Imperia Online България  
Април 18, 2024, 09:23:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Качване на нива на Велики хора  (Прочетена 15971 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« -: Октомври 04, 2013, 16:34:04 »

Защо някои Велики хора качват по-бързо нива от други? - имам предвит за Губернатори, за генералите е ясно. Ще дам един пример.

http://prntscr.com/1v6w8x

Това са синът и снахата - направих ги по едно и също време губернатори, нито един от двамата не съм пращала в битки, а тя качва нивата 2 пъти по-бързо от него - та се чудя дали синчето е разглезено или просто случих на снаха, нищо че е малко грозничка  Grin
Активен
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 04, 2013, 17:57:08 »

Като цяло историята с качване на нива генерал и губернатор не е май достатъчно обяснена във правилата на играта.
Няма да е зле някой с повече познания и малко време да удари едно рамо и да обясни всичко което в правилата го няма.
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
Raptor
Сержант
**

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 06, 2013, 11:51:29 »

Ами какво да Ви кажа...при мен е същият проблем...с тия Губернатори...още по-зле Вашите поне вдигат някви левели..моите си стоят 1ви и това е ..вчера една от тях вдигна 2ри левел и аз незнам как ..от повече от седмица съм се регнал и на бързо анексирах 2 провинции и назначих Губернатори там ...съответно жената и наследника на Императора...стоях стоях..3 дена минаха няма левел и това е ..днес анексирах 4та провинция и ми се появи някаква дама,която се представила добре в битка та я приех в Имперския Двор и съответно я направих пък нея Губернатор на тая нова 4та провинция...та се чудя как изобщо става тоя номер с вдигането на Губернаторските левели...колко време е необходимо на един Губернатор да вдигне левел ? Ето и снимка с тая лудост ...


http://prntscr.com/1vkv54 *xxx*
Активен
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 06, 2013, 14:14:28 »

ами като гледам императорът ти добре вдига нива, от него не можеш да се оплачеш
Активен
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 06, 2013, 14:20:50 »

..днес анексирах 4та провинция и ми се появи някаква дама,която се представила добре в битка та я приех в Имперския Двор...
бяха казали че от битки само мъже ще се появяват , това първо
като второ - от битки ще се дват хора само ако се биеш с други активни играчи
много е интресно
при теб хем жена е дало , хем след битка с независим град
мнооог странно , или променят постоянно или и те не знаят кое как е
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #5 -: Октомври 06, 2013, 22:20:25 »

Защо някои Велики хора качват по-бързо нива от други? - имам предвит за Губернатори, за генералите е ясно. Ще дам един пример.

http://prntscr.com/1v6w8x

Това са синът и снахата - направих ги по едно и също време губернатори, нито един от двамата не съм пращала в битки, а тя качва нивата 2 пъти по-бързо от него - та се чудя дали синчето е разглезено или просто случих на снаха, нищо че е малко грозничка  Grin

Да знаеш, не и е чиста работата на снаха ти. Издига се по бързо но по гръб. Не е зле да и хвърлиш един назидателен бой за да не се налага на сина ти да се наваля, когато влиза във врата. Grin
Явно си случила на снаха Tongue

Сега сериозно, при мен е същото. Едни по бързо, други са направо замрели.
« Последна редакция: Октомври 06, 2013, 22:25:12 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
dupnica
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 06, 2013, 23:10:43 »

mi to az dnez za sefte mi se rodi dete chak si mislq che moite gi e hvanala krizata i ne stat da spqt zaedno
Активен
Raptor
Сержант
**

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 07, 2013, 22:21:57 »

Аз предлагам за да си знаем кой кога горе долу ще вдигне левел и да си ги следим дигат ли изобщо под всяка снимка на Велик човек да има бар с %-ти както във всяка една игра с герои а тук във случая Велики хора вдигат левели...и тоя бар да показва във даден момент колко % са вдигнати от новия левел..жълт и червен бар ..съответно за Губернаторски и Генералски .... *gamer*
Активен
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 09, 2013, 12:37:04 »

Моят император и императрица от 5-6 дни не са мръднали и грам със нивото си като губернатори.
акаунт ceco
свят Beta v6 BG 17
Активен

България над всичко
zmeio
Лейтенант
***

Karma: +8/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 118


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 09, 2013, 13:09:45 »

Аз предлагам за да си знаем кой кога горе долу ще вдигне левел и да си ги следим дигат ли изобщо под всяка снимка на Велик човек да има бар с %-ти както във всяка една игра с герои а тук във случая

Няма проценти но прогреса се вижда във флагчето.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 09, 2013, 13:18:33 »

Защо някои Велики хора качват по-бързо нива от други? - имам предвит за Губернатори, за генералите е ясно. Ще дам един пример.

http://prntscr.com/1v6w8x

Това са синът и снахата - направих ги по едно и също време губернатори, нито един от двамата не съм пращала в битки, а тя качва нивата 2 пъти по-бързо от него - та се чудя дали синчето е разглезено или просто случих на снаха, нищо че е малко грозничка  Grin

В момента губернаторите Ви във 2. и 3. провинция са други и са на еднакво ниво. Може би сте имали предвид друг акаунт, а не този, който ми писахте на лично или?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #11 -: Октомври 09, 2013, 13:21:37 »

Моят император и императрица от 5-6 дни не са мръднали и грам със нивото си като губернатори.
акаунт ceco
свят Beta v6 BG 17

Ще проверим. Благодаря за сигнала. Моля, ако някой се натъкне на горния проблем, описан от anita2000, т.е. да има двама губернатори,назначени по едно и също време, които качват различно нива, да пише в тази тема, като сподели име на акаунт и свят.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
rumi
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #12 -: Октомври 09, 2013, 19:38:54 »

И аз имам подобен проблем. Императрицата ми въобще не е вдигнала ниво като губернатор-още е 1 ниво.
Пусках и 2 пъти тренировка от губернаторския щаб и пак си остана на 1 во ниво.
rumi
Beta v6 161
« Последна редакция: Октомври 09, 2013, 19:46:38 от rumi » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #13 -: Октомври 10, 2013, 10:44:46 »

И аз имам подобен проблем. Императрицата ми въобще не е вдигнала ниво като губернатор-още е 1 ниво.
Пусках и 2 пъти тренировка от губернаторския щаб и пак си остана на 1 во ниво.
rumi
Beta v6 161
А спомняте ли си, кога я назначихте като губернатор?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
rumi
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #14 -: Октомври 10, 2013, 11:46:25 »

Отдавна.Малко след императора. Напоследък и на битки не я пращам и не ще да мръдне от 1 во нива.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!