Imperia Online България  
Април 25, 2024, 11:47:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Шпионаж... въпроси и проблеми  (Прочетена 1963 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« -: Октомври 02, 2013, 11:42:21 »

Искам да попитам екипа няколко въпроса относно шпионажа ..... Ето как стоят и нещата ... пуснах 3 шпионина към трите независими града с които имам достъп от глобалната карта. В менюто шпионаж се вижда следната картинка ..

... та въпроса ми е :
 Какво означават подчертаните със син цвят надписи в менюто?
 Защо оградените с червен цвят шпиони се нареждат като подменю на първият подчертан със синьо надпис?
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 02, 2013, 14:44:47 »

елементарно ууотсон ..
това си върви така от алфата
шпиони към различни по ниво независими градове - се групират така
еднити ти са независими градове 2 , а другото независими 3 ..
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 02, 2013, 14:45:54 »

по какво точно разпознаваш и се различават тези наречени от теб независими градове2 и независими градове 3 ...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 02, 2013, 15:18:33 »

 на картата като ги гледаш като картинка е малко трудно
но като дадеш шпионаж
NPCLightGod_НОМЕР -   е а мястото на номера е дали е 2 ,3,4,5.... и до 10 май имаше

---
'твоите' профки преди да ги анексираш също са независими градове от различно ниво
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 02, 2013, 15:56:37 »

честно казано не те разбрах с това обяснение .... нищо не ми стана ясно
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 02, 2013, 16:12:38 »

нищо лично ама някой хора .. без картинки не могат да схванат някой работи
1 - в играта има 'независими градове'
2 - тези независими градове са различни нива ..
абе що ли се занимавам .. нали си има адмни
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 02, 2013, 17:19:58 »

Искам да попитам екипа няколко въпроса относно шпионажа ..... Ето как стоят и нещата ... пуснах 3 шпионина към трите независими града с които имам достъп от глобалната карта. В менюто шпионаж се вижда следната картинка ..

... та въпроса ми е :
 Какво означават подчертаните със син цвят надписи в менюто?
 Защо оградените с червен цвят шпиони се нареждат като подменю на първият подчертан със синьо надпис?
В момента се работи за по голяма яснота на този проблем, става въпрос за независимите градове и това са техните номера под тази форма. *gamer*
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 02, 2013, 19:12:16 »

нищо лично ама някой хора .. без картинки не могат да схванат някой работи
1 - в играта има 'независими градове'
2 - тези независими градове са различни нива ..
абе що ли се занимавам .. нали си има адмни
Нито съм искал да те обиждам ,нито имам нещо против теб ....наистина нищо не разбрах ...а доста разбирам по -принцип .... та виж червеничкото в цитата .... кажи ми какво разбираш под ниво на независим град ...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 02, 2013, 20:57:00 »

ниво крепост, брои селяни , 'коплект' армия - това определя нивото град ?
като се вгледаш .. и се вижда с просто око ..
особенно пък за разбирачи ..
Активен
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 02, 2013, 22:36:56 »

Мисля че тези чудесии (NPCLightGod_?) са временни по този начин се маркират за сега независимите от 1-ви 2-ри и 3-ти кръг провки.
Но пича иска да каже че със един момент може да се натрупат 10 независими шпионирани от 3 ви кръг (NPCLightGod_3) да кажем и разликата е със някакви ID номера. е става много объркващо или поне ще става. мисля че крайните потребители не трябва да ги е еня вече за кръговете и може би трябва да отпаднат (NPCLightGod_?) само а вместо ID да е... не мога да го измисля сега :>
но поне да са само със цифри независимите да не са във подменюта (NPCLightGod_?)
Активен

България над всичко
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 03, 2013, 01:09:52 »

Напротив, подреждането е направено много добре.
Хайде ще се опитам аз да обясня
Има Независими градове с 10 различни нива - от 1 ниво има само по 1 независим град, който е в ексклузивната зона на всеки играч, от следващите нива има много градове от всяко ниво, а характеристиките са както следва
2 ниво - крепост 1, население 15000, 150 войска
3 ниво - крепост 2, население 20000, 400 войска
4 ниво - крепост 3, население 30000, 700 войска и т.н.

С всяко ниво войската става все по-голяма бройка, като от 5 ниво вече е тежка, а в горните е пълна с елитна войска. Търсенето на картата става по параметри разстояние и ниво на града - примерно ако си знаеш, че войската ти е малка, ще търсиш независими градове примерно само от 2 ниво и няма да се бъркаш да атакуваш някой град с много войска.
Надявам се да съм успяла с обяснението Smiley
Активен
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #11 -: Октомври 03, 2013, 05:18:13 »

то това кой град кое ниво е се вижда още преди да се шпионира. и като се нашляпам със (NPCLightGod_?) и със по 10 ID във всяко аиде кажи ми 10869 примерно виждам има ресурс на какво разстояние ми е знам представа понеже не знам кое е и като не работи калкулацията със изпращане на войска за колко време стига преди да пратя нямам идея коя от всички атакувам.
Да не говорим че статуса на атакуваната седи 1 -> (NPCLightGod_?) все едно ми казва атакувам провинция от втори кръг или 2 ниво както там ги казвате по ново му уж.
Сигурен съм че са измислили как да бъде само трябва да го направят. просто исках да обърна и аз внимание на кашата
« Последна редакция: Октомври 03, 2013, 05:22:14 от цецо » Активен

България над всичко
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #12 -: Октомври 03, 2013, 06:09:19 »

Anita ....благодаря ...така подредени нещата се поизясняват  *rose*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!