Imperia Online България  
Април 23, 2024, 23:58:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък диаманти  (Прочетена 1831 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
AlexandrusOP
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« -: Септември 26, 2013, 19:36:33 »

Преди няколко дена на Онфест получих покана за играта, като към нея имаше подарък 150 диаманта. Регистрирах се, а на следващия ден почна Великите хора. Прецених, че онзи вариант ми харесва повече, но диамантите ми останаха в другия свят. Има ли начин да ги прехвърля във Великите хора?
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1 -: Септември 26, 2013, 19:51:08 »

има ....ако си ги вкарал в святверсия5 и се водят закупени
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
AlexandrusOP
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #2 -: Септември 26, 2013, 19:53:25 »

Май не се водят купени, обаче не виждам логика да не може.
Активен
Kalina
Community Manager
*

Karma: +5/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #3 -: Септември 27, 2013, 11:43:36 »

Май не се водят купени, обаче не виждам логика да не може.

Здравейте, напишете ми на лично от кой свят към кой бихте искали да ги прехвърлите.
Активен
Vuzmutena
Emo Milanov
Сержант
**

Karma: +12/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #4 -: Септември 27, 2013, 11:48:13 »

Здравейте, напишете ми на лично от кой свят към кой бихте искали да ги прехвърлите.
АМи по тази логика след като имаме подарък към алфата по 3к диаманта  за 1-те включили се тях можели да ги прехвърляте?  Все пак не са придобити  1 по 1 или пак да са дарени в съюз и изтеглени..та ако решите да прехвърляте диаманти и аз искам да се възползвам за друг свят защото лично по ваш съвет  е препоръчано да се играе в бета версия а не в алфата. А аз там  се отказах заради много грешки в играта. Затова ще ви пиша все пак на лично и ако решите да ми прехвърлите диамантите в друг свят имате една бира  Smiley
Активен

Победата във войната е просто по-малка загуба от тази на противника.
Kalina
Community Manager
*

Karma: +5/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #5 -: Септември 27, 2013, 12:28:21 »

АМи по тази логика след като имаме подарък към алфата по 3к диаманта  за 1-те включили се тях можели да ги прехвърляте?  Все пак не са придобити  1 по 1 или пак да са дарени в съюз и изтеглени..та ако решите да прехвърляте диаманти и аз искам да се възползвам за друг свят защото лично по ваш съвет  е препоръчано да се играе в бета версия а не в алфата. А аз там  се отказах заради много грешки в играта. Затова ще ви пиша все пак на лично и ако решите да ми прехвърлите диамантите в друг свят имате една бира  Smiley

От алфата няма как да бъдат прехвърлени, за съжаление.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #6 -: Септември 27, 2013, 17:27:14 »

Аз също имам диаманти, останали в свят 82 а не мога да ги прехвърля тук.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
pencho-penchev
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 131


Профил
« Отговор #7 -: Септември 27, 2013, 18:49:33 »

Аз също имам диаманти, останали в свят 82 а не мога да ги прехвърля тук.
az  в офиса на империята си оставих 10 к,ама нема как да си ги взема,бихте ли могли,моля,да ми ги хвърлите към бг7,ще съм мн благодарен
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!