Imperia Online България  
Април 25, 2024, 07:29:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великите хора  (Прочетена 2210 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« -: Октомври 01, 2013, 17:15:13 »

Можете ли да дадете малко информация на колко време се раждат бебета и колко често се появяват нови хора в императорския двор - на случаен принцип ли е и какви са факторите.
Питам защото на мен още нито бебе ми се е появило, нито нови хора, а някои вече имат деца, внуци и по 2-3 аристократи
Другото което ме интересува е Династичният брак - как точно става сродяването с друг играч защото не откривам опцията за това.
Благодаря!
Активен
elinorr
Гост
« Отговор #1 -: Октомври 01, 2013, 19:00:06 »

като кликнеш на снимката на някой от благородниците,но само тези,които са от имперското семейство,а не в имперския двор,се появява горе в дясно опция от където можеш да пратиш този,който трябва да се жени в империята на друг играч и така се сключва династичен брак,но не съм сигурна,мисля,че бракът трябваше да е сключен между наследник на трона или император/императрица/,за да е династичен,а опцията е пръстен със стрелка,дано да съм обяснила разбираемо  Smiley
Активен
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 02, 2013, 23:10:25 »

Добре го обясни но още не работи и при мен. дори и след вдигане на ниво Дворец не се освобождава място във двора както би трябвало да е според обяснението. според мен е работело има бъг и е временно спряно...
Активен

България над всичко
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 04, 2013, 10:59:44 »

За династичните бракове> Всички велики хора при навършване на 16 години могат да встъпят в брак, а след това и да се сдобият и с наследници, като семейството може да има до 4 деца. Преките роднини на императора не могат да сключват бракове помежду си, както и с велики хора от графата "Други роднини на императорското семейство". Сключените бракове са необратимо действие, което означава, че когато потребител омъжи/ожени велик човек за друг велик човек няма как този брак да бъде прекратен. Ако съпругът/съпругата почине, живият партньор придобива социален статус Вдовец/Вдовица и няма право да се омъжва/жени повторно. Великите хора, навършили необходимата възраст за сключване на брак светят в жълто, а тези, за които могат да се омъжат/оженят в синьо, при кликане на портрета. При сключване на династичен брак между две империи се предполага, че потребителите са сключили примирие помежду си и не трябва да се атакуват или шпионират.

Скоро ще отговоря и на другите въпроси. Smiley
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
zmeio
Лейтенант
***

Karma: +8/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 118


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 05, 2013, 11:57:42 »

като кликнеш на снимката на някой от благородниците,но само тези,които са от имперското семейство,а не в имперския двор,се появява горе в дясно опция от където можеш да пратиш този,който трябва да се жени в империята на друг играч и така се сключва династичен брак,но не съм сигурна,мисля,че бракът трябваше да е сключен между наследник на трона или император/императрица/,за да е династичен,а опцията е пръстен със стрелка,дано да съм обяснила разбираемо  Smiley

При мен има един пръстен горе в дясно на иконата, предполагам че е свързан с женитбите, но не разбирам как действа?
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #5 -: Октомври 05, 2013, 14:55:34 »

И аз не мога да го схвана ... женска игра е тая версия
Активен

Close enough to ...BASTARDS
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #6 -: Октомври 05, 2013, 14:58:17 »

"Всички велики хора при навършване на 16 години могат да встъпят в брак"  Ваня , я го променете от на по 10 години да могат  *hihi* *hihi*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #7 -: Октомври 05, 2013, 19:29:26 »

ама не ми копирайте неразбираемия речник
а кажете как се включва тоя брак извън двора
ако е така както е писано по-горе кажете дали е вярно или не , ако не - как тогава?!?

и какви са тия простотии от рода на - за другите въпроси по-късно, тя май играта не е решена докрай и на който както му дойде добре, така ще се води и занапред?!?!

и тоя шпионаж от началото на версия 6 ви се говори, че има бъг ама нещете да чуете и това си е...
Активен

Ама иначе любезни бе..
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 05, 2013, 19:42:04 »

женитбата между семействата ( с друг играч)
1 - императора трябва да ти се е гътнал
тогава неговите наследници отиват долу вляво в една редичка
2 - от този списък с наследници може да жениш тези които отговарят на следните условия
--- 1 да е на 16 годинки
--- 2 да не е наследник ( наследника има коронка над главата )
--- ---
при изпълнени тези условия - като кликнеш на профила се поевява пръстенче ( вътре в профила горе в десния ъгъл)  от това пръстенче вече кликш и избираш на кой играч пращаш твоя човек ( жена или мъж )
-- ако пък някой ти е пратил - то ти излиза вдиясно долу в списъка - предложени за брак


поне така работеше в алфата
Активен
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 05, 2013, 20:20:13 »

Мерси за отговора  *rose*
Активен
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 05, 2013, 21:32:21 »

Най сетне смислен отговор , и от мен благодаря  *ok*
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #11 -: Октомври 05, 2013, 22:40:47 »

Мдааа , както казах и по-горе ... женска игра
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!