Imperia Online България  
Април 24, 2024, 13:07:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: щастие при анексиране  (Прочетена 2154 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« -: Октомври 03, 2013, 19:40:00 »

Току що анексирах провинция , 20-те щастие които дава при това действие  изглежда са само на хартия .
Не ги дава - само ги е отбелязало , умишлено не исках да пускам фестивали защото знаех , че ще анексирам и очаквах навсякъде щастието да стане на макс но уви - не . Рефрешнах и пак е същото , моля да погледнете проблема .

ник  - Pit_bulla  бг 17        ето и снимка след анексирането  , щастието си седи така както си беше http://clip2net.com/s/5SBbyJ
« Последна редакция: Октомври 03, 2013, 20:11:42 от markos » Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 04, 2013, 14:36:28 »

Добре де , по колко дни трябва да чакаме за да има реакция ? След малко спирате  да влизате изобщо чак до понеделник , такова отношение -  започва да става обидно , по надолу имам докладван и друг проблем - и там няма отговор .
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 07, 2013, 10:54:53 »

Бонусът +20 щастие във всяко владение при анексиране съществува и във в6. Скрийншотът, който сте показали не дава информация за модификаторите на щастието. Трябва да направите скрийншот на прозореца "Щастие", като кликнете на човечето, показващо актуалното щастие. Там се виждат всички модификатори> http://prntscr.com/1vseqf. Има още една особеност, която може да има отношение към Вашето питане, а именно - Съвет на първенците. Той се случва веднъж на 24ч и след него се изчистват всички ежедневни модификатори на щастие. Сега тествах и получих +20 щастие, което се вижда от скрийншота по-горе. Все пак, когато анексирате следващия път, моля забележете дали ще получите правилно бонус щастие, ако това не се случи, направете скриншот и пишете отново.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 07, 2013, 11:08:40 »

Вижте сега , играя от повече от 7 години тази игра , като Ви казвам , че не е отчетено щастието - значи не е !
Имах провинции с по - 2 или - 4 щастие преди анексирането , след това си останаха със същото щастие !
не ни карайте да правим едно и също , а адекватно обърнете внимание на проблемите в играта !
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 07, 2013, 11:16:36 »

при мен работеше и в алфата и тук работи
колкото съм анексирал - толкова пъти ми дава това 20
освен това - в алфаат - като дигнах търговски или военен - пак дава
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 07, 2013, 13:44:42 »

Вижте сега , играя от повече от 7 години тази игра , като Ви казвам , че не е отчетено щастието - значи не е !
Имах провинции с по - 2 или - 4 щастие преди анексирането , след това си останаха със същото щастие !
не ни карайте да правим едно и също , а адекватно обърнете внимание на проблемите в играта !

А какво да Ви кажа, като го тествах лично и ми отчете +20 щастие?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 07, 2013, 13:52:41 »

Аз го казвам съвсем добронамерено , нали и затова е темата за да се отстраняват текущите проблеми , при Вас може и да го е отчело - при мен не го отчете щом съм писал . може да е решен проблема вече нямам идея - ще пиша при следващото анексиране.
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
dimionline
Сержант
**

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #7 -: Октомври 07, 2013, 13:53:34 »

о художник,как сме Huh?  Wink
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 07, 2013, 13:54:15 »

Да, така е най-добре. При следващо анексиране, обърнете внимание отново на това и пишете, ако има проблем.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 07, 2013, 13:55:40 »

о художник,как сме Huh?  Wink


Не те разбрах нещо ?
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 11, 2013, 11:00:39 »

Ваня , разбрахме се да пиша при следващото анексиране  - ето снимка на щастието преди анексирането  http://clip2net.com/s/5VSgKu


ето и снимка след анексирането на щастието на провинциите http://clip2net.com/s/5VSl1m  , не само , че не ми даде 20 щастие , но

ми намаля във всички провинции !!!   http://clip2net.com/s/5VSl1m
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #11 -: Октомври 11, 2013, 11:04:47 »

ето от максимално щастие във всички освен в тази която съм оградил на предишната снимка - след анексирането - навсякъде падна щастието в много   http://clip2net.com/s/5VSsVa
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #12 -: Октомври 11, 2013, 11:13:40 »

http://prntscr.com/1wl74f - ето снимка от Вашия акаунт, направена преди секунди.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #13 -: Октомври 11, 2013, 11:16:02 »

Нещо май не можем да се разберем - да , пише , че го е дало , но не е !!! нали ти пращам снимки след анексирането ми падна щастието навсякъде - във всички провинции !!
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #14 -: Октомври 11, 2013, 11:23:26 »

Нещо май не можем да се разберем - да , пише , че го е дало , но не е !!! нали ти пращам снимки след анексирането ми падна щастието навсякъде - във всички провинции !!
Да, май наистина не можахме да се разберем. Аз мисля, че ми казвате, че бонусът въобще не се показва. А Вие говорите за това, че не се отразява. Smiley Съжалявам за недоразумението.  Embarrassed Сега ще погледна по-детайлно.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!