водиха войни помежду си  *ok* .... а пък на една сбирка даже идва да пие бира с доста имперци .... лошото е че стария форум не баца иначе и снимка щях да му избацам Wink
не се сдържам да отбележа , че Чингиз е живата история на играта *bravo* *ok* тука съм сложил емотикона с бирите, ама нещо го нема.....наздраве
Активен
Sergoo
Гост
« Отговор #6 -: Май 04, 2008, 13:39:32 »

тука съм сложил емотикона с бирите, ама нещо го нема.....наздраве
*beer* *beer* *beer*
Активен
_LadyBlack
Гост
« Отговор #7 -: Май 04, 2008, 13:42:52 »

просто един бивш член на блатото ,който излезе от съюза им и след това водиха войни помежду си  *ok* .... а пък на една сбирка даже идва да пие бира с доста имперци ....

И имаше сериозни победи...а битките си струваха Tongue Tongue Tongue
Жалко, че не работи наистина стария форум Wink
Активен
Spam__LTD
Гост
« Отговор #8 -: Май 04, 2008, 13:46:09 »

*beer* *beer* *beer*
а ти вече кажи , кой си , стига си се криел  ;D
Активен
xzyx
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #9 -: Май 04, 2008, 14:52:24 »

Кой от вас ще е най-учтив лекичко да ми каже кво се е променило,така малко да загрея  Tongue що немога да се регна в свят 1 а ми дава уж 3 ама като дам рег некво свят 31 или 32 там незапомних и нещо гледам бая са ги удължили тия ери бе  Grin Grin ден 220  Shocked и какво имате предвид,че стария форум небачка кво е станало?  Cool и нещо ми се е бъгнало и неми отваря линковете от битките (исках да ви видя срама  Grin ) явно ше се наложи преинсталиране  Lips Sealed някви други драстични промени?
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #10 -: Май 04, 2008, 15:43:03 »

ми доста сървърчета дадоха фира ....промени колкото щеш ...има 4 различни вариянти ...зависи в кой се регнеш ...в свят1 няма промени за сега ...просто ерата свършва след 2 седмици и затова неможеш да се регистрираш .... ако искаш екшън се регни в блица /всичко става 4 пъти по бързо/ ....иначе ти препоръчвам световете версия 4 /32 и 38/ ....те са дълги и можеш да си правиш каквото ислкаш и да наваксаш изоставането във времето
...а ето тук можеш да прочетеш разликите и основните неща за различните светове
http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=3298.0
Активен

xzyx
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #11 -: Май 04, 2008, 16:36:14 »

екстра,а ако ми трябват кинти мога ли да те точа  *hahaha* *hahaha* *hahaha* по твой съвет се регнах в тва свят 32 ли е там кво е  Grin наблъсках 1500 кредита и само ако неми хареса ......... на следващата збирка бирите са от тебе  *write* Grin
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #12 -: Май 04, 2008, 16:42:53 »

ми 32 е български само ...по добре да беше отиюъл в 38 ..той е международен:))
Активен

Sergoo
Гост
« Отговор #13 -: Май 04, 2008, 19:34:29 »

а ти вече кажи , кой си , стига си се криел  ;D

в една тема дадох жокер кой съм но ти явно си го пропуснал  [:-}
Активен
Spam__LTD
Гост
« Отговор #14 -: Май 04, 2008, 19:40:09 »


в една тема дадох жокер кой съм но ти явно си го пропуснал  [:-}
теми рядко пропускам , явно поста съм  пропуснал  *hmm* , ако обичаш прати темата  :cheesy:
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!